Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Domažlice (9. 6. 2012)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1:59.16
2 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.69
3 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 2:00.94
4 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 2:01.96
5 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:08.79
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1:58.32
2 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:05.66
3 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:07.40
Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.77
2 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.69
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.65
4 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:04.08
5 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:08.86
6 Lukáš MartínekLukáš Martínek 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12.61
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára PittermannováKlára Pittermannová 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:22.66
2 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:36.84
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 2:22.22
2 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:22.63
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:24.87
2 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:27.17
3 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.73
4 Iveta Andreasová Iveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:30.88
5 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.91
Michaela KantnerováMichaela Kantnerová 96 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Celkem 6 závodníků