výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2

Vyškov (2. 6. 2012)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: -0.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.29 11.00
2 Lubomír ProcházkaLubomír Procházka 80 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.49 9.00
3 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SK PřerovSK Přerov 11.50 8.00
4 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.93 7.00
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.96 6.00
6 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: -0.8m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.23 4.00
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 12.41 2.00
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.50
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 12.62
5 Dominik JelínekDominik Jelínek 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.65
Ivan PletsIvan Plets 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DQ
Poznámky:
98 Plets Ivan DQ P162.8
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin WagnerMartin Wagner 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.25 3.00
2 Miroslav VořechovskýMiroslav Vořechovský 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.47 1.00
3 Vladimir BalazsVladimir Balazs 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.71
MB Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 11.33
Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNF
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: -3.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12.61 7.00
2 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.12 5.00
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.62 3.00
4 Lucie PavelkováLucie Pavelková 96 SK PřerovSK Přerov 13.84 2.00
5 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.00 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: 2.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 13.61 4.00
2 Sendy MotinováSendy Motinová 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13.86
3 Kamila HoušťavováKamila Houšťavová 96 AK KroměřížAK Kroměříž 14.01
MB Rebeca SlívováRebeca Slívová 96 JAC BrnoJAC Brno 13.35
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: -0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.64 11.00
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.65 9.00
3 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 22.81 8.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 25.99
Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: 2.7m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 23.15 7.00
2 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SK PřerovSK Přerov 23.77 6.00
3 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.55 4.00
4 Vladimir BalazsVladimir Balazs 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: -0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan PletsIvan Plets 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.44 5.00
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 24.73 3.00
3 Dominik JelínekDominik Jelínek 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.46 2.00
4 Tomáš HavířTomáš Havíř 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.90 1.00
5 Miroslav VořechovskýMiroslav Vořechovský 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.12
MB Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 22.95
Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: -3.9m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 25.76 7.00
2 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 26.48 5.00
3 Lucie PavelkováLucie Pavelková 96 SK PřerovSK Přerov 27.66 4.00
4 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 28.92 3.00
5 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 29.69 1.00
Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: 1.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KrbečkováMichaela Krbečková 95 AC ProstějovAC Prostějov 29.00 2.00
2 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 29.82
3 Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 30.17
4 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 30.35
MB Rebeca SlívováRebeca Slívová 96 JAC BrnoJAC Brno 28.26
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 49.73 11.00
2 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 49.86 9.00
3 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.37 8.00
4 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 51.57 7.00
5 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 52.60 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 56.80 5.00
2 Marek KachlíkMarek Kachlík 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 56.82 4.00
3 Jan HavelkaJan Havelka 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 57.45 3.00
4 Tomáš HavířTomáš Havíř 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 57.68 2.00
5 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 62.14 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 62.10 7.00
2 Radka KalováRadka Kalová 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 66.34 5.00
3 Kamila HoušťavováKamila Houšťavová 96 AK KroměřížAK Kroměříž 67.63 4.00
4 Světlana MotinSvětlana Motin 71 TJ ZnojmoTJ Znojmo 70.67 3.00
5 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 76.54 2.00
6 Kristina OsolsoběKristina Osolsobě 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 79.71 1.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:57.39 11.00
2 Adam LisickýAdam Lisický 92 AC ProstějovAC Prostějov 2:08.26 9.00
3 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:08.71 8.00
4 Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:09.38 7.00
5 Zdeněk KunderaZdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:10.32 6.00
6 František KopečnýFrantišek Kopečný 91 SK PřerovSK Přerov 2:11.73 5.00
7 Jan HavelkaJan Havelka 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:13.62 4.00
8 Marek KachlíkMarek Kachlík 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:14.68 3.00
9 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:15.76 2.00
10 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 2:26.97 1.00
11 Roman WeiterRoman Weiter 75 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 2:29.90
Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota 54 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky DNP
Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:21.90 7.00
2 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:36.04 5.00
3 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:36.92 4.00
4 Veronika PatzelováVeronika Patzelová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:42.53 3.00
5 Kateřina PetříkováKateřina Petříková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 2:47.61 2.00
6 Nikol HanákováNikol Hanáková 94 SK PřerovSK Přerov 2:47.97 1.00
7 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:55.52
8 Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:00.00
Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal SlámaMichal Sláma 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:23.74 11.00
2 David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:24.73 9.00
3 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4:26.30 8.00
4 Zdeněk KunderaZdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:31.57 7.00
5 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:33.39 6.00
6 František KopečnýFrantišek Kopečný 91 SK PřerovSK Přerov 4:34.27 5.00
7 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov 4:34.58 4.00
8 Adam LisickýAdam Lisický 92 AC ProstějovAC Prostějov 4:38.93 3.00
9 Karel FučíkKarel Fučík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:39.84 2.00
10 Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:40.80 1.00
11 Ondřej SeitlOndřej Seitl 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4:46.61
12 Daniel SmolkaDaniel Smolka 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:50.28
13 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:58.85
14 Lukáš HavránekLukáš Havránek 84 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5:10.44
15 Roman WeiterRoman Weiter 75 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 5:12.74
16 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:16.36
Tomáš BůbelaTomáš Bůbela 71 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 89 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 AK KroměřížAK Kroměříž 6:01.58 7.00
2 Světlana MotinSvětlana Motin 71 TJ ZnojmoTJ Znojmo 6:21.74 5.00
3 Kristina OsolsoběKristina Osolsobě 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7:13.02 4.00
Celkem 3 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 16:26.20 11.00
2 Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16:46.73 9.00
3 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16:50.35 8.00
4 Karel FučíkKarel Fučík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16:53.51 7.00
5 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16:56.27 6.00
6 Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17:29.70 5.00
7 Pavel HrůzaPavel Hrůza 83 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 17:41.50 4.00
8 Shmuel MotinShmuel Motin 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 18:12.87 3.00
9 Adam FritscherAdam Fritscher 75 SK PřerovSK Přerov 18:16.73 2.00
10 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18:20.41 1.00
11 Lukáš HavránekLukáš Havránek 84 TJ ZnojmoTJ Znojmo 19:45.98
12 Petr MarčíkPetr Marčík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19:58.42
13 Jiří VečerkaJiří Večerka 77 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20:14.86
14 Jiří RerychJiří Rerych 62 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF
15 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNS
Aleš DedekAleš Dedek 75 SK PřerovSK Přerov DNS
Jiří PolcarJiří Polcar 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Tomáš BůbelaTomáš Bůbela 71 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Ondřej SeitlOndřej Seitl 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNS
Celkem 19 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Irena PospíšilováIrena Pospíšilová 83 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18:39.96 7.00
2 Jiřina KociánováJiřina Kociánová 81 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18:55.09 5.00
3 Lenka HrabovskáLenka Hrabovská 83 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 20:53.12 4.00
4 Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 22:36.09 3.00
5 Hana TovaryšováHana Tovaryšová 61 SK PřerovSK Přerov 24:12.54 2.00
Romana ŠutováRomana Šutová 86 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Vítr: 1.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.28 7.00
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 17.19 5.00
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 17.27 4.00
4 Tereza DuškováTereza Dušková 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.70 3.00
5 Michaela KrbečkováMichaela Krbečková 95 AC ProstějovAC Prostějov 18.06 2.00
6 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC ProstějovAC Prostějov 18.59 1.00
7 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 19.03
8 Hana SamsonkováHana Samsonková 91 AK KroměřížAK Kroměříž 19.95
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: 1.0m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 16.06 11.00
3 Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda 76 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 17.34 9.00
5 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 17.39 8.00
7 Václav PlundrákVáclav Plundrák 94 AC ČejkoviceAC Čejkovice 17.67 7.00
8 Jan PokornýJan Pokorný 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19.62 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: -1.5m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.59 6.00
2 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.61 5.00
3 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 21.03 3.00
Josef SkálaJosef Skála 58 SK PřerovSK Přerov DNF
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 60.23 11.00
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 60.53 9.00
3 Václav PlundrákVáclav Plundrák 94 AC ČejkoviceAC Čejkovice 61.98 8.00
4 Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda 76 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 63.43 6.00
5 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 64.94 5.00
6 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 64.96 4.00
7 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 67.22 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JančíkMichal Jančík 84 SK PřerovSK Přerov 62.93 7.00
2 Adam DostálAdam Dostál 90 SK PřerovSK Přerov 68.27 2.00
3 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 71.12 1.00
4 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 72.75
5 Petr MarčíkPetr Marčík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 82.25
Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 89 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 68.73 7.00
2 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 72.46 5.00
3 Karolína VyroubalováKarolína Vyroubalová 94 SK PřerovSK Přerov 75.57 4.00
4 Veronika PatzelováVeronika Patzelová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 78.19 3.00
5 Hana SamsonkováHana Samsonková 91 AK KroměřížAK Kroměříž 79.21 2.00
6 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC ProstějovAC Prostějov 80.13 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havelka, Strnka, Schmöger, Sláma Havelka, Strnka, Schmöger, Sláma AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:51.50 11.00
2 Hrubý, Čabala, Motin, Michalec Hrubý, Čabala, Motin, Michalec TJ ZnojmoTJ Znojmo 3:52.40 9.00
3 Balazs, Jalínek, Moštěk, Daněk Balazs, Jalínek, Moštěk, Daněk AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:53.60 8.00
4 Němeček, Hajzler, Adamec, Lapšianský Němeček, Hajzler, Adamec, Lapšianský Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:55.80 7.00
5 Koňařík, Dostál, Šmotek, Jančík Koňařík, Dostál, Šmotek, Jančík SK PřerovSK Přerov 4:06.20 6.00
6 Šimek, Havíř, Fiala, Kundera Šimek, Havíř, Fiala, Kundera AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:08.70 5.00
7 Mališka, Mikuláček, Jakubíček, Kopečný Mališka, Mikuláček, Jakubíček, Kopečný SK PřerovSK Přerov 4:10.30 4.00
8 Fučík, Smolka, Marčík, Tuček Fučík, Smolka, Marčík, Tuček AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:14.50 3.00
Poznámky:
ruční časy
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olšová, Káňová, Šenková, Gurková Olšová, Káňová, Šenková, Gurková Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:26.00 7.00
2 Houšťavová, Šutová, Petříková, Sedláčková Houšťavová, Šutová, Petříková, Sedláčková AK KroměřížAK Kroměříž 4:27.61 5.00
3 Balůsková, Pavelková, Hanáková, Májová Balůsková, Pavelková, Hanáková, Májová SK PřerovSK Přerov 4:43.90 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.481.531.581.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.95 Body
1 Dominik PavkaDominik Pavka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 1.90 -------OOOXOOOXXX 11.00
2 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 1.87 -----OOOOXOXOOXXX 9.00
3 Ondřej ZelaOndřej Zela
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
87 1.78 OOOOOOXOXOXXOXXX 8.00
4 Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 1.78 --OOOOXOXXOXXOXX- 7.00
5 Jiří ŠánaJiří Šána
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.75 ---XOOXXOOXOXXX 6.00
6 Michal JančíkMichal Jančík
SK PřerovSK Přerov
84 1.75 -OOOOOOXXOXXX 5.00
7 Jan PokornýJan Pokorný
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
87 1.72 ---OO-XXOXXX 4.00
8 Milan NovotnýMilan Novotný
AC ČejkoviceAC Čejkovice
82 1.66 --O-O-XXX 3.00
9 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
71 1.63 -OXOXXOXXX 2.00
10 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 1.58 OOXOXXX 1.00
Ondřej KaslOndřej Kasl
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
72 NP
Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.441.471.501.531.561.60 Body
1 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
85 1.56 ---O-OOOOXXX 7.00
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.53 ---XOOOOXXOXXX 5.00
3 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.50 --OOOXOOXXX 4.00
4 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 1.47 -OXXOOOOXXX 3.00
5 Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 1.41 -OXOXXOXXX 2.00
6 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 1.31 OXOXXX 1.00
7 Karolína JanečkováKarolína Janečková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 1.26 XOXXX
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 XXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.75 Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 3.60 ------O--X--O-XXOXXX 11.00
2 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 3.50 --O---XO-XO-XXOXXOXXX 9.00
3 Jiří JanekJiří Janek
AC ČejkoviceAC Čejkovice
78 3.40 --------XO-O-XXX 8.00
4 Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
76 3.00 ----O-O-XXX 7.00
5 Josef SkálaJosef Skála
SK PřerovSK Přerov
58 2.20 OXXX 6.00
6 Adam DostálAdam Dostál
SK PřerovSK Přerov
90 NM XXX
7 Ondřej KaslOndřej Kasl
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
72 NP
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.412.472.70 Body
1 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 2.41 OOOXOXXX 7.00
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 --XXX
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 6.33 +1.4 m/s 6.252,35.71-1,25.86-1,56.256.331,46.04-2,1X 11.00
2 Jiří OpravilJiří Opravil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 6.19 +0.6 m/s 5.96-2,26.190,66.03-1,56.195.790,76.00-0,2-0,3 9.00
3 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek
SK PřerovSK Přerov
86 6.09 +0.8 m/s 6.090,85.63-1,1X6.095.60-0,3XX 8.00
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 6.01 +0.9 m/s 5.32-1,45.77-1,65.980,25.985.800,95.80-1,76.010,9 7.00
5 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
85 6.00 +0.6 m/s 5.91-0,35.91-1,05.38-1,85.915.631,3--0,36.000,6 6.00
6 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 5.80 -0.3 m/s 5.59-1,92.920,05.69-0,95.69--0,65.742,15.80-0,3 5.00
7 Petr JimramovskýPetr Jimramovský
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
92 5.64 -1.3 m/s 5.20-0,63.67-3,25.64-1,35.644.79-0,45.470,05.12-3,0 4.00
8 Jiří OdvářkaJiří Odvářka
AC ProstějovAC Prostějov
96 5.55 +4.0 m/s 5,23 +1.5 m/s 5.080,75.554,05.210,25.55-0,05.231,55.190,7 3.00
9 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 5.53 +0.4 m/s 5.530,4-0,05.31-0,15.53 2.00
10 Martin LapšanskýMartin Lapšanský
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 5.51 +0.0 m/s 5.35-0,3--0,45.510,05.51 1.00
11 Jan PospíšilJan Pospíšil
AC ProstějovAC Prostějov
94 5.48 +0.8 m/s 4.88-0,85.480,85.29-1,75.48
12 Marek HlineckýMarek Hlinecký
AC ČejkoviceAC Čejkovice
80 5.39 -0.6 m/s 5.39-0,6-0,8-1,35.39
13 Ivan PletsIvan Plets
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 5.25 +1.0 m/s -0,7-2,15.251,05.250,9-1,70,9
14 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 5.22 -1.0 m/s 5.22-1,05.09-2,05.17-0,85.22
15 Martin WagnerMartin Wagner
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 5.17 +0.6 m/s 5.10-2,0-0,55.170,65.17
16 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 5.17 -0.7 m/s 5.17-0,7-1,9--2,55.17
17 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 5.09 -0.6 m/s 5.09-0,64.96-0,15.00-2,05.09
18 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 4.93 -2.5 m/s --0,44.93-2,5-1,54.93
Josef MichalecJosef Michalec
TJ ZnojmoTJ Znojmo
76 NP 0
Ondřej KaslOndřej Kasl
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
72 NP 0,72,11,00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 4.99 +1.4 m/s -1,32.34-0,24.87-0,34.871.86-0,24.991,44.850,9 7.00
2 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 4.97 +0.9 m/s 4.830,94.970,94.86-1,54.974.581,24.930,74.94-0,4 5.00
3 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 4.64 +1.4 m/s 4.250,44.302,24.122,64.301.970,14.030,34.641,4 4.00
4 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
85 4.50 -0.3 m/s 4.390,74.40-0,84.180,74.404.35-0,14.50-0,3XX 3.00
5 Karolína VyroubalováKarolína Vyroubalová
SK PřerovSK Přerov
94 4.39 +0.6 m/s 4.21-1,54.25-0,44.27-2,74.274.16-0,64.122,14.390,6 2.00
6 Tereza DuškováTereza Dušková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
93 4.34 -0.6 m/s 4.34-0,6--1,44.231,64.34-0,6-1,61,0 1.00
7 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 4.32 +1.0 m/s 4.321,04.191,24.12-0,94.324.09-0,1--0,34.030,1
8 Michaela KrbečkováMichaela Krbečková
AC ProstějovAC Prostějov
95 4.15 +1.6 m/s 4.151,63.84-0,53.850,74.15
9 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 4.12 +1.4 m/s -0,33.630,74.121,44.12
10 Sendy MotinováSendy Motinová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 3.92 -1.3 m/s 3.73-0,93.92-1,3XX3.92
11 Tereza VlčkováTereza Vlčková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 3.82 +1.4 m/s 3.821,43.22-0,93.570,23.82
12 Eva SlovákováEva Slováková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 3.43 +0.1 m/s 3.130,63.271,23.430,13.43
13 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 3.18 -2.3 m/s --0,1-1,83.18-2,33.18
MB Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 4.57 -0.7 m/s
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek HlineckýMarek Hlinecký
AC ČejkoviceAC Čejkovice
80 12.95 +0.6 m/s -0,0--1,912.882,412.8812.61-1,612.950,612.72-2,8 11.00
2 Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 12.80 +1.1 m/s --1,6--0,4-1,7--1,112.801,1--0,5 9.00
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 12.33 -0.7 m/s 12.30-2,3--1,412.33-0,712.3312.10-0,7XX-0,5 8.00
4 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 12.21 +0.0 m/s 11.972,712.13-2,0--0,812.13XX12.210,012.110,0 7.00
5 Jiří OpravilJiří Opravil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 12.03 +0.0 m/s --1,7--0,411.71-0,711.71--2,112.030,0XX 6.00
6 Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
74 11.79 +0.7 m/s 11.58-2,311.790,7-1,811.79XXXXXX 5.00
Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 NM --1,5-3,0-0,7---1,3--0,7-0,4 0.00
Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
71 NP 0
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
12 11.24 -1.0 m/s 10.94-0,211.24-1,011.241,311.2410.80-0,811.094,011.07-0,6 7.00
2 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 10.51 -1.0 m/s 10.51-1,0--1,3-1,210.5109.331,3-1,5--1,9 5.00
3 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
85 09.98 -0.2 m/s -0,409.641,609.760,509.7609.98-0,209.760,0Xx 4.00
4 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 09.94 +0.2 m/s 09.940,209.91-0,6-0,509.94XxXxXx 3.00
5 Tereza DuškováTereza Dušková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
93 09.23 +1.1 m/s 09.231,109.030,1Xx09.23XxXxXx 2.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 11.15 10.1010.3711.1511.15-X10.86 7.00
2 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 10.37 10.37XX10.3710.14XX 5.00
3 Nikol HanákováNikol Hanáková
SK PřerovSK Přerov
94 09.12 08.6908.7809.0109.0109.0709.1208.74 4.00
4 Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 08.39 07.5907.8308.3908.3908.0108.0007.95 3.00
5 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
AC ProstějovAC Prostějov
89 08.31 X08.3108.1208.3107.92XX 2.00
6 Jana OlšováJana Olšová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
89 08.05 08.05X07.9008.05XX- 1.00
7 Karolína JanečkováKarolína Janečková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 07.73 06.0607.5107.2107.5105.5107.4507.73
8 Adéla ŽůrkováAdéla Žůrková
AK KroměřížAK Kroměříž
96 07.65 07.3107.6507.2507.6506.85XX
9 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 07.57 X07.1907.5707.57XXX
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 13.96 13.4813.82X13.8213.96X13.45 11.00
2 Tibor MrázTibor Mráz
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 13.63 13.4213.0513.3613.4212.8313.4613.63 9.00
3 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 12.40 X11.1811.9411.9412.1012.4011.74 8.00
4 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 12.17 11.5011.39X11.5012.1712.1611.91 7.00
5 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 12.11 12.0812.11X12.11X11.44X 6.00
6 Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 12.01 12.0111.87X12.01XX11.68 5.00
7 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 11.94 11.9410.1511.5311.9410.9711.56X 4.00
8 Jiří KlepáčJiří Klepáč
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
61 11.49 11.4911.37X11.4911.42XX 3.00
9 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 11.43 11.0611.43X11.43 2.00
10 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 10.33 10.3310.01X10.33 1.00
11 Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 10.00 09.6109.7610.0010.00
12 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 09.88 09.6309.7609.8809.88
13 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 09.76 09.6609.76X09.76
14 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 09.70 09.3809.70X09.70
15 Karel WalterKarel Walter
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 09.57 09.5709.46X09.57
16 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 08.68 X08.4908.6808.68
17 Bernard KuchťákBernard Kuchťák
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 08.18 08.1808.02X08.18
18 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 07.82 06.9907.82X07.82
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 NP 0
Zdeněk NenadálZdeněk Nenadál
SK PřerovSK Přerov
89 NP 0
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 NP 0
Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 NP 0
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 NP 0
Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 NP 0
Vít DrmolaVít Drmola
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
60 NP 0
Celkem 25 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 31.66 31.660031.66X00 7.00
2 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
AC ProstějovAC Prostějov
89 27.67 27.67XX27.67X0X 5.00
3 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 27.42 27.420027.42XXX 4.00
4 Jana OlšováJana Olšová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
89 22.88 22.880022.88XX0 3.00
5 Adéla ŽůrkováAdéla Žůrková
AK KroměřížAK Kroměříž
96 20.39 20.390X20.39000 2.00
6 Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 19.57 19.57X019.57XX0 1.00
7 Světlana MotinSvětlana Motin
TJ ZnojmoTJ Znojmo
71 15.24 15.24XX15.240XX
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tibor MrázTibor Mráz
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 42.52 42.5242.52 11.00
2 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 41.05 41.0541.05 9.00
3 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 37.21 37.2137.21 8.00
4 Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 37.20 37.2037.20 6.50
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 37.20 37.2037.20 6.50
6 Gejza ValentGejza Valent
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
53 37.03 37.0337.03 5.00
7 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 36.19 36.1936.19 4.00
8 Karel HošekKarel Hošek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 34.82 34.8234.82 3.00
9 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 34.71 34.7134.71 2.00
10 Jiří KovačičJiří Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
57 34.18 34.1834.18 1.00
11 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 33.94 33.9433.94
12 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ ZnojmoTJ Znojmo
49 33.65 33.6533.65
13 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 31.43 31.4331.43
14 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 30.95 30.9530.95
15 Jiří KlepáčJiří Klepáč
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
61 30.52 30.5230.52
16 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 29.76 29.7629.76
17 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 29.41 29.4129.41
18 Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 27.93 27.9327.93
19 Karel WalterKarel Walter
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 27.85 27.8527.85
20 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 27.67 27.6727.67
21 Bernard KuchťákBernard Kuchťák
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 27.10 27.1027.10
22 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 26.70 26.7026.70
23 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 22.60 22.6022.60
Zdeněk NenadálZdeněk Nenadál
SK PřerovSK Přerov
89 0 0
Gejza ValentGejza Valent
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
53 0 0
Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 0 0
Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 0 0
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 0 0
František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
51 0 0
Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
81 0 0
Celkem 30 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina OsolsoběKristina Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 21.98 21.980021.98000 7.00
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 17.97 17.970017.9700X 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 46.70 46.700046.7000X 11.00
2 Ondřej HorákOndřej Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
88 44.51 44.510-44.510XX 9.00
3 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 41.66 41.66X041.66X0X 8.00
4 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 38.77 38.77XX38.77X00 7.00
5 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 36.81 36.810036.81XX0 6.00
6 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ ZnojmoTJ Znojmo
49 35.22 35.22X035.22000 5.00
7MB Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 34.80 34.80XX34.80000 0.00
8 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 33.18 33.180033.18X00 4.00
9 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 32.67 32.670X32.67-0X 3.00
František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
51 NP 0
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 41.07 41.070041.07XX0 7.00
2 Jana OlšováJana Olšová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
89 32.50 32.500032.50X00 5.00
3 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 31.30 31.300031.30000 4.00
4 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
AC ProstějovAC Prostějov
89 28.97 28.97XX28.97000 3.00
5 Adéla ŽůrkováAdéla Žůrková
AK KroměřížAK Kroměříž
96 20.53 20.530020.53000 2.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 66.20 66.200066.20X00 11.00
2 Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
81 55.73 55.730055.7300X 9.00
3 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 50.41 50.41XX50.41XXX 8.00
4 Jiří JanekJiří Janek
AC ČejkoviceAC Čejkovice
78 48.43 48.430048.43000 7.00
5 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 47.35 47.350047.35000 6.00
6 Dominik PavkaDominik Pavka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 43.73 43.73X043.730-- 5.00
7 Karel WalterKarel Walter
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 39.86 39.860039.86X-- 4.00
8 Vladimír EgnerVladimír Egner
TJ ZnojmoTJ Znojmo
63 38.45 38.450038.4500X 3.00
9 Ondřej DoležalOndřej Doležal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 38.02 38.020038.02--- 2.00
10 Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 36.98 36.980036.98 1.00
11 Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 35.91 35.91X035.91---
12 Josef SkálaJosef Skála
SK PřerovSK Přerov
58 33.99 33.990033.99---
13 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 33.50 33.50X033.50---
Zdeněk NenadálZdeněk Nenadál
SK PřerovSK Přerov
89 NP --0---
Jiří VylímecJiří Vylímec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
73 NP 0
Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek
AC ProstějovAC Prostějov
89 NP ----
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 NP 0
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 185.00
2 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 143.00
3 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 137.50
4 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 136.00
5 ZABBR ZABBR TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 101.50
6 CEJKO CEJKO AC ČejkoviceAC Čejkovice 090.00
7 TJZNO TJZNO TJ ZnojmoTJ Znojmo 057.00
8 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 038.00
9 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 030.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 110 m př., 400 m, 100 m, 100 m, 200 m, 400 m př., 200 m, 4x400 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 141.00
2 KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 074.00
3 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 042.00
4 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 037.00
5 TJZNO TJZNO TJ ZnojmoTJ Znojmo 033.00
6 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 007.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m
Celkem 6 závodníků