Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo krajský přebor družstev mladšího žactva

Pardubice (30. 5. 2012)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 30.5.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PlecháčJakub Plecháč 99 HVEPAHVEPA 08.67
2 Michal IličMichal Ilič 99 SAKPUSAKPU 09.34
3 Marek BrokešMarek Brokeš 99 CHRUDICHRUDI 09.44
4 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 HVEPAHVEPA 09.51
5 Richard FoglarRichard Foglar 00 HVEPAHVEPA 09.71
6 Lukáš ČejkaLukáš Čejka 01 KPAPAKPAPA 09.79
7 Michal KřepelaMichal Křepela 00 ACPARACPAR 10.81
Jakub KarlíkJakub Karlík 01 ACPARACPAR DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 30.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ViktorinDavid Viktorin 99 CHRUDICHRUDI 08.22
2 Jakub FreiJakub Frei 99 HVEPAHVEPA 08.30
3 Marek HájekMarek Hájek 99 HVEPAHVEPA 09.06
4 Mikuláš HávaMikuláš Háva 99 SAKPUSAKPU 09.15
5 Václav HubáčekVáclav Hubáček 00 HVEPAHVEPA 09.30
6 Jiří VanickýJiří Vanický 99 HVEPAHVEPA 09.94
7 Daniel TomanDaniel Toman 00 SAKPUSAKPU 10.12
8 Matouš BeranMatouš Beran 01 ACPARACPAR 10.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 30.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DaněkPetr Daněk 00 CHRUDICHRUDI 08.98
2 Jiří BeránekJiří Beránek 99 SAKPUSAKPU 09.41
3 Jiří KleichJiří Kleich 99 SAKPUSAKPU 09.60
4 Martin ČejkaMartin Čejka 01 KPAPAKPAPA 09.64
5 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 SAKPUSAKPU 09.68
6 Michal HoffmannMichal Hoffmann 02 ACPARACPAR 10.28
7 David NěmečekDavid Němeček 00 KPAPAKPAPA 10.34
Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 SAKPUSAKPU DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 30.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FreiJakub Frei 99 HVEPAHVEPA 08.12 11
2 David ViktorinDavid Viktorin 99 CHRUDICHRUDI 08.14 9
3 Jakub PlecháčJakub Plecháč 99 HVEPAHVEPA 08.60 8
4 Petr DaněkPetr Daněk 00 CHRUDICHRUDI 08.87 7
5 Mikuláš HávaMikuláš Háva 99 SAKPUSAKPU 08.98 6
6 Marek HájekMarek Hájek 99 HVEPAHVEPA 09.02 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 30.5.2012) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeránekJiří Beránek 99 SAKPUSAKPU 08.92 4
2 Michal IličMichal Ilič 99 SAKPUSAKPU 09.05 3
3 Václav HubáčekVáclav Hubáček 00 HVEPAHVEPA 09.07 2
4 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 HVEPAHVEPA 09.30 1
5 Marek BrokešMarek Brokeš 99 CHRUDICHRUDI 09.43
6 Jiří KleichJiří Kleich 99 SAKPUSAKPU 09.70
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 30.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PernáEliška Perná 99 CHRUDICHRUDI 08.62
2 Franziska SlivkováFranziska Slivková 00 HVEPAHVEPA 08.94
3 Adéla TeclováAdéla Teclová 99 CHRUDICHRUDI 09.29
4 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská 99 SAKPUSAKPU 09.33
5 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 ACPARACPAR 09.68
6 Bára RoztočilováBára Roztočilová 00 HVEPAHVEPA 10.07
7 Natálie PindorováNatálie Pindorová 01 ACPARACPAR 10.48
8 Kateřina BurdováKateřina Burdová 00 SAKPUSAKPU 11.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 30.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 08.62
2 Adéla GlückováAdéla Glücková 99 HVEPAHVEPA 09.31
3 Adéla ChvojkováAdéla Chvojková 99 SAKPUSAKPU 09.62
4 Tereza KloučkováTereza Kloučková 00 ACPARACPAR 09.96
5 Karolína ŘádkováKarolína Řádková 01 ACPARACPAR 10.40
6 Sára KrůlováSára Krůlová 00 HVEPAHVEPA 10.86
7 Tereza VavřinováTereza Vavřinová 01 ACPARACPAR 11.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 30.5.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 HVEPAHVEPA 09.57
2 Linda BrožováLinda Brožová 01 HVEPAHVEPA 09.59
3 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 HVEPAHVEPA 09.60
4 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 HVEPAHVEPA 09.71
5 Pavlína JandováPavlína Jandová 99 ACPARACPAR 09.83
6 Iveta DaňkováIveta Daňková 00 CHRUDICHRUDI 10.17
7 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 02 HVEPAHVEPA 10.34
8 Marie ŠpásováMarie Špásová 99 SLATISLATI 10.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (st, 30.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie PospíšilováMarie Pospíšilová 99 CHRUDICHRUDI 09.07
2 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 09.24
3 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 CHRUDICHRUDI 09.52
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 99 CHRUDICHRUDI 09.80
5 Michaela ReinbergováMichaela Reinbergová 99 CHRUDICHRUDI 09.99
6 Terezie BělouškováTerezie Běloušková 00 SAKPUSAKPU 10.54
7 Tereza ČernáTereza Černá 02 ACPARACPAR 11.03
8 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 00 SLATISLATI 11.05
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 30.5.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PernáEliška Perná 99 SAKPUSAKPU 08.53 11
2 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 08.72 9
3 Franziska SlivkováFranziska Slivková 00 HVEPAHVEPA 08.87 8
5 Adéla TeclováAdéla Teclová 99 SAKPUSAKPU 09.22 7
4 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 09.22 6
6 Marie PospíšilováMarie Pospíšilová 99 SAKPUSAKPU 09.45 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 30.5.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská 99 SAKPUSAKPU 09.27 4
2 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 CHRUDICHRUDI 09.41 3
3 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 HVEPAHVEPA 09.49 2
4 Linda BrožováLinda Brožová 01 HVEPAHVEPA 09.55 1
5 Adéla ChvojkováAdéla Chvojková 99 SAKPUSAKPU 09.62
Adéla GlückováAdéla Glücková 99 HVEPAHVEPA DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 SAKPUSAKPU 50.05 5
2 Miroslav HorníkMiroslav Horník 99 CHRUDICHRUDI 51.66 2
3 Kryštof RegnerKryštof Regner 01 HVEPAHVEPA 52.24
4 Richard FoglarRichard Foglar 00 HVEPAHVEPA 53.96
5 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 HVEPAHVEPA 54.66
6 Martin ČejkaMartin Čejka 01 KPAPAKPAPA 54.82
David NěmečekDavid Němeček 00 KPAPAKPAPA DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 SAKPUSAKPU 44.83 8
2 Jiří BeránekJiří Beránek 99 SAKPUSAKPU 48.32 7
3 Václav HubáčekVáclav Hubáček 00 HVEPAHVEPA 50.33 4
4 Vít HemerkaVít Hemerka 00 HVEPAHVEPA 50.61
5 David AntošDavid Antoš 00 CHRUDICHRUDI 54.37
6 Martin RoudnýMartin Roudný 00 KPAPAKPAPA 54.67
7 Martin VachMartin Vach 00 CHRUDICHRUDI 55.70
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 SAKPUSAKPU 44.77 9
2 Marek BrokešMarek Brokeš 99 CHRUDICHRUDI 51.74 1
3 Jiří KleichJiří Kleich 99 SAKPUSAKPU 51.79
4 Lukáš ČejkaLukáš Čejka 01 KPAPAKPAPA 59.97
5 Petr KrálPetr Král 00 KPAPAKPAPA 62.03
6 Václav RoudnýVáclav Roudný 00 KPAPAKPAPA 62.50
7 Vladyslav StepankoVladyslav Stepanko 00 KPAPAKPAPA 64.46
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ViktorinDavid Viktorin 99 CHRUDICHRUDI 44.45 11
2 Petr DaněkPetr Daněk 99 CHRUDICHRUDI 49.00 6
3 Jakub StrnadJakub Strnad 99 CHRUDICHRUDI 50.39 3
4 Jiří VanickýJiří Vanický 99 HVEPAHVEPA 54.46
5 Michal HoffmannMichal Hoffmann 02 ACPARACPAR 57.42
Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 SAKPUSAKPU DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 HVEPAHVEPA 51.49 7
2 Adéla TeclováAdéla Teclová 99 CHRUDICHRUDI 51.70 6
3 Linda BrožováLinda Brožová 01 HVEPAHVEPA 53.61
4 Marie ŠpásováMarie Špásová 99 SLATISLATI 56.30
5 Bára RoztočilováBára Roztočilová 00 HVEPAHVEPA 56.57
6 Tereza ČernáTereza Černá 02 ACPARACPAR 59.84
7 Natálie PindorováNatálie Pindorová 01 ACPARACPAR 59.94
8 Sára KrůlováSára Krůlová 00 HVEPAHVEPA 60.06
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 CHRUDICHRUDI 49.64 9
2 Natálie PátkováNatálie Pátková 00 SAKPUSAKPU 51.92 5
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 CHRUDICHRUDI 52.53 3
4 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 SLATISLATI 52.64 1
5 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 01 ACPARACPAR 53.55
6 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 ACPARACPAR 55.65
7 Adéla GaranováAdéla Garanová 99 SAKPUSAKPU 56.39
Veronika NovákováVeronika Nováková 99 CHRUDICHRUDI DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PernáEliška Perná 99 CHRUDICHRUDI 44.92 11
2 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 50.92 8
3 Aneta PindorováAneta Pindorová 99 CHRUDICHRUDI 52.01 4
4 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 52.72 2
5 Michaela KramaříkováMichaela Kramaříková 99 SLATISLATI 53.05
6 Kateřina SlabáKateřina Slabá 99 CHRUDICHRUDI 54.54
7 Jana FrancováJana Francová 99 SAKPUSAKPU 55.37
8 Monika ShejbalováMonika Shejbalová 01 ACPARACPAR 56.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 CHRUDICHRUDI 2:43.65 11
2 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 2:46.25 9
3 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová 00 SAKPUSAKPU 2:46.49 8
4 Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová 00 SAKPUSAKPU 2:47.60 7
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 CHRUDICHRUDI 2:49.26 6
6 Helena NěmeckáHelena Německá 00 HVEPAHVEPA 2:50.68 5
7 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 CHRUDICHRUDI 2:50.72 4
8 Michaela ŠvejdováMichaela Švejdová 00 HVEPAHVEPA 2:50.76 3
9 Aneta KopeckáAneta Kopecká 00 CHRUDICHRUDI 2:56.43 2
10 Veronika ŠenecováVeronika Šenecová 99 CHRUDICHRUDI 2:57.93 1
11 Veronika DibelkováVeronika Dibelková 00 SLATISLATI 3:29.96
12 Eliška RýdlováEliška Rýdlová 98 SLATISLATI 3:29.96
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI 5:13.19 11
2 Filip NovákFilip Novák 00 CHRUDICHRUDI 5:19.23 9
3 Jakub LitošJakub Litoš 99 HVEPAHVEPA 5:20.37 8
4 Jan ZdražilJan Zdražil 99 HVEPAHVEPA 5:26.22 7
5 Jan TycJan Tyc 01 HVEPAHVEPA 5:29.43 6
6 Matěj SlavíkMatěj Slavík 99 CHRUDICHRUDI 5:33.17 5
7 Petr SmitekPetr Smitek 01 HVEPAHVEPA 5:36.55 4
8 Martin RoudnýMartin Roudný 00 KPAPAKPAPA 5:41.45 3
9 Martin ZemánekMartin Zemánek 00 CHRUDICHRUDI 5:46.46 2
10 Jiří KleichJiří Kleich 99 SAKPUSAKPU 5:47.51 1
11 David SuchýDavid Suchý 99 HVEPAHVEPA 5:48.02
12 Martin ŠvecMartin Švec 99 SAKPUSAKPU 5:52.54
13 Petr ŠvecPetr Švec 99 SAKPUSAKPU 6:18.13
14 Petr LauterkrancPetr Lauterkranc 99 HVEPAHVEPA 6:18.84
15 David NěmečekDavid Němeček 00 KPAPAKPAPA 6:18.99
16 Jan SvobodaJan Svoboda 99 HVEPAHVEPA 6:26.58
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 30.5.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 CHRUDICHRUDI 10.09 11
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 SAKPUSAKPU 10.55 9
3 Vít HemerkaVít Hemerka 00 HVEPAHVEPA 12.38 5
4 David AntošDavid Antoš 00 CHRUDICHRUDI 12.77 3
David SvatýDavid Svatý 99 SAKPUSAKPU DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 30.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 SAKPUSAKPU 10.78 8
2 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský 99 CHRUDICHRUDI 11.45 7
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 SAKPUSAKPU 11.92 6
4 Miroslav HorníkMiroslav Horník 99 CHRUDICHRUDI 12.43 4
5 Filip NovákFilip Novák 00 CHRUDICHRUDI 13.18 2
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.5.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KratochvílováPetra Kratochvílová 99 CHRUDICHRUDI 12.20 9
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 HVEPAHVEPA 12.33 8
3 Lucie PetráňováLucie Petráňová 00 HVEPAHVEPA 12.83 6
4 Natálie KadlecováNatálie Kadlecová 00 CHRUDICHRUDI 13.50 3
5 Tereza KloučkováTereza Kloučková 00 ACPARACPAR 13.92
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 30.5.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 11.40 11
2 Gabriela VelinskáGabriela Velinská 00 SAKPUSAKPU 13.62 2
3 Aneta KopeckáAneta Kopecká 00 CHRUDICHRUDI 13.71 1
4 Veronika DibelkováVeronika Dibelková 00 SLATISLATI 15.09
Simona NetíkováSimona Netíková 00 ACPARACPAR DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 30.5.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 CHRUDICHRUDI 12.57 7
2 Adéla GaranováAdéla Garanová 99 SAKPUSAKPU 13.05 5
3 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 99 SAKPUSAKPU 13.29 4
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 99 CHRUDICHRUDI 13.85
5 Kateřina HorováKateřina Horová 99 CHRUDICHRUDI 14.03
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plecháč, Frei, Suchý, Zdražil Plecháč, Frei, Suchý, Zdražil HVEPA AHVEPA A 35.26 11
2 Daněk, Slavík, Strnad, Brokeš Daněk, Slavík, Strnad, Brokeš CHRUDI ACHRUDI A 35.92 9
3 Miřejovský, Franěk, Háva, Havel Miřejovský, Franěk, Háva, Havel SAKPUSAKPU 36.17 8
4 Holý, Zábranský, Zemánek, Novák Holý, Zábranský, Zemánek, Novák CHRUDI BCHRUDI B 37.38 7
5 Svoboda, Hájek, Hemerka, Smitek Svoboda, Hájek, Hemerka, Smitek HVEPA BHVEPA B 37.66 6
6 Zelenka, Beran, Karlík, Holub Zelenka, Beran, Karlík, Holub ACPARACPAR 38.49 5
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Morchová, Pavlasová, Nováková V., Křišťová Morchová, Pavlasová, Nováková V., Křišťová CHRUDI ACHRUDI A 36.07 11
2 Velebová, Nádvorníková, Pindorová, Šeněcová Velebová, Nádvorníková, Pindorová, Šeněcová SAKPU ASAKPU A 36.33 8
3 Šírová, Peňázová, Šanderová, Brožová Šírová, Peňázová, Šanderová, Brožová HVEPA AHVEPA A 37.86 7
4 Navrátilová, Užachovová, Řeháková, Schejbalová Navrátilová, Užachovová, Řeháková, Schejbalová ACPAR AACPAR A 38.68 5
5 Jirásková, Kramaříková, Černíková, Špásová Jirásková, Kramaříková, Černíková, Špásová SLATI ASLATI A 38.72 4
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slivková, Tylichová, Glücková, Petráňová Slivková, Tylichová, Glücková, Petráňová HVEPA BHVEPA B 36.13 9
2 Francová, Velinská, Chvojková, Pospíšilová Francová, Velinská, Chvojková, Pospíšilová SAKPU BSAKPU B 38.21 6
3 Sklabá, Kopecká, Lorenčíková, Daňková Sklabá, Kopecká, Lorenčíková, Daňková CHRUDI BCHRUDI B 39.40 3
4 Německá, Švejdová, Holubová, Guričová Německá, Švejdová, Holubová, Guričová HVEPA CHVEPA C 39.84 2
5 Pindorová, Černá, Vavřinová, Pindorová Pindorová, Černá, Vavřinová, Pindorová ACPAR BACPAR B 41.96 1
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub FreiJakub Frei
HVEPAHVEPA
99 1.45 11
2 Petr ŠváhaPetr Šváha
CHRUDICHRUDI
99 1.40 9
3 Michal HavelMichal Havel
SAKPUSAKPU
99 1.40 8
4 Michal IličMichal Ilič
SAKPUSAKPU
99 1.35 7
5 Adam KadlcAdam Kadlc
CHRUDICHRUDI
00 1.20 6
6 Jakub StrnadJakub Strnad
CHRUDICHRUDI
99 1.20 5
7 Martin ŠvecMartin Švec
SAKPUSAKPU
99 1.20 4
8 Martin ZemánekMartin Zemánek
CHRUDICHRUDI
00 1.10 3
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
SAKPUSAKPU
00 1.35 11
2 Natalie MorchováNatalie Morchová
CHRUDICHRUDI
99 1.30 9
3 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
CHRUDICHRUDI
00 1.30 8
4 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
SAKPUSAKPU
00 1.25 7
5= Petra KratochvílováPetra Kratochvílová
CHRUDICHRUDI
99 1.20 5.5
5= Kristýna DaňkováKristýna Daňková
SAKPUSAKPU
99 1.20 5.5
7 Natálie KadlecováNatálie Kadlecová
CHRUDICHRUDI
00 1.20 4
8 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
SAKPUSAKPU
00 1.20 3
9 Kateřina HorováKateřina Horová
CHRUDICHRUDI
99 1.20 2
10 Linda ŠimečkováLinda Šimečková
ACPARACPAR
99 1.15 1
11 Marie PospíšilováMarie Pospíšilová
SAKPUSAKPU
99 1.15
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
SAKPUSAKPU
99 4.84 11
2 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
CHRUDICHRUDI
00 4.83 9
3 David ViktorinDavid Viktorin
CHRUDICHRUDI
99 4.33 8
4 Mikuláš HávaMikuláš Háva
SAKPUSAKPU
99 4.29 7
5 Marek HájekMarek Hájek
HVEPAHVEPA
99 4.25 6
6 Michal HavelMichal Havel
SAKPUSAKPU
99 4.13 5
7 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
CHRUDICHRUDI
99 4.11 4
8 Jakub LitošJakub Litoš
HVEPAHVEPA
99 4.07 3
9 Jakub PlecháčJakub Plecháč
HVEPAHVEPA
99 4.03 2
10 Martin ČejkaMartin Čejka
KPAPAKPAPA
01 3.96 1
11 Jiří BeránekJiří Beránek
SAKPUSAKPU
99 3.85
12= Kryštof ČejchanKryštof Čejchan
HVEPAHVEPA
01 3.83
12= Lukáš ČejkaLukáš Čejka
KPAPAKPAPA
01 3.83
14 Matěj SlavíkMatěj Slavík
CHRUDICHRUDI
99 3.78
15 Daniel TomanDaniel Toman
SAKPUSAKPU
00 3.72
16 Martin VachMartin Vach
CHRUDICHRUDI
00 3.68
17= Jakub HolýJakub Holý
CHRUDICHRUDI
00 3.64
17= Michal IličMichal Ilič
SAKPUSAKPU
99 3.64
19 Kryštof RegnerKryštof Regner
HVEPAHVEPA
01 3.51
20 Jiří VanickýJiří Vanický
HVEPAHVEPA
99 3.38
21 Jan SvobodaJan Svoboda
HVEPAHVEPA
99 3.37
22= Matouš BeranMatouš Beran
ACPARACPAR
01 3.23
22= Michal HoffmannMichal Hoffmann
ACPARACPAR
02 3.23
24 Marek ZelenkaMarek Zelenka
ACPARACPAR
00 2.95
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PernáEliška Perná
SAKPUSAKPU
99 4.63 11
2 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
CHRUDICHRUDI
99 4.52 9
3 Barbora TicháBarbora Tichá
CHRUDICHRUDI
99 4.19 8
4 Adéla GlückováAdéla Glücková
HVEPAHVEPA
99 4.18 7
5 Linda ŠimečkováLinda Šimečková
ACPARACPAR
99 3.97 6
6 Franziska SlivkováFranziska Slivková
HVEPAHVEPA
00 3.93 5
7 Lucie PeňázováLucie Peňázová
HVEPAHVEPA
00 3.83 4
8 Veronika ŠenecováVeronika Šenecová
SAKPUSAKPU
99 3.81 3
9 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
SAKPUSAKPU
00 3.81 2
10 Pavlína JandováPavlína Jandová
ACPARACPAR
99 3.81 1
11 Natalie MorchováNatalie Morchová
CHRUDICHRUDI
99 3.79
12 Michaela ReinbergováMichaela Reinbergová
SAKPUSAKPU
99 3.71
13= Natálie KadlecováNatálie Kadlecová
CHRUDICHRUDI
00 3.63
13= Tereza SvobodováTereza Svobodová
CHRUDICHRUDI
00 3.63
13= Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová
SAKPUSAKPU
00 3.63
16 Vendula ŠírováVendula Šírová
HVEPAHVEPA
00 3.61
17 Bára RoztočilováBára Roztočilová
HVEPAHVEPA
00 3.60
18 Michaela KramaříkováMichaela Kramaříková
SLATISLATI
99 3.50
19 Andrea HolubováAndrea Holubová
HVEPAHVEPA
01 3.43
20 Natálie PátkováNatálie Pátková
SAKPUSAKPU
00 3.40
21 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
ACPARACPAR
01 3.38
22= Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková
CHRUDICHRUDI
00 3.37
22= Kristýna DaňkováKristýna Daňková
SAKPUSAKPU
99 3.37
24 Lucie PetráňováLucie Petráňová
HVEPAHVEPA
00 3.30
25= Ludmila JiráskováLudmila Jirásková
SLATISLATI
01 3.20
25= Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová
SAKPUSAKPU
00 3.20
27 Jana FrancováJana Francová
SAKPUSAKPU
99 3.15
28 Kateřina BurdováKateřina Burdová
SAKPUSAKPU
00 3.14
29 Iveta DaňkováIveta Daňková
CHRUDICHRUDI
00 3.10
30 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková
ACPARACPAR
99 3.06
31 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová
SLATISLATI
00 2.85
32 Adéla ChvojkováAdéla Chvojková
SAKPUSAKPU
99 2.84
33 Gabriela VelinskáGabriela Velinská
SAKPUSAKPU
00 2.82
34 Tereza VavřinováTereza Vavřinová
ACPARACPAR
01 2.76
35 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová
HVEPAHVEPA
02 2.68
36 Aneta MarkováAneta Marková
ACPARACPAR
99 2.61
MS Eliška RýdlováEliška Rýdlová
SLATISLATI
98 3.24
MS Terezie BělouškováTerezie Běloušková
SAKPUSAKPU
00 3.24
Celkem 38 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ŠváhaPetr Šváha
CHRUDICHRUDI
99 09.81 11
2 Jakub HolýJakub Holý
CHRUDICHRUDI
00 08.89 9
3 Adam KadlcAdam Kadlc
CHRUDICHRUDI
00 08.83 8
4 Martin JiruškaMartin Jiruška
CHRUDICHRUDI
99 08.55 7
5 Miroslav HorníkMiroslav Horník
CHRUDICHRUDI
99 08.51 6
6 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
SAKPUSAKPU
99 07.79 5
7 Ondřej HolubOndřej Holub
ACPARACPAR
99 07.15 4
8 Petr ŠvecPetr Švec
SAKPUSAKPU
99 06.69 3
9 Vladyslav StepankoVladyslav Stepanko
KPAPAKPAPA
00 06.53 2
10 Jan TycJan Tyc
HVEPAHVEPA
01 05.86 1
11 Martin ŠvecMartin Švec
SAKPUSAKPU
99 05.85
12 Michal KřepelaMichal Křepela
ACPARACPAR
00 05.81
13 Petr KrálPetr Král
KPAPAKPAPA
00 05.00
14 Václav RoudnýVáclav Roudný
KPAPAKPAPA
00 04.80
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová
HVEPAHVEPA
99 11.37 11
2 Linda ŠimečkováLinda Šimečková
ACPARACPAR
99 07.67 9
3 Veronika NovákováVeronika Nováková
CHRUDICHRUDI
99 07.48 8
4 Karla ČerníkováKarla Černíková
SLATISLATI
99 07.33 7
5 Adéla VelebováAdéla Velebová
SAKPUSAKPU
99 07.18 6
6 Barbora TicháBarbora Tichá
CHRUDICHRUDI
99 07.17 5
7 Petra KratochvílováPetra Kratochvílová
CHRUDICHRUDI
99 07.15 4
8 Kateřina HorováKateřina Horová
CHRUDICHRUDI
99 06.66 3
9= Marie PospíšilováMarie Pospíšilová
SAKPUSAKPU
99 06.56 1.5
9= Adéla TeclováAdéla Teclová
SAKPUSAKPU
99 06.56 1.5
11 Anna LežovičováAnna Ležovičová
CHRUDICHRUDI
99 06.28
12 Aneta PindorováAneta Pindorová
SAKPUSAKPU
99 06.23
13 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
SAKPUSAKPU
00 05.97
14 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
SAKPUSAKPU
00 05.89
15 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová
CHRUDICHRUDI
00 05.84
16 Veronika DibelkováVeronika Dibelková
SLATISLATI
00 05.44
17 Pavlína JandováPavlína Jandová
ACPARACPAR
99 05.04
18 Monika ShejbalováMonika Shejbalová
ACPARACPAR
01 04.79
19= Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová
SLATISLATI
00 04.49
19= Anna PavlíkováAnna Pavlíková
SLATISLATI
02 04.49
21 Aneta MarkováAneta Marková
ACPARACPAR
99 04.00
MS Kristýna NovákováKristýna Nováková
CHRUDICHRUDI
99 06.89
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
CHRUDICHRUDI
00 53.98 11
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
SAKPUSAKPU
99 50.26 9
3 Martin JiruškaMartin Jiruška
CHRUDICHRUDI
99 49.01 8
4 Adam KadlcAdam Kadlc
CHRUDICHRUDI
00 47.93 7
5 Vladyslav StepankoVladyslav Stepanko
KPAPAKPAPA
00 44.05 6
6 Václav HubáčekVáclav Hubáček
HVEPAHVEPA
00 42.60 5
7 Jakub LitošJakub Litoš
HVEPAHVEPA
99 40.45 4
8 Richard FoglarRichard Foglar
HVEPAHVEPA
00 40.14 3
9 Daniel TomanDaniel Toman
SAKPUSAKPU
00 38.60 2
10 Petr SmitekPetr Smitek
HVEPAHVEPA
01 38.12 1
11 Jakub KarlíkJakub Karlík
ACPARACPAR
01 35.97
12 Michal KřepelaMichal Křepela
ACPARACPAR
00 35.59
13 Martin RoudnýMartin Roudný
KPAPAKPAPA
00 35.34
14 Jan ZdražilJan Zdražil
HVEPAHVEPA
99 33.65
15 Ondřej HolubOndřej Holub
ACPARACPAR
99 32.68
16 Kryštof RegnerKryštof Regner
HVEPAHVEPA
01 30.41
17 Marek ZelenkaMarek Zelenka
ACPARACPAR
00 30.02
18 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
SAKPUSAKPU
00 29.28
19 Petr ŠvecPetr Švec
SAKPUSAKPU
99 27.16
20 Václav RoudnýVáclav Roudný
KPAPAKPAPA
00 25.71
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 30.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová
HVEPAHVEPA
99 47.12 11
2 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková
CHRUDICHRUDI
99 42.54 9
3 Natálie PátkováNatálie Pátková
SAKPUSAKPU
00 40.89 8
4 Karla ČerníkováKarla Černíková
SLATISLATI
99 39.57 7
5 Barbora TicháBarbora Tichá
CHRUDICHRUDI
99 38.85 6
6 Sára SpívalováSára Spívalová
CHRUDICHRUDI
00 38.18 5
7 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
CHRUDICHRUDI
00 36.90 4
8 Anna LežovičováAnna Ležovičová
CHRUDICHRUDI
99 29.23 3
9 Adéla VelebováAdéla Velebová
SAKPUSAKPU
99 29.05 2
10 Anna PavlíkováAnna Pavlíková
SLATISLATI
02 26.90 1
11 Adéla GaranováAdéla Garanová
SAKPUSAKPU
99 26.85
12 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková
ACPARACPAR
99 24.09
131 Aneta MarkováAneta Marková
ACPARACPAR
99 23.30
MS Terezie BělouškováTerezie Běloušková
SAKPUSAKPU
00 24.14
MS Kateřina BurdováKateřina Burdová
SAKPUSAKPU
00 23.50
MS Kristýna NovákováKristýna Nováková
CHRUDICHRUDI
99 37.46
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHRUDI CHRUDI CHRUDICHRUDI 220
2 SAKPU SAKPU SAKPUSAKPU 135
3 HVEPA HVEPA HVEPAHVEPA 111
4 KPAPA KPAPA KPAPAKPAPA 12
5 ACPAR ACPAR ACPARACPAR 12
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHRUDI CHRUDI CHRUDICHRUDI 429
2 SAKPU SAKPU SAKPUSAKPU 328
3 HVEPA HVEPA HVEPAHVEPA 173
4 KPAPA KPAPA KPAPAKPAPA 33
5 ACPAR ACPAR ACPARACPAR 31
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHRUDI CHRUDI CHRUDICHRUDI 214.5
2 SAKPU SAKPU SAKPUSAKPU 150.5
3 HVEPA HVEPA HVEPAHVEPA 96
4 ACPAR ACPAR ACPARACPAR 23
5 SLATI SLATI SLATISLATI 21
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHRUDI CHRUDI CHRUDICHRUDI 405
2 SAKPU SAKPU SAKPUSAKPU 343.5
3 HVEPA HVEPA HVEPAHVEPA 162
4 SLATI SLATI SLATISLATI 56
5 ACPAR ACPAR ACPARACPAR 42.5
Celkem 5 závodníků