Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo atletického čtyřboje

Šumperk (29. - 29. 5. 2012)

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 29.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim KravákRadim Kravák
ZŠ Jana Želetného ProstějovZŠ Jana Želetného Prostějov
97 12.92 662
2 Tomáš BulkoTomáš Bulko
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
96 12.78 654
3 Jan UhrinJan Uhrin
ZŠ B.Něm.ZábřehZŠ B.Něm.Zábřeh
97 11.82 595
4 Patrik PicekPatrik Picek
ZŠ Malantrichova ProstějovZŠ Malantrichova Prostějov
96 11.14 554
5 Marek JandásekMarek Jandásek
zŠ Za mlýnem PřerovzŠ Za mlýnem Přerov
96 11.03 548
6 Patrik SchellePatrik Schelle
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
96 11.00 546
7 Dalibor PechanecDalibor Pechanec
ZŠ Vrch.ŠumperkZŠ Vrch.Šumperk
97 10.91 540
8 David UmlaufDavid Umlauf
ZŠ Vrch.ŠumperkZŠ Vrch.Šumperk
97 10.84 536
9 Petr PírkoPetr Pírko
ZŠ Struhovsko HraniceZŠ Struhovsko Hranice
97 10.80 534
10 Jiří OdvářkaJiří Odvářka
ZŠ Jana Želetného ProstějovZŠ Jana Želetného Prostějov
96 10.70 528
11 Filip JáněFilip Jáně
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
96 10.62 523
12 Dominik HorákDominik Horák
ZŠ Vrch.ŠumperkZŠ Vrch.Šumperk
97 10.55 519
13 David ČernockýDavid Černocký
zŠ Za mlýnem PřerovzŠ Za mlýnem Přerov
96 10.36 507
14 Adam GottwaldAdam Gottwald
ZŠ Malantrichova ProstějovZŠ Malantrichova Prostějov
96 09.95 483
15 Adam RöderAdam Röder
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
98 09.85 477
16 Patrik MotlochPatrik Motloch
ZŠ Struhovsko HraniceZŠ Struhovsko Hranice
97 09.60 462
17 Kamil ŠínKamil Šín
ZŠ B.Něm.ZábřehZŠ B.Něm.Zábřeh
97 09.31 444
18 David BalcárekDavid Balcárek
ZŠ B.Něm.ZábřehZŠ B.Něm.Zábřeh
96 09.26 441
19 Jaroslav VilímJaroslav Vilím
ZŠ Struhovsko HraniceZŠ Struhovsko Hranice
96 09.00 426
20 David PřibylDavid Přibyl
zŠ Za mlýnem PřerovzŠ Za mlýnem Přerov
96 08.91 420
21 Štěpán StrnadŠtěpán Strnad
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
98 08.85 417
22 Miroslav ProvazMiroslav Provaz
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
96 08.70 408
23 Michal SkácelMichal Skácel
ZŠ Malantrichova ProstějovZŠ Malantrichova Prostějov
98 08.64 404
24 Marek ValentaMarek Valenta
ZŠ Šumavská ŠumperkZŠ Šumavská Šumperk
97 08.48 395
25 František DolníčekFrantišek Dolníček
ZŠ Dr. E. Beneše ŠumperkZŠ Dr. E. Beneše Šumperk
97 07.47 335
Celkem 25 závodníků