výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo KPD staršího žactva a přípravek

Písek (3. 6. 2012)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.58 11.00
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.71 9.00
3 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.01 5.00
4 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.17 1.50
5 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.01
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.90 8.00
2 Martin HrádekMartin Hrádek 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.09 4.00
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.12 3.00
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17 1.50
5 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.15
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.95 6.00
2 Jiří ŠedaJiří Šeda 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.40
3 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 08.41
4 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.46
MB Petr SukPetr Suk 04 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 09.46
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.28
2 Patrik ProkopPatrik Prokop 01 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.51
3 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.65
4 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.75
5 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.81
6 Adam CabadajAdam Cabadaj 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 3.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.93 7.00
2 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.18
3 Petr GergelyPetr Gergely 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.21
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.58
5 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.64
MB Vojtěch SlezáčekVojtěch Slezáček 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.17 6.50
2 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.33 3.00
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.51
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.58
5 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.82
6 Alena LojínováAlena Lojínová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.96
7 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.01
8 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 09.09
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.00 11.00
2 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29 4.50
3 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.40 1.00
4 Nikola BursíkováNikola Bursíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.41
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.43
6 Iveta ČadováIveta Čadová 01 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.34
7 Tereza CílkováTereza Cílková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 09.64
8 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.89
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.34 2.00
2 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.41
3 Hana KačeňákováHana Kačeňáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.76
4 Ema KřížkováEma Křížková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 09.01
5 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.31
MB Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.79
MB Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.86
MB Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 3.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.01 9.00
2 Michaela SitterováMichaela Sitterová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.14 8.00
3 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.17 6.50
4 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.29 4.50
5 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.90
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.92
7 Katka KulhánkováKatka Kulhánková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 09.29
8 Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.42
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.34 7.00
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.62 5.00
3 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.96 3.50
4 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.02 2.00
5 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.18 1.00
6 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.22
7 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.23
MB Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.86
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.96 3.50
2 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.24
3 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.43
4 Dominik MarešDominik Mareš 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44
MB Roman HyškaRoman Hyška 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.64
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KřížTomáš Kříž 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.48
2 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.86
3 Adam HečkoAdam Hečko 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.25
4 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.47
MB Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.66
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.79 1.00
2 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.92
3 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.95
4 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.02
5 Adéla TlustáAdéla Tlustá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.04
6 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.34
MB Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.97
MB Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.01
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.49 7.00
2 Kateřina OškerováKateřina Oškerová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.57 5.00
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.58 4.00
4 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.68 3.00
5 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.71 2.00
6 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.84
MB Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.40
MB Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.66
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina DvořákováNina Dvořáková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30
2 Samanta SuskováSamanta Susková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.54
3 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.75
4 Aneta HemberováAneta Hemberová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.81
MB Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.59
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 3.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.98
2 Klára KocováKlára Kocová 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.04
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.08
4 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.26
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36.22 7.00
2 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.14 5.00
3 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 41.75 4.00
4 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.94 3.00
5 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 43.47 1.00
MB Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 38.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.01 2.00
2 Adam ČechAdam Čech 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.83
3 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 47.36
4 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 52.79
Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Roman HyškaRoman Hyška 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.58
2 Václav MikšovskýVáclav Mikšovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 47.11
MB Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 47.50
Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 44.69 5.00
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 47.48 1.00
3 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 48.77
4 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 50.37
5 Samanta SuskováSamanta Susková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.03
6 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 51.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 44.66 7.00
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.96 3.00
3 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 47.26 2.00
4 Hedvika ČeškováHedvika Češková 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 48.22
5 Adéla TlustáAdéla Tlustá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.17
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 46.62 4.00
2 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.12
MB Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.29
MB Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 44.50
MB Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 45.85
MB Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 Accc HoražďoviceAccc Horažďovice 50.46
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:45.30 11.00
2 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:59.11 9.00
3 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:02.73 6.00
4 Jiří ŠedaJiří Šeda 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.75 4.00
5 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:06.79 3.00
6 Petr PešekPetr Pešek 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:08.73 2.00
7 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:10.73
8 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:12.72
9 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:17.91
10 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:20.88
11 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 2:21.80
MB Adam KrumlAdam Kruml 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:25.99
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:59.61 8.00
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.50 7.00
3 Adam PříbAdam Příb 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:05.22 5.00
4 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:08.94 1.00
5 Kilián KlváčekKilián Klváček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:10.08
6 David JakešDavid Jakeš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:20.10
7 Antonín Vojtěch BrabecAntonín Vojtěch Brabec 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:21.90
8 Jan HavelecJan Havelec 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:33.79
9 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:37.31
MB Petr SukPetr Suk 04 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 2:32.18
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
David ŠándorDavid Šándor 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.36 8.00
2 Julie BuzickáJulie Buzická 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:04.16 5.00
3 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:10.27 1.00
4 Natálie VaškováNatálie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:11.86
5 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:12.01
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:13.03
7 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:14.26
8 Radka TyšerováRadka Tyšerová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:15.08
9 Alena LojínováAlena Lojínová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:16.87
10 Veronika KubátováVeronika Kubátová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:20.49
11 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:35.15
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:00.38 11.00
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:00.66 9.00
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:03.12 7.00
4 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.85 6.00
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.76 4.00
6 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:06.28 3.00
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:10.10 2.00
8 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:12.50
9 Tereza CílkováTereza Cílková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 2:26.31
10 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:29.91
Celkem 10 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.16 7.00
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.08 5.00
3 Václav MikšovskýVáclav Mikšovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:29.61 4.00
4 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:31.84 3.00
5 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:44.47 2.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.23 7.00
2 Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:37.47 5.00
3 Eva HřebíkováEva Hřebíková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:38.06 4.00
MB Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:35.18
MB Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 Accc HoražďoviceAccc Horažďovice 2:35.63
MB Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.37
MB Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.86
Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Krejčí Šustr,Krejčí Šustr, 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:12.10 11.00
2 Klváček Burgstallerová,Klváček Burgstallerová, 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:18.22 9.00
3 Dolejší Tahy,Dolejší Tahy, 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:21.91 8.00
4 Kundrádová Gysel,Kundrádová Gysel, 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:23.70 7.00
5 Šándor Uhrová,Šándor Uhrová, 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:27.67 6.00
6 Kovář Halounová,Kovář Halounová, 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:27.96 5.00
7 Floriánová Křížková,Floriánová Křížková, 00 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 2:28.38 4.00
8 Havlíček Ernst,Havlíček Ernst, 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:28.59 3.00
9 Oravcová Slezáček,Oravcová Slezáček, 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:33.12 2.00
Poznámky:
Smíšená štafeta 8x100 m
Celkem 9 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.85 8.00
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.14 4.50
3 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.20 3.00
4 Martin DolejšMartin Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.67
5 Jan CabadajJan Cabadaj 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 10.41
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.99 6.00
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.14 4.50
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.81
4 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.91
5 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.36
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.19 11.00
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75 9.00
3 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.91 7.00
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.39 2.00
5 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.60
6 David ŠándorDavid Šándor 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.48
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.49 1.00
2 Kilián KlváčekKilián Klváček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.76
3 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.04
4 Petr PešekPetr Pešek 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.46
5 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.10
6 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.64
Celkem 6 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 3.6.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.78
2 Jana IvanovováJana Ivanovová 01 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 10.81
3 Tereza CílkováTereza Cílková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 11.29
4 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.44
5 Barbora FlorianováBarbora Florianová 01 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 11.53
Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DQ
Poznámky:
Vandová - DQ - pravidlo 168.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.85 9.00
2 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.14 8.00
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.31 6.00
4 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.90
5 Michaela JindrováMichaela Jindrová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.16
MB Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.72
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.18 7.00
2 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.46 5.00
3 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.54 2.00
4 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.41
5 Veronika KubátováVeronika Kubátová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.50
6 Anna SlezáčkováAnna Slezáčková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.08
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 3.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.47 11.00
2 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.48 4.00
3 Hana KačeňákováHana Kačeňáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.87
4 Vivien NěmečkováVivien Němečková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.93
MB Simona FilipováSimona Filipová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.49
MB Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.88
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 3.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 09.52 3.00
2 Nikola NěmečkováNikola Němečková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.67 1.00
3 Anna GrymováAnna Grymová 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 09.69
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.97
5 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.50
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.40 7.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.42 5.00
3 Filip PazderaFilip Pazdera 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 17.15 4.00
4 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 17.37 3.00
5 Adam HečkoAdam Hečko 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 18.37 2.00
MB Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.16
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh (ne, 3.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.24 7.00
2 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.10 5.00
3 Bára JiřičkováBára Jiřičková 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.79 2.00
Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 3.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.61 4.00
2 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.91 3.00
3 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.02 1.00
4 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.46
5 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.72
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Račková, Brejchová, Černá, Plačková Račková, Brejchová, Černá, Plačková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.67 7.00
2 Krejčová, Oravcová, Baboučková, Hrubcová Krejčová, Oravcová, Baboučková, Hrubcová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.51 5.00
3 Kocová, Oškerová, Veselá, Češková Kocová, Oškerová, Veselá, Češková Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 34.54 4.00
4 Kaslová, Šetelíková, Zemanová, Jechová Kaslová, Šetelíková, Zemanová, Jechová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.65 3.00
MB Burdová, Kunová, Šimerová, Novotná Burdová, Kunová, Šimerová, Novotná TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.22
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.571.601.661.691.751.801.851.88 Body
1 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.66 OOOOOXXX 7.00
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.66 OOOOXXOXXX 5.00
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.60 OOOOXOXXOXXX 4.00
4 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.57 OOOOXOXXX 3.00
5 Jan MyslivecJan Myslivec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.46 OOXXOXXX 2.00
6 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.41 OOXXX 1.00
MB Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.85
MB Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.66
MB Michal StudenýMichal Studený
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.60
MB Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.51
MB Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.41
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 NP
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.54 Body
1 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50 OOOOOXOXXOXXX 7.00
2 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.41 OOOOXXX 5.00
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.41 OOOOOXOOXXX 4.00
4 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.38 OOOOOOXXX 3.00
5 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.38 OOOOXOXOXXX 2.00
6 Bára JiřičkováBára Jiřičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.38 OOOOXXOXXX 1.00
7 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.35 OOOXOOXXX
8 Simona ŠtefanováSimona Štefanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.30 OOXOOXXX
9 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.20 OOXXX
10 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.20 XXOOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.53 +0.2 m/s X+0,95.06+0,55.18+0,65.18X+0,65.53+0,2X+0,2 7.00
2 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.25 +0.4 m/s X+2,2X+0,85.06+1,05.064.950,05.25+0,44.94+0,9 5.00
3 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.67 +1.1 m/s --4.67+1,14.64+0,84.674.33+0,14.280,04.52+0,3 4.00
4 Jan MyslivecJan Myslivec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.57 +1.5 m/s 4.57+1,54.46+1,34.43+1,44.57X+0,34.170,0X+0,5 3.00
5 Jan HomolkaJan Homolka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 4.23 +1.4 m/s 4.23+1,44.11+0,83.87+1,04.233.95+0,6X0,0X0,0 2.00
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.19 +0.8 m/s 4.19+0,83.53+0,63.76+1,34.19--- 1.00
7 Tomáš KřížTomáš Kříž
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.15 +1.1 m/s 4.15+1,1X-4.02+1,54.153.78+0,1X0,03.960,0
8 Roman HyškaRoman Hyška
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
98 4.14 +1.2 m/s 4.14+1,23.94+1,03.86+0,44.14
9 Šimon HavířŠimon Havíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.13 +1.7 m/s 3.870,04.13+1,73.21+0,84.13
10 Adam HečkoAdam Hečko
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 3.62 +1.0 m/s 3.40+0,93.62+1,0X+1,83.62
MB Michal StudenýMichal Studený
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 5.63 +0.7 m/s
MB Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.86 +1.6 m/s
MB Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.27 +1.1 m/s
Dominik MarešDominik Mareš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 NF 0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.65 +0.0 m/s X4.464.414.464.65 7.00
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.53 -0.2 m/s 4.49X4.534.534.454.47X 5.00
3 Simona ŠtefanováSimona Štefanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.44 +0.3 m/s 4.224.444.324.444.174.274.21 4.00
4 Kateřina OškerováKateřina Oškerová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 4.34 +0.6 m/s 3.964.173.984.173.944.344.21 3.00
5 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.30 -0.3 m/s 4.024.284.174.284.30X 2.00
6 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.30 +1.5 m/s X4.30X4.30X4.11X 1.00
7 Barbora FilipováBarbora Filipová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.25 -0.1 m/s 4.254.223.774.253.774.04
8 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.18 -0.9 m/s 4.114.144.184.184.07XX
9 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.16 +0.0 m/s 4.163.944.064.16
10 Klára KocováKlára Kocová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
98 4.07 +0.0 m/s 4.044.034.074.07
11 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.00 +0.5 m/s 4.003.473.764.00
12 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.97 -0.2 m/s 3.973.953.893.97
13 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.95 +0.0 m/s 3.953.903.873.95
14 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.93 -0.1 m/s 3.713.93X3.93
15 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.90 +0.0 m/s X3.90X3.90
16 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.67 +0.3 m/s 3.513.653.673.67
17 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.60 -0.3 m/s X3.603.433.60
18 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.59 -0.4 m/s 3.593.423.173.59
19 Nina DvořákováNina Dvořáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 3.42 -0.1 m/s 3.263.213.423.42
MB Martina VáchováMartina Váchová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
98 3.45 +0.7 m/s
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.10 3.924.103.994.10X 11.00
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.04 3.914.04X4.04X 9.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.03 3.78X4.034.033.92 8.00
4 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.00 3.814.003.614.004.00 7.00
5 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.98 X3.753.983.983.44 6.00
6 Václav StrouhalVáclav Strouhal
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.96 3.693.963.883.963.71 5.00
7 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.92 X3.763.923.92X 4.00
8 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.91 3.543.793.913.91X 3.00
9 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.80 3.653.803.793.803.42 2.00
10 David JakešDavid Jakeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.75 3.423.753.683.753.63 1.00
11 Petr SoukupPetr Soukup
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.66 3.37X3.543.543.66
12 Šimon JůzaŠimon Jůza
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 3.64 3.073.553.643.643.61
13 Martin HrádekMartin Hrádek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.64 3.643.333.593.643.45
14 Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.63 3.053.633.523.633.56
15 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.51 3.493.512.853.513.40
16 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.48 3.103.223.483.483.14
17 Marián ValášekMarián Valášek
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 3.37 2.573.373.133.373.24
18 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.36 X3.113.233.233.36
19 Adam PříbAdam Příb
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.24 3.143.243.183.242.97
20 Pavel HlavaPavel Hlava
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 3.18 3.182.873.043.18-
21 Vít JiráčekVít Jiráček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 2.92 2.772.672.792.792.92
22 Patrik ProkopPatrik Prokop
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 2.78 2.782.572.682.78-
23 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 2.72 2.642.72X2.722.61
24 Vojtěch SlezáčekVojtěch Slezáček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 2.67 2.672.652.612.672.50
25 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 2.61 2.352.332.612.61X
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu<br>
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 4.23 4.234.064.124.234.03 11.00
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.01 3.683.843.933.934.01 9.00
3 Julie BuzickáJulie Buzická
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.89 3.553.413.893.893.75 8.00
4 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.89 3.75X3.893.89X 7.00
5 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.88 3.883.533.833.883.59 6.00
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.83 3.753.693.833.833.73 5.00
7 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.82 3.413.593.823.823.74 4.00
8 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.75 3.603.723.753.753.74 3.00
9 Natálie VaškováNatálie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.69 3.403.353.433.433.69 2.00
10 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.66 3.663.273.243.663.52 1.00
11 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.61 3.593.613.543.613.42
12 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.59 3.443.473.563.563.59
13 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.56 3.223.403.563.563.21
14 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.54 3.383.393.543.54-
15 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.43 3.383.13-3.383.43
16 Pavla BasíkováPavla Basíková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 3.42 3.203.253.223.253.42
17 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.22 3.193.153.223.223.16
18 Veronika PiklováVeronika Piklová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.12 3.053.043.063.063.12
21 Ema KřížkováEma Křížková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 3.12 3.123.023.003.122.92
20 Katka KulhánkováKatka Kulhánková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 3.08 2.762.922.992.993.08
21 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 3.04 3.04XX3.042.91
22 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.03 2.992.783.033.032.74
23 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 2.76 2.762.42-2.76-
24 Barbora FlorianováBarbora Florianová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
01 2.71 2.71XX2.71X
25 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 2.53 2.532.442.462.532.44
MB Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.17
MB Jana MiškovskáJana Miškovská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.14
MB Simona FilipováSimona Filipová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 2.99
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.<br>
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 10.57 09.9210.2710.5710.5709.63X09.72 7.00
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 10.52 09.8910.4310.1710.4310.2610.3810.52 5.00
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 09.82 09.8209.1709.5709.8209.4009.2909.60 4.00
4 Eliška HrabováEliška Hrabová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 08.73 08.5108.7308.2208.7308.3408.1808.23 3.00
5 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 07.88 07.2407.4507.8807.88 2.00
6 Michaela KašováMichaela Kašová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 07.53 07.4207.3207.5307.5307.2407.3807.31 1.00
7 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.46 06.5206.4307.4607.4605.0206.3906.55
8 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 07.44 06.9907.3507.2507.3507.2606.9207.44
9 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 05.59 05.4005.5905.1305.59
MB Martina VáchováMartina Váchová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
98 06.49
MB Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 05.66
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.75 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 10.29 5.00
3 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 10.03 4.00
4 Václav MikšovskýVáclav Mikšovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 09.96 3.00
5 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.19 2.00
6 Jan FleischmannJan Fleischmann
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 08.70 1.00
7 Tomáš KřížTomáš Kříž
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 07.97
8 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 07.62
9 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 07.06
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 25.98 25.9822.9519.8625.98X24.5219.87 7.00
2 Simona ŠtefanováSimona Štefanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 23.32 20.0023.32X23.32XX21.78 5.00
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 21.89 X20.3118.4320.3121.8921.5320.28 4.00
4 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 14.60 X14.6014.2514.60X-0 3.00
5 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 14.52 13.8014.5214.0014.52--- 2.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 26.34 26.3426.2723.7726.3425.9425.4723.40 7.00
2 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 24.78 20.4024.78X24.78XX23.30 5.00
3 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 24.07 23.4724.07X24.0720.49XX 4.00
4 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 22.70 19.7222.1319.1722.13X22.7021.33 3.00
5 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 20.68 17.2015.9116.8817.2018.2820.6820.19 2.00
6 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 20.56 X18.81X18.8119.3420.56X 1.00
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 13.33 XX11.6911.6912.2013.3312.68
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 29.45 X24.3429.4529.4522.8828.9123.47 7.00
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 25.75 22.0318.6821.8822.0325.3625.7524.39 5.00
3 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 25.62 23.6125.6221.4225.6219.3221.6419.74 4.00
4 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 25.59 X25.5923.7825.59X23.15X 3.00
5 Eliška HrabováEliška Hrabová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 23.41 16.2520.2417.9320.2421.7223.4120.69 2.00
6 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 20.20 18.9718.2420.2020.2018.5218.6318.44 1.00
7 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 17.93 X13.7817.9317.9315.68XX
8 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 16.80 X16.6916.8016.8014.4813.59X
9 Barbora FilipováBarbora Filipová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 13.44 X13.44X13.44
10 Bára JiřičkováBára Jiřičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 13.33 10.8513.33X13.33
MB Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 NF
MB Martina VáchováMartina Váchová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
98 NF
Daniela ČernáDaniela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 NP
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 37.58 29.0037.5034.2937.5035.1435.4337.58 7.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 34.51 32.1026.8833.7133.71X34.51X 5.00
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 34.10 34.10X27.6634.1030.5024.7228.00 4.00
4 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 30.36 X30.3629.7530.3629.0129.66X 3.00
5 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 27.72 X27.7219.9527.7222.1825.60X 2.00
6 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 23.38 21.7319.5219.9321.7321.9623.3819.73 1.00
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 22.62 17.3319.2317.8519.2320.8522.6217.16
8 Radek ŠťastnýRadek Šťastný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 14.89 XX14.8914.89
MB Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 33.38
MB Pavel KovalčukPavel Kovalčuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 29.43
Šimon HavířŠimon Havíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 NF XXX0
Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 NF 0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 37.37
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 39.87 11.00
2 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 39.50 9.00
3 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 37.95 8.00
4 Martin HrádekMartin Hrádek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 37.42 7.00
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 35.91 6.00
6 Ondřej PintaOndřej Pinta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 35.02 5.00
7 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 34.96 4.00
8 Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 34.51 3.00
9 Petr GergelyPetr Gergely
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 33.83 2.00
10 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 33.68 1.00
11 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 32.99
12 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 32.37
13 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 31.83
14 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 31.56
15 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 31.54
16 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 29.44
17 Patrik ProkopPatrik Prokop
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 29.36
18 Marián ValášekMarián Valášek
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 28.89
19 Jan CabadajJan Cabadaj
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 28.40
20 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 28.32
21 Vít JiráčekVít Jiráček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 28.00
22 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 27.64
23 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 25.24
24 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 23.82
25 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 23.38
26 Vojtěch SlezáčekVojtěch Slezáček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 23.13
MB Petr SukPetr Suk
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
04 27.03
Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 NP
Tomáš KalošTomáš Kaloš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 NP
Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 NP
Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 NP
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SitterováMichaela Sitterová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 34.04 11.00
2 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 32.11 9.00
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 31.94 8.00
4 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 31.65 7.00
5 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 30.20 6.00
6 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 29.28 5.00
7 Alena LojínováAlena Lojínová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 27.90 4.00
8 Nikola BursíkováNikola Bursíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 27.88 3.00
9 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 27.44 2.00
10 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 26.48 1.00
11 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 25.27
12 Anna GrymováAnna Grymová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 24.97
13 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 22.98
14 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 22.40
15 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 20.45
16 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 19.76
17 Lenka ZykánováLenka Zykánová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 15.45
18 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
05 11.84
19 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
03 11.64
Celkem 19 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.70 08.2008.7007.3108.70 11.00
2 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.08 07.9707.7508.0808.08 9.00
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.63 06.7707.0007.6307.63 8.00
4 Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 07.34 06.6207.3406.9507.34 7.00
5 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 07.24 07.2407.2006.7107.24 6.00
6 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.95 05.9606.9506.2006.95 5.00
7 Vít JiráčekVít Jiráček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 06.67 06.2306.4506.6706.67 4.00
8 Ondřej PintaOndřej Pinta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.56 05.5005.6806.5606.56 3.00
9 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 06.20 06.2006.18X06.20 2.00
10 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 06.13 06.1006.1305.9006.13 1.00
11 Jan HavelecJan Havelec
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 06.02 05.7505.7306.0206.02
12 David JakešDavid Jakeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 05.94 X05.9405.6505.94
13 Petr PešekPetr Pešek
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 05.94 05.64X05.9405.94
14 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 05.53 05.3405.5305.3805.53
15 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 05.50 04.7405.5005.1805.50
16 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 05.47 05.4605.1305.4705.47
17 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 05.44 03.9505.0005.4405.44
18 Antonín Vojtěch BrabecAntonín Vojtěch Brabec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 05.23 04.1704.9705.2305.23
19 Šimon JůzaŠimon Jůza
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 05.00 03.8805.00X05.00
MB Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 05.13
Celkem 20 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 11.17 10.5211.0311.1711.17 11.00
2 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 09.22 09.22X07.9509.22 9.00
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 08.89 08.1007.7608.8908.89 8.00
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.38 08.1708.0908.3808.38 7.00
5 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.89 07.3907.8907.5207.89 6.00
6 Nikola BursíkováNikola Bursíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 07.88 06.5507.8806.6407.88 5.00
7 Natálie VaškováNatálie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.73 07.7307.0406.5507.73 4.00
8 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 07.30 07.2106.7007.3007.30 3.00
9 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 07.30 06.9007.3005.3807.30 2.00
10 Anna SlezáčkováAnna Slezáčková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 07.23 05.7407.2306.9907.23 1.00
11 Vivien NěmečkováVivien Němečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 06.97 06.9706.7906.9206.97
12 Jana IvanovováJana Ivanovová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
01 06.79 05.9005.7606.7906.79
13 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 06.74 06.4306.1006.7406.74
14 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.67 06.6706.3006.3006.67
15 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 06.51 06.1806.1206.5106.51
16 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 06.40 X05.5006.4006.40
17 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 06.30 06.3005.7606.2606.30
18 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.13 05.6505.9306.1306.13
19 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 05.78 05.7805.5905.7405.78
20 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 05.63 05.6303.1704.9205.63
21 Nikola NěmečkováNikola Němečková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 05.39 05.3904.5005.0905.39
22 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 05.01 04.9205.0104.2805.01
23 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 05.00 05.0003.50X05.00
24 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
03 04.63 04.5104.63X04.63
25 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
05 03.27 03.2702.4001.2003.27
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 087.00
2 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 063.00
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 037.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 100 m př., kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, výška, 300 m, 60 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 127.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 047.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 018.00
ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 018.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 100 m př., kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 300 m, 300 m, 60 m, 100 m př.
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 072.50
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 064.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 059.50
4 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 052.00
5 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 029.00
6 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 028.00
7 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 021.00
8 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 005.00
9 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 004.00
10 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 001.00
Poznámky:
Stav po: dálka, kriket, 50 m př., 50 m, 600 m, plný míč, 600 m, 50 m, 50 m, 50 m, 50 m př., 50 m př., 50 m př.
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 072.00
2 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 053.50
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 050.50
4 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 043.00
5 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 041.00
CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 041.00
7 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 030.00
8 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 019.00
9 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 018.00
10 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 013.00
11 TAB-B TAB-B VS Tábor "B"VS Tábor "B" 007.00
12 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 003.00
Poznámky:
Stav po: dálka, kriket, 50 m, 600 m, 800 m, plný míč, 600 m, 50 m, 50 m, 50 m, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m př.
Celkem 12 závodníků