výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajské soutěže družstev přípravky - skupina B

Dvůr Králové nad Labem (31. 5. 2012)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.8 295
2 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.0 253
3 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.2 214
4 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.3 196
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3 196
6 Jakub SenetaJakub Seneta 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.3 53
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.1 233
2 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.5 161
3 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.8 115
4 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.0 88
5 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.4 44
6 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.8 14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.7 129
2 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9 101
3 Jakub BělikJakub Bělik 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.3 53
4 Daniel JankovišDaniel Jankoviš 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.6 27
5 David FáberaDavid Fábera 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 11.2 0
6 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 11.5 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4 178
2 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.9 101
3 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.4 44
4 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.6 27
5 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 11.2 0
6 Martin MrňávekMartin Mrňávek 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 11.4 0
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.4 178
2 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.0 88
3 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.1 75
4 Filip VlčekFilip Vlček 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.2 64
5 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.3 53
6 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 11.2 0
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojta KloudVojta Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0 253
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.4 178
3 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.9 101
4 Jan KráčmarJan Kráčmar 02 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 10.6 27
5 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.8 14
6 Pavel JarošPavel Jaroš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.1 2
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.2 64
2 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 10.4 44
3 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.5 35
4 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.9 9
5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 11.4 0
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 08.9 531
2 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.6 369
3 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.7 348
4 Petra BorůvkováPetra Borůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.8 328
5 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.2 252
6 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.7 170
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucka KazdováLucka Kazdová 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.4 413
2 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.7 348
3 Tereza PreclíkováTereza Preclíková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.8 328
4 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9 308
5 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.6 185
6 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.8 155
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.6 369
2 Tereza KloučkováTereza Kloučková 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.9 308
3 Nikola NoskováNikola Nosková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.1 270
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.2 252
5 Erika KubíkováErika Kubíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.3 235
6 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.4 218
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NyčováNatálie Nyčová 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.6 369
2 Aneta SmolováAneta Smolová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.3 235
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.3 235
4 Natálie KrušinováNatálie Krušinová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.5 201
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.9 141
6 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.0 128
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HlavováBarbora Hlavová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9 531
2 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.3 235
3 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.6 185
4 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.9 141
5 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.1 115
6 Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 11.5 70
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0 506
2 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.0 289
3 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.5 201
4 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 11.0 128
MS Kristýna JánskáKristýna Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.1 482
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.8 328
2 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.3 235
3 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.9 141
MS Pavlína AntošováPavlína Antošová 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.8 155
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela ŠimkováDaniela Šimková 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.1 270
2 Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.7 170
Diana MachačkováDiana Machačková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.7 170
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.9 141
5 Lucie ŠvecováLucie Švecová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 11.7 51
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:55.8 572
2 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:08.7 388
3 Jakub SenetaJakub Seneta 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:09.2 382
4 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:09.7 375
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:11.1 358
6 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:14.0 322
7 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.3 307
8 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:15.5 305
9 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.5 305
10 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:17.3 284
11 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:19.3 262
12 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:26.4 191
13 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:27.4 181
14 Jan KráčmarJan Kráčmar 02 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 2:43.2 65
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojta KloudVojta Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:04.2 449
2 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:06.9 412
3 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:07.7 401
4 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:08.7 388
5 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:14.2 320
6 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:19.2 263
7 Martin MrňávekMartin Mrňávek 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:21.2 242
8 Daniel JankovišDaniel Jankoviš 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.9 215
9 David FáberaDavid Fábera 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:25.0 204
10 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 2:26.4 191
11 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:27.1 184
12 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.9 151
13 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:31.8 143
14 Pavel JarošPavel Jaroš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:07.5 0
Celkem 14 závodníků
Běh 3 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.5 404
2 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:09.7 375
3 Filip VlčekFilip Vlček 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:11.4 354
4 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:15.3 307
5 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 2:19.7 258
6 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:23.0 224
7 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 2:25.0 204
8 Jakub BělikJakub Bělik 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:25.5 199
9 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:27.4 181
10 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 2:28.0 176
11 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 2:29.7 161
12 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:30.8 152
13 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:44.4 58
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 1:59.1 522
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:04.1 450
3 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.1 383
4 Nikola NoskováNikola Nosková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:10.0 371
5 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:16.1 298
6 Erika KubíkováErika Kubíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:17.1 286
7 Barbora HlavováBarbora Hlavová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.1 254
8 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.1 233
9 Lucka KazdováLucka Kazdová 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:26.1 193
Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:26.1 193
11 Tereza KloučkováTereza Kloučková 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:30.1 158
12 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:32.1 141
13 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:41.0 78
14 Tereza PreclíkováTereza Preclíková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:47.0 45
MS Kristýna JánskáKristýna Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:55.1 583
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.2 382
2 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:13.6 327
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:14.0 322
4 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:15.0 310
5 Petra BorůvkováPetra Borůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.4 294
6 Aneta SmolováAneta Smolová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:17.2 285
7 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.1 275
8 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.2 222
9 Natálie NyčováNatálie Nyčová 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:24.1 213
10 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:26.1 193
11 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.3 182
12 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:34.1 125
13 Natálie KrušinováNatálie Krušinová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:36.3 109
14 Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:50.1 31
MS Pavlína AntošováPavlína Antošová 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:30.2 157
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.6 327
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:23.5 219
3 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:24.0 214
4 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:25.6 198
5 Daniela ŠimkováDaniela Šimková 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:26.3 192
6 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:29.1 166
7 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:29.2 165
8 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:32.0 142
9 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:33.9 127
10 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:34.7 121
11 Lucie ŠvecováLucie Švecová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:35.4 116
12 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:40.0 84
13 Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:47.1 45
14 Diana MachačkováDiana Machačková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:53.5 19
MS Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:17.2 285
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 4.10 222
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.78 171
3 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.75 167
4 Vojta KloudVojta Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.74 165
5 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.73 164
6 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.72 162
7 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.66 153
8 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.61 146
9 Ondřej MetelkaOndřej Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.60 145
10 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.57 140
11 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.56 139
12 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.52 133
13 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.35 110
14 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.35 110
15 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.25 96
16 Filip VlčekFilip Vlček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.24 95
17 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.21 91
18 Jan ZívrJan Zívr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 3.16 85
19 Jakub BělikJakub Bělik
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.15 84
20 Jakub SenetaJakub Seneta
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.14 83
21 Petr ŠantrochPetr Šantroch
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.07 74
22 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 2.94 59
23 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
05 2.92 57
24 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 2.87 51
25 Pavel JarošPavel Jaroš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 2.86 50
26 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.85 49
27 Jan KráčmarJan Kráčmar
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
02 2.83 47
28 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
03 2.82 46
29 Martin MrňávekMartin Mrňávek
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 2.82 46
30 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 2.78 42
31 Daniel JankovišDaniel Jankoviš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2.76 40
32 David FáberaDavid Fábera
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 2.76 40
33 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 2.74 38
34 Jan NěmecJan Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 2.73 37
35 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
02 2.72 36
36 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2.70 34
37 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 2.65 29
38 Jakub LádJakub Lád
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 2.64 28
39 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
03 2.56 21
40 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
03 2.55 20
41 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
04 2.53 19
Celkem 41 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 3.79 261
2 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.65 231
3 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.58 216
4 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.55 210
5 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.47 194
6 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.42 184
7 Aneta KořánováAneta Kořánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.34 168
8 Petra BorůvkováPetra Borůvková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.30 161
9 Šárka KomedováŠárka Komedová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.30 161
10 Lucka KazdováLucka Kazdová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 3.30 161
11 Erika KubíkováErika Kubíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.28 157
12 Nikola NoskováNikola Nosková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.28 157
13 Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.26 153
14 Natálie NyčováNatálie Nyčová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 3.18 139
15 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.15 133
16 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 3.14 131
17 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.12 128
18 Tereza PreclíkováTereza Preclíková
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.10 124
19 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.10 124
20 Barbora HlavováBarbora Hlavová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.10 124
21 Tereza KloučkováTereza Kloučková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 3.08 121
22 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.08 121
23 Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.04 114
24 Diana MachačkováDiana Machačková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.03 112
25 Marie JiřičkováMarie Jiřičková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.02 110
26 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.00 107
27 Aneta SmolováAneta Smolová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 2.95 99
28 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 2.93 95
29 Daniela ŠimkováDaniela Šimková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 2.93 95
30 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.85 83
31 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 2.85 83
32 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 2.83 80
33 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 2.81 76
34 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 2.80 75
35 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 2.80 75
36 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 2.75 67
37 Natálie KrušinováNatálie Krušinová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 2.74 66
38 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
02 2.70 60
39 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.70 60
40 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 2.68 57
41 Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 2.58 44
42 Lucie ŠvecováLucie Švecová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 2.47 30
MS Kristýna JánskáKristýna Jánská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3.94 294
MS Lucie PetráčkováLucie Petráčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 2.97 102
MS Pavlína AntošováPavlína Antošová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 2.95 99
Celkem 45 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 42.76 247
2 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 36.26 194
3 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 36.17 193
4 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 35.57 188
5 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 35.04 184
6 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 34.04 176
7 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 32.02 159
8 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 31.41 155
9 Vojta KloudVojta Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 30.50 147
10 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 30.30 146
11 Filip VlčekFilip Vlček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 29.88 142
12 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 28.45 131
13 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 27.68 125
14 Jan KráčmarJan Kráčmar
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
02 27.48 124
15 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 27.30 122
16 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 26.87 119
17 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
02 26.61 117
18 Ondřej MetelkaOndřej Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 26.36 115
19 Jakub LádJakub Lád
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 26.36 115
20 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 26.02 112
21 Petr ŠantrochPetr Šantroch
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 25.95 112
22 Jan NěmecJan Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 24.50 100
23 Jakub BělikJakub Bělik
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 23.78 95
24 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 23.63 94
25 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 22.85 88
26 Jan ZívrJan Zívr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 22.40 85
27 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 21.56 78
28 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 21.48 78
29 Daniel JankovišDaniel Jankoviš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 21.00 74
30 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
03 20.97 74
31 Martin MrňávekMartin Mrňávek
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 20.37 69
32 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
05 20.25 68
33 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 19.45 63
34 Jakub SenetaJakub Seneta
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 19.05 60
35 Pavel JarošPavel Jaroš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 19.02 59
36 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
03 18.26 54
37 David FáberaDavid Fábera
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 17.37 47
38 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 16.80 43
39 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 15.74 36
40 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
03 15.20 32
41 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B"
04 14.97 31
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 31.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 38.08 332
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 30.93 246
3 Petra BorůvkováPetra Borůvková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 30.77 244
4 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 29.68 231
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 29.50 229
6 Barbora HlavováBarbora Hlavová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 29.07 224
7 Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 26.67 196
8 Aneta SmolováAneta Smolová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 26.35 193
9 Aneta KořánováAneta Kořánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 25.65 184
10 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 24.44 171
11 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 24.32 169
12 Natálie NyčováNatálie Nyčová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 24.04 166
13 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 23.37 158
14 Tereza PreclíkováTereza Preclíková
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 22.17 145
15 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 22.14 144
16 Natálie KrušinováNatálie Krušinová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 21.82 141
17 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 21.44 137
18 Nikola NoskováNikola Nosková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 21.28 135
19 Marie JiřičkováMarie Jiřičková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 20.60 127
20 Diana MachačkováDiana Machačková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 20.50 126
21 Lucka KazdováLucka Kazdová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 19.77 118
22 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 18.70 106
23 Tereza KloučkováTereza Kloučková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 18.53 104
24 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 17.99 98
25 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 17.96 98
26 Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 17.67 95
27 Daniela ŠimkováDaniela Šimková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 17.60 94
27 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 17.60 94
29 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 17.55 94
30 Erika KubíkováErika Kubíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 16.91 87
31 Šárka KomedováŠárka Komedová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 16.50 82
32 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 16.25 80
33 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 15.37 70
34 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 15.31 70
35 Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
01 15.15 68
36 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
02 14.99 66
37 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 14.48 61
38 Lucie ŠvecováLucie Švecová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 14.06 57
39 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 13.78 54
40 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 13.67 53
41 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 12.71 43
42 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 12.70 43
MS Kristýna JánskáKristýna Jánská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 34.63 290
MS Pavlína AntošováPavlína Antošová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 20.26 123
Celkem 44 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojta KloudVojta Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1014
2 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1010
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0954
4 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0907
5 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0889
6 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0882
7 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0847
8 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0838
9 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 0829
10 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0829
11 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0814
12 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 0793
13 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0741
14 Filip VlčekFilip Vlček 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0655
15 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0650
16 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0646
17 Jakub SenetaJakub Seneta 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0578
18 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0568
19 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0558
20 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0547
21 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 0502
22 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 0492
23 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0451
24 Jakub BělikJakub Bělik 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0431
25 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0422
26 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0385
27 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0361
28 Martin MrňávekMartin Mrňávek 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0357
29 Daniel JankovišDaniel Jankoviš 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0356
30 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 0353
31 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 0345
32 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0333
33 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0332
34 David FáberaDavid Fábera 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0291
35 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 0282
36 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0273
37 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 0265
38 Jan KráčmarJan Kráčmar 02 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 0263
39 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0230
40 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 0211
41 Pavel JarošPavel Jaroš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0111
Celkem 41 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 1560
2 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1381
3 Barbora HlavováBarbora Hlavová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1133
4 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1100
5 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1083
6 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1067
7 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1040
8 Petra BorůvkováPetra Borůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1027
9 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0977
10 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0971
11 Nikola NoskováNikola Nosková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0933
12 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 0902
13 Natálie NyčováNatálie Nyčová 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0887
14 Lucka KazdováLucka Kazdová 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0885
15 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0836
16 Aneta SmolováAneta Smolová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 0812
17 Erika KubíkováErika Kubíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0765
18 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0741
19 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0719
20 Tereza KloučkováTereza Kloučková 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0691
21 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0671
22 Daniela ŠimkováDaniela Šimková 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0651
23 Tereza PreclíkováTereza Preclíková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 0642
24 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0578
25 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0570
26 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0543
27 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0541
28 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0540
29 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0537
30 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0523
31 Natálie KrušinováNatálie Krušinová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0517
32 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0490
33 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0476
34 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0467
35 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0448
36 Diana MachačkováDiana Machačková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0427
37 Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 0424
38 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0417
39 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0383
40 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0371
41 Lucie ŠvecováLucie Švecová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0254
42 Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0213
MS Kristýna JánskáKristýna Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1649
MS Pavlína AntošováPavlína Antošová 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0534
Celkem 44 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 3539
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3508
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3059
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2616
5 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2222
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2031
7 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 1727
8 DCOSB DCOSB Dětské centrum Ostroměř "B"Dětské centrum Ostroměř "B" 1245
Poznámky:
Hlavní body:
DC Ostroměř 8, TJ Sokol Hradec Králové 7, TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 6, TJ Lokomotiva Trutnov 5, TJ Sokol Jaroměř 4, TJ Dvůr Králové n. L. 4, TJ Dvůr Králové n. L. 3, TJ Sokol Hradec Králové "B" 2, DC Ostroměř "B" 1
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4697.00
2 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 3916.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3639.00
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 3440.00
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2750.00
6 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2641.00
7 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2181.00
8 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2052.00
Poznámky:
Hlavní body:
TJ Sokol Hradec Králové 8, TJ Dobruška, 7, TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 6, TJ Sokol Hradec Králové "B" 5, TJ Dvůr Králové n. L. 4, TJ Sokol Jaroměř 3, TJ Sokol Hradec Králové "C" 2, DC Ostroměř 1
Celkem 8 závodníků