1. kolo krajské soutěže družstev přípravky - skupina B
Dvůr Králové nad Labem (31. 5. 2012)600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čt, 31.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MetelkaOndřej Metelka | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 1:55.8 | 572 | ||||||||||||||
2 | Matěj PoličanskýMatěj Poličanský | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:08.7 | 388 | ||||||||||||||
3 | Jakub SenetaJakub Seneta | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:09.2 | 382 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 2:09.7 | 375 | ||||||||||||||
5 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | Dětské centrum Ostroměř | 2:11.1 | 358 | ||||||||||||||
6 | Jakub MikyskaJakub Mikyska | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:14.0 | 322 | ||||||||||||||
7 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:15.3 | 307 | ||||||||||||||
8 | Jakub LádJakub Lád | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:15.5 | 305 | ||||||||||||||
9 | David HřivnaDavid Hřivna | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 2:15.5 | 305 | ||||||||||||||
10 | Matěj PávekMatěj Pávek | 02 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:17.3 | 284 | ||||||||||||||
11 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:19.3 | 262 | ||||||||||||||
12 | Filip CharvátFilip Charvát | 02 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:26.4 | 191 | ||||||||||||||
13 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | Dětské centrum Ostroměř | 2:27.4 | 181 | ||||||||||||||
14 | Jan KráčmarJan Kráčmar | 02 | Dětské centrum Ostroměř "B" | 2:43.2 | 65 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (čt, 31.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojta KloudVojta Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:04.2 | 449 | ||||||||||||||
2 | Jan RückerJan Rücker | 02 | Dětské centrum Ostroměř | 2:06.9 | 412 | ||||||||||||||
3 | Jakub VávraJakub Vávra | 02 | Dětské centrum Ostroměř | 2:07.7 | 401 | ||||||||||||||
4 | Štěpán MatějůŠtěpán Matějů | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:08.7 | 388 | ||||||||||||||
5 | Daniel HojnýDaniel Hojný | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:14.2 | 320 | ||||||||||||||
6 | Petr ŠantrochPetr Šantroch | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:19.2 | 263 | ||||||||||||||
7 | Martin MrňávekMartin Mrňávek | 03 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:21.2 | 242 | ||||||||||||||
8 | Daniel JankovišDaniel Jankoviš | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:23.9 | 215 | ||||||||||||||
9 | David FáberaDavid Fábera | 03 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:25.0 | 204 | ||||||||||||||
10 | David ŠvandaDavid Švanda | 03 | Dětské centrum Ostroměř "B" | 2:26.4 | 191 | ||||||||||||||
11 | Čeněk NovákČeněk Novák | 02 | Dětské centrum Ostroměř | 2:27.1 | 184 | ||||||||||||||
12 | Jan NěmecJan Němec | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 2:30.9 | 151 | ||||||||||||||
13 | Antonín MatuškaAntonín Matuška | 02 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:31.8 | 143 | ||||||||||||||
14 | Pavel JarošPavel Jaroš | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 3:07.5 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 3 (čt, 31.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:07.5 | 404 | ||||||||||||||
2 | Jan ZívrJan Zívr | 03 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:09.7 | 375 | ||||||||||||||
3 | Filip VlčekFilip Vlček | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:11.4 | 354 | ||||||||||||||
4 | Jan KořénekJan Kořének | 04 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:15.3 | 307 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka | 03 | Dětské centrum Ostroměř "B" | 2:19.7 | 258 | ||||||||||||||
6 | Jindřich HemelíkJindřich Hemelík | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 2:23.0 | 224 | ||||||||||||||
7 | Lukáš RybáčekLukáš Rybáček | 03 | Dětské centrum Ostroměř "B" | 2:25.0 | 204 | ||||||||||||||
8 | Jakub BělikJakub Bělik | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 2:25.5 | 199 | ||||||||||||||
9 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:27.4 | 181 | ||||||||||||||
10 | David ŠpicarDavid Špicar | 05 | Dětské centrum Ostroměř "B" | 2:28.0 | 176 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka | 04 | Dětské centrum Ostroměř "B" | 2:29.7 | 161 | ||||||||||||||
12 | Jakub GrusJakub Grus | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:30.8 | 152 | ||||||||||||||
13 | Simon RajsnerSimon Rajsner | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:44.4 | 58 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čt, 31.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | TJ Dobruška | 1:59.1 | 522 | ||||||||||||||
2 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 2:04.1 | 450 | ||||||||||||||
3 | Aneta KořánováAneta Kořánová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:09.1 | 383 | ||||||||||||||
4 | Nikola NoskováNikola Nosková | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:10.0 | 371 | ||||||||||||||
5 | Tereza HulíkováTereza Hulíková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:16.1 | 298 | ||||||||||||||
6 | Erika KubíkováErika Kubíková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:17.1 | 286 | ||||||||||||||
7 | Barbora HlavováBarbora Hlavová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:20.1 | 254 | ||||||||||||||
8 | Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 2:22.1 | 233 | ||||||||||||||
9 | Lucka KazdováLucka Kazdová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:26.1 | 193 | ||||||||||||||
Marie JiřičkováMarie Jiřičková | 02 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:26.1 | 193 | |||||||||||||||
11 | Tereza KloučkováTereza Kloučková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:30.1 | 158 | ||||||||||||||
12 | Kateřina KindlováKateřina Kindlová | 02 | Dětské centrum Ostroměř | 2:32.1 | 141 | ||||||||||||||
13 | Adéla VítkováAdéla Vítková | 02 | Dětské centrum Ostroměř | 2:41.0 | 78 | ||||||||||||||
14 | Tereza PreclíkováTereza Preclíková | 02 | TJ Dobruška | 2:47.0 | 45 | ||||||||||||||
MS | Kristýna JánskáKristýna Jánská | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 1:55.1 | 583 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 2 (čt, 31.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KořénkováTereza Kořénková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:09.2 | 382 | ||||||||||||||
2 | Klára PeškováKlára Pešková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:13.6 | 327 | ||||||||||||||
3 | Pavlína PrudičováPavlína Prudičová | 02 | TJ Dobruška | 2:14.0 | 322 | ||||||||||||||
4 | Karolína VognarováKarolína Vognarová | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:15.0 | 310 | ||||||||||||||
5 | Petra BorůvkováPetra Borůvková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:16.4 | 294 | ||||||||||||||
6 | Aneta SmolováAneta Smolová | 02 | TJ Dobruška | 2:17.2 | 285 | ||||||||||||||
7 | Karolína TobiškováKarolína Tobišková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 2:18.1 | 275 | ||||||||||||||
8 | Monika FišerováMonika Fišerová | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:23.2 | 222 | ||||||||||||||
9 | Natálie NyčováNatálie Nyčová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:24.1 | 213 | ||||||||||||||
10 | Šárka KomedováŠárka Komedová | 02 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:26.1 | 193 | ||||||||||||||
11 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 2:27.3 | 182 | ||||||||||||||
12 | Bára MuchováBára Muchová | 03 | Dětské centrum Ostroměř | 2:34.1 | 125 | ||||||||||||||
13 | Natálie KrušinováNatálie Krušinová | 02 | Dětské centrum Ostroměř | 2:36.3 | 109 | ||||||||||||||
14 | Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové "B" | 2:50.1 | 31 | ||||||||||||||
MS | Pavlína AntošováPavlína Antošová | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:30.2 | 157 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 3 (čt, 31.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana CoufalováJohana Coufalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:13.6 | 327 | ||||||||||||||
2 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:23.5 | 219 | ||||||||||||||
3 | Jana ŠpatenkováJana Špatenková | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:24.0 | 214 | ||||||||||||||
4 | Barbora FilipováBarbora Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové "C" | 2:25.6 | 198 | ||||||||||||||
5 | Daniela ŠimkováDaniela Šimková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové "C" | 2:26.3 | 192 | ||||||||||||||
6 | Sára ErbenováSára Erbenová | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:29.1 | 166 | ||||||||||||||
7 | Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové "C" | 2:29.2 | 165 | ||||||||||||||
8 | Vanda VávrováVanda Vávrová | 03 | Dětské centrum Ostroměř | 2:32.0 | 142 | ||||||||||||||
9 | Veronika KazdováVeronika Kazdová | 03 | Dětské centrum Ostroměř | 2:33.9 | 127 | ||||||||||||||
10 | Amálie KadlecováAmálie Kadlecová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové "C" | 2:34.7 | 121 | ||||||||||||||
11 | Lucie ŠvecováLucie Švecová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové "C" | 2:35.4 | 116 | ||||||||||||||
12 | Zuzana BaškováZuzana Bašková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:40.0 | 84 | ||||||||||||||
13 | Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová | 02 | TJ Dobruška | 2:47.1 | 45 | ||||||||||||||
14 | Diana MachačkováDiana Machačková | 02 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:53.5 | 19 | ||||||||||||||
MS | Lucie PetráčkováLucie Petráčková | 02 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:17.2 | 285 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |