výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (4. 6. 2012)
Skok vysoký - Žáci (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko 96 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 1.67 8.00
2 Lukáš NečasLukáš Nečas 98 2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova 1.60 7.00
3 Jiří ZrůstJiří Zrůst 99 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 1.60 6.00
Skok vysoký - Ml. žáci (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KoláčnýLukáš Koláčný 98 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 1.49 8.00
2 Vít KoubekVít Koubek 98 ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem 1.45 7.00
3= Samuel OberreiterSamuel Oberreiter 98 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 1.40 5.50
3= Michal BuriánekMichal Buriánek 98 6.ZŠ Kolín, Ovčárecká6.ZŠ Kolín, Ovčárecká 1.40 5.50
Skok vysoký - Žákyně (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 97 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 1.49 8.00
2 Nikola BauerfeindováNikola Bauerfeindová 96 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 1.35 7.00
3 Nela DyrčíkováNela Dyrčíková 96 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 1.35 6.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Iva HomokyováIva Homokyová 98 ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 1.40 8.00
2 Markéta BraunováMarkéta Braunová 98 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 1.40 7.00
3 Lenka ČudováLenka Čudová 98 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 1.35 6.00
Skok daleký - Žáci (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PlášilJan Plášil 97 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5.52 8.00
2 David KoubskýDavid Koubský 96 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 5.32 7.00
3 Patrik StráníkPatrik Stráník 96 4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská 5.23 6.00
Skok daleký - Ml. žáci (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš PíšaLukáš Píša 980924 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 4.66 8.00
2 David BraunDavid Braun 98 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 4.56 7.00
3 Lukáš KoláčnýLukáš Koláčný 98 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 4.47 6.00
Skok daleký - Žákyně (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem 4.80 8.00
2 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 97 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 4.71 7.00
3 Vanessa WurmováVanessa Wurmová 96 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 4.46 6.00
Skok daleký - Ml. žákyně (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta BraunováMarkéta Braunová 98 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 4.14 8.00
2 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 4.06 7.00
3 Anna BabčanováAnna Babčanová 99 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3.97 6.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova 10.85 8.00
2 Zuzana UlčováZuzana Ulčová 98 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 09.10 7.00
3 Dominika ŽantováDominika Žantová 96 5 ZŠ Kolín Mnichovická5 ZŠ Kolín Mnichovická 08.77 6.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 970211 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 12.75 8.00
2 Petr KomárekPetr Komárek 97 ZŠ M.Šolleho KouřimZŠ M.Šolleho Kouřim 11.88 7.00
3 Daniel HerzogDaniel Herzog 96 2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova 11.79 6.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MarečekFilip Mareček 981009 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 54.92 8.00
2 Ondřej FlídrOndřej Flídr 98 4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská 51.39 7.00
3= Matěj NovákMatěj Novák 98 5 ZŠ Kolín Mnichovická5 ZŠ Kolín Mnichovická 50.82 5.50
3= Luboš KarbanLuboš Karban 99 ZŠ a MŠ BýchoryZŠ a MŠ Býchory 50.82 5.50
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pondělí, 4.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 46.68 8.00
2 Klára KasalováKlára Kasalová 99 ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem 42.14 7.00
3 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 99 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 38.88 6.00