Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo KPD staršího žactva a přípravek

Písek (3. 6. 2012)

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 39.87 11.00
2 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 39.50 9.00
3 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 37.95 8.00
4 Martin HrádekMartin Hrádek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 37.42 7.00
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 35.91 6.00
6 Ondřej PintaOndřej Pinta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 35.02 5.00
7 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 34.96 4.00
8 Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 34.51 3.00
9 Petr GergelyPetr Gergely
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 33.83 2.00
10 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 33.68 1.00
11 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 32.99
12 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 32.37
13 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 31.83
14 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 31.56
15 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 31.54
16 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 29.44
17 Patrik ProkopPatrik Prokop
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 29.36
18 Marián ValášekMarián Valášek
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 28.89
19 Jan CabadajJan Cabadaj
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 28.40
20 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 28.32
21 Vít JiráčekVít Jiráček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 28.00
22 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 27.64
23 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 25.24
24 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 23.82
25 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 23.38
26 Vojtěch SlezáčekVojtěch Slezáček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 23.13
MB Petr SukPetr Suk
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
04 27.03
Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 NP
Tomáš KalošTomáš Kaloš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 NP
Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 NP
Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 NP
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SitterováMichaela Sitterová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 34.04 11.00
2 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 32.11 9.00
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 31.94 8.00
4 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 31.65 7.00
5 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 30.20 6.00
6 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 29.28 5.00
7 Alena LojínováAlena Lojínová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 27.90 4.00
8 Nikola BursíkováNikola Bursíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 27.88 3.00
9 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 27.44 2.00
10 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 26.48 1.00
11 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 25.27
12 Anna GrymováAnna Grymová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 24.97
13 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 22.98
14 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 22.40
15 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 20.45
16 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 19.76
17 Lenka ZykánováLenka Zykánová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 15.45
18 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
05 11.84
19 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
03 11.64
Celkem 19 závodníků