výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (4. 6. 2012)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 4.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská 2:41.63 8.00
2 Eliška ZelenáEliška Zelená 98 ZŠ PečkyZŠ Pečky 2:51.02 5.00
3 Žaneta ZborníkováŽaneta Zborníková 97 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 2:53.52 4.00
4 Margita HudcováMargita Hudcová 97 ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem 2:57.36 2.00
5 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 98 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 2:57.46 1.00
6 Marie MarkováMarie Marková 98 ZŠ PečkyZŠ Pečky 3:04.54
7 anežka Moravcováanežka Moravcová 97 ZŠ M.Šolleho KouřimZŠ M.Šolleho Kouřim 3:06.88
8 Kristýna PohankováKristýna Pohanková 96 ZŠ M.Šolleho KouřimZŠ M.Šolleho Kouřim 3:11.21
9 Simona JandákováSimona Jandáková 98 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 3:12.31
10 adéla Baškováadéla Bašková 98 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 3:23.58
11 kamila Němečkovákamila Němečková 96 4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská 3:29.78
Denisa KrajčířováDenisa Krajčířová 98 ZŠ a MŠ Červené PečkyZŠ a MŠ Červené Pečky DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (po, 4.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana HartmanováZuzana Hartmanová 96 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2:47.93 7.00
2 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 2:48.09 6.00
3 Lucie MotákováLucie Motáková 98 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 2:55.49 3.00
4 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 98 ZŠ a MŠ BýchoryZŠ a MŠ Býchory 2:57.84
5 Daniela BřezinováDaniela Březinová 97 2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova 2:59.66
6 Andrea NiklesováAndrea Niklesová 97 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3:00.82
7 Anna MotákováAnna Motáková 98 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 3:03.84
8 Tereza KrejčováTereza Krejčová 97 ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 3:04.94
9 Daniela TepláDaniela Teplá 98 ZŠ a MŠ BýchoryZŠ a MŠ Býchory 3:10.04
10 Nikola MachkováNikola Machková 98 ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem 3:27.54
Michaela ZapletalováMichaela Zapletalová 97 2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova DNP
Denisa SchejbalováDenisa Schejbalová 00 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 4.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla PlašilováAdéla Plašilová 98 4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská 3:02.26 4.00
2 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 99 ZŠ PečkyZŠ Pečky 3:03.07 3.00
3 Tereza ŠvachováTereza Švachová 99 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 3:04.66 2.00
4 Kristýna BubníkováKristýna Bubníková 99 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3:11.10
5 Vlasta KlementováVlasta Klementová 99 6.ZŠ Kolín, Ovčárecká6.ZŠ Kolín, Ovčárecká 3:11.75
6 Darina ZálišováDarina Zálišová 00 2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova 3:13.80
7 Barbara FilipováBarbara Filipová 99 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3:17.30
8 Daniela PláničkováDaniela Pláničková 98 ZŠ a MŠ Červené PečkyZŠ a MŠ Červené Pečky 3:18.18
9 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 99 ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 3:18.84
10 Alice HanesováAlice Hanesová 98 6.ZŠ Kolín, Ovčárecká6.ZŠ Kolín, Ovčárecká 3:19.95
11 Natálie HladkáNatálie Hladká 98 5 ZŠ Kolín Mnichovická5 ZŠ Kolín Mnichovická 3:21.48
12 Kristýna HláskováKristýna Hlásková 98 ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 3:22.43
13 Barbora PapcunováBarbora Papcunová 99 ZŠ a MŠ Červené PečkyZŠ a MŠ Červené Pečky 3:23.36
14 Klára NěmcováKlára Němcová 98 4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská 3:24.96
15 Kristýna ŠvandováKristýna Švandová 99 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3:25.93
16 Kristýna ČandováKristýna Čandová 99 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3:26.00
MB Šoltová Šoltová 99 ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice 3:34.23
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (po, 4.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 99 ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem 2:42.52 8.00
2 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 2:43.12 7.00
3 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 99 7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova 2:51.96 6.00
4 Marie CháberováMarie Cháberová 98 5 ZŠ Kolín Mnichovická5 ZŠ Kolín Mnichovická 2:59.33 5.00
5 Tereza KrálováTereza Králová 98 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 3:04.98 1.00
6 Denisa KortanováDenisa Kortanová 00 3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého 3:05.11
7 Šárka VoseckáŠárka Vosecká 98 ZŠ PečkyZŠ Pečky 3:08.54
8 Iveta ZvoníkováIveta Zvoníková 99 2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova 3:11.95
9 Veronika LehkáVeronika Lehká 98 1.ZŠ Kolín Bezručova1.ZŠ Kolín Bezručova 3:16.62
10 Anna SantolíkováAnna Santolíková 99 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 3:21.08
11 Jana KurkováJana Kurková 99 ZŠ a MŠ BýchoryZŠ a MŠ Býchory 3:24.46
12 Sabina PodneckáSabina Podnecká 00 ZŠ a MŠ BýchoryZŠ a MŠ Býchory 3:24.92
13 Kristýna JanoudováKristýna Janoudová 99 ZŠ M.Šolleho KouřimZŠ M.Šolleho Kouřim 3:25.92
14 Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková 99 ZŠ M.Šolleho KouřimZŠ M.Šolleho Kouřim 4:28.14
MB Nikola BukovičováNikola Bukovičová 99 ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice 3:03.35
Tereza PatarákováTereza Pataráková 99 ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem DNP
Celkem 16 závodníků