Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo společného přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Kolín (9. 6. 2012)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.14
2 Jindřich KrálJindřich Král 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.79
3 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.50
4 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.72
5 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 55.16
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.85
2 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.68
3 Petr BerkaPetr Berka 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 56.64
Jan ŠkodaJan Škoda 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Jakub ČechJakub Čech 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.27
2 Štěpán JáklŠtěpán Jákl 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.84
3 Matěj SmitkaMatěj Smitka 95 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 54.86
4 Tomáš BuriánTomáš Burián 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 55.24
5 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 57.30
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 56.20
2 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.45
3 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.14
4 Vojtěch NěmečekVojtěch Němeček 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 63.20
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.34
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 62.72
3 Nikola Krýdová Nikola Krýdová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.61
4 Markéta BarešováMarkéta Barešová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.63
5 Jana GladkováJana Gladková 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 66.19
6 Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 67.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.52
2 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 67.24
3 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 70.64
4 Diana BerdarováDiana Berdarová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 73.47
Lucie KukováLucie Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BalousováDominika Balousová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 62.48
2 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.90
3 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 65.56
4 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 65.89
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 66.56
Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 62.28
2 Marie KonopováMarie Konopová 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 63.77
3 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 66.68
4 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 67.50
5 Lucie HolcováLucie Holcová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 69.95
Nikola HokeováNikola Hokeová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků