výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva

Jindřichův Hradec (10. 6. 2012)

60 m - Žáci

(ne, 10.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Pavel GocalaPavel Gocala 98 CECCBCECCB 07.61
MB Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 CZSTRCZSTR 07.99
MB Dominik MarešDominik Mareš 98 NVCELNVCEL 08.53
MB Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 CZSTRCZSTR 09.26
MB Matyáš MóriMatyáš Móri TABORTABOR 09.85
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 SOKCBSOKCB 08.36 11
2 Filip BártaFilip Bárta 00 SOKCBSOKCB 08.42 9
3 Petr LoudaPetr Louda 99 CECCBCECCB 08.45 8
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TABORTABOR 08.80 6
5 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 NVCELNVCEL 08.84 5
6 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 SOKCBSOKCB 09.04 3
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MatoušekVáclav Matoušek 99 SKVETSKVET 08.77 7
2 Josef TáborJosef Tábor 99 TABORTABOR 09.23 2
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 NVCELNVCEL 09.41
4 Jan HoráčekJan Horáček 99 NVCELNVCEL 09.55
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SlabaJan Slaba 00 TABORTABOR 09.02 4
2 Jan MickaJan Micka 99 SOKCBSOKCB 09.25 1
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 00 SKVETSKVET 10.09
4 Martin MužíkMartin Mužík 00 TABORTABOR 10.41
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 MILEVMILEV 08.32 11
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 CECCBCECCB 08.44
3 Eva KunováEva Kunová 99 CECCBCECCB 08.50
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 NVCELNVCEL 08.70 8
5 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 CECCBCECCB 08.84
6 Tereza SkotnicováTereza Skotnicová 99 SKOKJHSKOKJH 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 SOKCBSOKCB 08.59 9
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 JITREJITRE 08.89 6
3 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 CECCBCECCB 08.99 5
4 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 CECCBCECCB 09.25 3
5 Adéla TlustáAdéla Tlustá 99 TABORTABOR 09.37
6 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 CECCBCECCB 09.41
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TABORTABOR 08.85 7
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 SOKCBSOKCB 09.15 4
3 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 CECCBCECCB 09.41
4 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOKJHSKOKJH 09.47
5 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 MILEVMILEV 09.77
6 Kateřina ČabanováKateřina Čabanová 01 SKVETSKVET 09.81
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KoutníkováKlára Koutníková 99 NVCELNVCEL 09.29 2
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 SOKCBSOKCB 09.35
3 Kristiny BalyshevaKristiny Balysheva 00 TABORTABOR 09.45
4 Aneta HemberováAneta Hemberová 99 NVCELNVCEL 09.83
5 Petra BečkováPetra Bečková 00 MILEVMILEV 10.03
6 Ludmila BrusováLudmila Brusová 99 NVCELNVCEL 10.19
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 MILEVMILEV 10.04
2 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 4DVCB4DVCB 10.08
3 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TABORTABOR 10.42
4 Šárka LouvarováŠárka Louvarová 99 JITREJITRE 10.52
5 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 MILEVMILEV 10.78
6 Aneta PlitkováAneta Plitková 00 TABORTABOR 11.06
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula BenedováVendula Benedová 99 JITREJITRE 09.34 1
2 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOKJHSKOKJH 09.35
3 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 SOKCBSOKCB 09.62
4 Barbora LukschováBarbora Lukschová 99 SOKCBSOKCB 09.82
5 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 99 JITREJITRE 10.80
6 Tereza HalgašováTereza Halgašová 00 TABORTABOR 10.84
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci

(ne, 10.6.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Pavel GocalaPavel Gocala 98 CECCBCECCB 17.89
MB Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 CZSTRCZSTR 18.77
MB Dominik MarešDominik Mareš 98 NVCELNVCEL 20.91
MB Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 CZSTRCZSTR 22.09
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 SOKCBSOKCB 20.68 9
2 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 SOKCBSOKCB 22.04 6
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TABORTABOR 25.42
Poznámky:
MB
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 NVCELNVCEL 22.32 5
2 Jan HoráčekJan Horáček 99 NVCELNVCEL 23.40 4
3 Kryštof VoběrekKryštof Voběrek 99 TABORTABOR 23.92 2
4 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 SOKCBSOKCB 25.50
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MatoušekVáclav Matoušek 99 SKVETSKVET 21.56 8
2 Vít JandaVít Janda 00 TABORTABOR 21.64 7
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 NVCELNVCEL 22.06
Poznámky:
MB
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 NVCELNVCEL 20.56 11
2 Jan SlabaJan Slaba 00 TABORTABOR 21.96 6
3 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 NVCELNVCEL 23.72 3
4 Michal KrejčíMichal Krejčí 00 SKVETSKVET 25.02 1
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 CECCBCECCB 19.94
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 MILEVMILEV 20.28 11
3 Eva KunováEva Kunová 99 CECCBCECCB 20.48
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 NVCELNVCEL 20.80 8
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 CECCBCECCB 20.33
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TABORTABOR 20.79 9
3 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 JITREJITRE 20.87 7
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 CECCBCECCB 21.33
Poznámky:
MB
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ČernáPetra Černá 99 NVCELNVCEL 21.23 6
2 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 CECCBCECCB 21.77 4.5
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 CECCBCECCB 21.90 3
4 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 99 JITREJITRE 26.79
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 CECCBCECCB 22.65 2
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 SOKCBSOKCB 22.75
3 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOKJHSKOKJH 22.85
4 Adéla TlustáAdéla Tlustá 99 TABORTABOR 22.87
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 SOKCBSOKCB 21.77 4.5
2 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TABORTABOR 22.69 1
3 Daniela VránováDaniela Vránová 00 NVCELNVCEL 24.15
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 SOKCBSOKCB 23.74
2 Nela HusárováNela Husárová 99 SKOKJHSKOKJH 24.86
3 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TABORTABOR 25.84
4 Nikola ŽákováNikola Žáková 02 4DVCB4DVCB 28.76
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOKJHSKOKJH 23.15
2 Barbora LukschováBarbora Lukschová 99 SOKCBSOKCB 23.99
3 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 4DVCB4DVCB 25.43
4 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 4DVCB4DVCB 29.15
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 SOKCBSOKCB 5:29.06 11
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 NVCELNVCEL 5:32.26 9
3 Jakub HesJakub Hes 99 TABORTABOR 5:38.28 8
4 Petr LoudaPetr Louda 99 CECCBCECCB 5:44.06 7
5 Jan VeldaJan Velda 99 SOKCBSOKCB 5:59.48 6
6 Jan BeranJan Beran 99 CECCBCECCB 6:15.26 5
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 SOKCBSOKCB 5:35.13 11
2 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TABORTABOR 5:38.37
3 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 CECCBCECCB 5:40.07 9
4 Helena BernatováHelena Bernatová 99 MILEVMILEV 6:17.05 8
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 4DVCB4DVCB 6:30.91 7
6 Anna CábováAnna Cábová 01 4DVCB4DVCB 6:33.33 6
7 Ludmila BrusováLudmila Brusová 99 NVCELNVCEL 6:33.45 5
8 Kubíčková Kubíčková 03 4DVCB4DVCB 6:35.43
9 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 MILEVMILEV 6:37.91 4
10 Magdaléna KůtováMagdaléna Kůtová 00 MILEVMILEV 7:00.05 3
11 Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 4DVCB4DVCB 7:02.73
Poznámky:
MB
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 NVCELNVCEL 10.67 11
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 NVCELNVCEL 11.05 9
3 Michal BabkaMichal Babka 99 SOKCBSOKCB 11.49 7
4 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát 99 NVCELNVCEL 12.41 3
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TABORTABOR 11.20 8
2 Vít JandaVít Janda 00 TABORTABOR 12.03 6
3 Petr LoudaPetr Louda 99 CECCBCECCB 12.04 5
4 Jan BeranJan Beran 99 CECCBCECCB 12.67 1
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 SOKCBSOKCB 12.20 4
2 Kryštof VoběrekKryštof Voběrek 99 TABORTABOR 12.56 2
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 NVCELNVCEL 10.46 11
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 SOKCBSOKCB 11.40 4.5
3 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TABORTABOR 11.42 3
4 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 MILEVMILEV 11.78 1
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ČernáPetra Černá 99 NVCELNVCEL 10.62 9
2 Hana VáchováHana Váchová 99 MILEVMILEV 11.40 4.5
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 SOKCBSOKCB 11.46 2
4 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 NVCELNVCEL 14.12
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 NVCELNVCEL 11.18 8
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TABORTABOR 11.28 7
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TABORTABOR 12.02
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TABORTABOR 11.36 6
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TABORTABOR 13.38
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slaba, Tábor, Voběrek, Němejc Slaba, Tábor, Voběrek, Němejc TABOR ATABOR A 2:06.15 11
2 Babka, Havel, Kadlec, Matějček Babka, Havel, Kadlec, Matějček SOKCBSOKCB 2:10.91 9
3 Dolejší, Hes Jakub, Mužík, Hes Jan Dolejší, Hes Jakub, Mužík, Hes Jan TABOR BTABOR B 2:35.58 8
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vodičková, Klímová, Psohlavcová, Čutková Vodičková, Klímová, Psohlavcová, Čutková 00 CECCBCECCB 2:03.32 11
2 Nováková, Strouhalová, Vinklárková, Balysheva Nováková, Strouhalová, Vinklárková, Balysheva 99 TABOR ATABOR A 2:09.96 9
3 Koutníková, Bočková, Brusová, Hemberová Koutníková, Bočková, Brusová, Hemberová 99 NVCELNVCEL 2:15.56 8
4 Bečková, Pouzarová, Řezáčová, Zemanová Bečková, Pouzarová, Řezáčová, Zemanová 00 MILEV AMILEV A 2:17.44 7
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benešová, Kačírková, Halgašová, Samcová Benešová, Kačírková, Halgašová, Samcová 00 TABOR BTABOR B 2:18.82 6
2 Bernatová, Kůtová, Tomšovicová A., Tomšovicová M. Bernatová, Kůtová, Tomšovicová A., Tomšovicová M. 99 MILEV BMILEV B 2:21.77 5
3 Žáková, Hamadejová, Cábová, Smoleňová Žáková, Hamadejová, Cábová, Smoleňová 02 4DVCB4DVCB 2:44.67 4
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MB Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk
CECCBCECCB
98 1.57
MB Jan MyslivecJan Myslivec
CZSTRCZSTR
98 1.41
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
NVCELNVCEL
99 1.54 11
2 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
NVCELNVCEL
99 1.46 9
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TABORTABOR
99 1.46 8
4 Jakub VeřtátJakub Veřtát
NVCELNVCEL
99 1.41 7
5 Jan HesJan Hes
TABORTABOR
99 1.41 6
6 Ondřej SkládalOndřej Skládal
NVCELNVCEL
99 1.31 5
7 Lukáš ZemanLukáš Zeman
NVCELNVCEL
99 1.31 4
8 Jan JelínekJan Jelínek
NVCELNVCEL
00 1.26 3
9 Marek DókaMarek Dóka
TABORTABOR
99 1.21 2
10 Michal BabkaMichal Babka
SOKCBSOKCB
99 1.21 1
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Iva ŠiškováIva Šišková
TABORTABOR
99 1.56 11
2 Tereza KaslováTereza Kaslová
TABORTABOR
98 1.50
3 Lada DoležalováLada Doležalová
TABORTABOR
99 1.44 9
4 Hana VáchováHana Váchová
MILEVMILEV
99 1.41 8
5 Daniela VránováDaniela Vránová
NVCELNVCEL
00 1.41 7
6 Dita PoslušnáDita Poslušná
NVCELNVCEL
99 1.35 6
7 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TABORTABOR
99 1.30 5
8 Barbora LukschováBarbora Lukschová
SOKCBSOKCB
99 1.30 4
9 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
MILEVMILEV
99 1.30 3
10 Helena BernatováHelena Bernatová
MILEVMILEV
99 1.25 2
11 Veronika ZemanováVeronika Zemanová
MILEVMILEV
00 1.25 1
12 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TABORTABOR
99 1.20
13 Magdaléna KůtováMagdaléna Kůtová
MILEVMILEV
00 1.15
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tomáš NejdlTomáš Nejdl
CZSTRCZSTR
97 4.18
MB Jan MyslivecJan Myslivec
CZSTRCZSTR
98 4.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
SOKCBSOKCB
00 4.88 11
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TABORTABOR
99 4.84 9
3 Jan JelínekJan Jelínek
NVCELNVCEL
00 4.23 8
4 Jan MickaJan Micka
SOKCBSOKCB
99 3.98 7
5 Jakub VeřtátJakub Veřtát
NVCELNVCEL
99 3.92 6
6 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
NVCELNVCEL
99 3.90 5
7 Lukáš RasochaLukáš Rasocha
SOKCBSOKCB
99 3.75 4
8 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
SOKCBSOKCB
00 3.55 3
9 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
SOKCBSOKCB
00 3.46 2
10 Jan HesJan Hes
TABORTABOR
99 3.43 1
11 Matyáš HavelMatyáš Havel
SOKCBSOKCB
00 3.28
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
MILEVMILEV
99 4.58 11
2 Lenka FaltusováLenka Faltusová
SOKCBSOKCB
99 4.11 9
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
SOKCBSOKCB
99 4.05 8
4 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TABORTABOR
99 4.05 7
5 Tereza KaslováTereza Kaslová
TABORTABOR
98 4.05
6 Eva NěmcováEva Němcová
NVCELNVCEL
99 4.04 6
7 Vendula BenedováVendula Benedová
JITREJITRE
99 3.85 5
8 Erika KofroňováErika Kofroňová
MILEVMILEV
99 3.82 4
9 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
SOKCBSOKCB
01 3.82 3
10 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
JITREJITRE
99 3.82 2
11 Petra ČernáPetra Černá
NVCELNVCEL
99 3.80 1
12 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
MILEVMILEV
99 3.79
13 Iveta LižanováIveta Ližanová
SKOKJHSKOKJH
99 3.73
14 Kristiny BalyshevaKristiny Balysheva
TABORTABOR
00 3.72
15 Iva ŠiškováIva Šišková
TABORTABOR
99 3.70
16 Daniela VránováDaniela Vránová
NVCELNVCEL
00 3.61
17 Veronika BenešováVeronika Benešová
TABORTABOR
00 3.49
18 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TABORTABOR
99 3.40
19 Nela HusárováNela Husárová
SKOKJHSKOKJH
99 3.39
20 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TABORTABOR
00 3.34
21 Klára KoutníkováKlára Koutníková
NVCELNVCEL
99 3.32
22 Aneta HemberováAneta Hemberová
NVCELNVCEL
99 3.28
23 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová
MILEVMILEV
00 3.28
24 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
4DVCB4DVCB
01 3.24
25 Tereza SkotnicováTereza Skotnicová
SKOKJHSKOKJH
99 2.96
26 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JITREJITRE
99 2.94
27 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová
MILEVMILEV
00 2.91
28 Šárka LouvarováŠárka Louvarová
JITREJITRE
99 2.85
29 Eliška HamadejováEliška Hamadejová
4DVCB4DVCB
02 2.38
Kateřina ČabanováKateřina Čabanová
SKVETSKVET
01 NM
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TABORTABOR
99 10.36 11
2 Václav MatoušekVáclav Matoušek
SKVETSKVET
99 09.81 9
3 Josef JelínekJosef Jelínek
NVCELNVCEL
00 09.14 8
4 Ondřej SkládalOndřej Skládal
NVCELNVCEL
99 08.84 7
5 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TABORTABOR
99 08.53 6
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
SOKCBSOKCB
99 08.49 5
7 Jan BeranJan Beran
CECCBCECCB
99 07.80 4
8 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
SOKCBSOKCB
00 07.16 3
9 Josef TáborJosef Tábor
TABORTABOR
99 07.15 2
10 Lukáš ZemanLukáš Zeman
NVCELNVCEL
99 07.07 1
11 Marek DókaMarek Dóka
TABORTABOR
99 06.92
12 Jan VeldaJan Velda
SOKCBSOKCB
99 06.49
13 Jakub BrožJakub Brož
CECCBCECCB
00 06.45
14 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
CECCBCECCB
99 06.43
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
NVCELNVCEL
99 10.84 11
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TABORTABOR
99 07.69 9
3 Michaela FarováMichaela Farová
TABORTABOR
00 07.68 8
4 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TABORTABOR
99 07.62 7
5 Aneta PlitkováAneta Plitková
TABORTABOR
00 06.56 6
6 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
4DVCB4DVCB
00 06.41 5
7 Lucie NovákováLucie Nováková
TABORTABOR
99 06.36 4
8 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TABORTABOR
99 05.98 3
9 Veronika BočkováVeronika Bočková
NVCELNVCEL
00 05.76 2
10 Martina KamenickáMartina Kamenická
4DVCB4DVCB
99 05.71 1
11 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
4DVCB4DVCB
01 05.28
12 Nikola ŽákováNikola Žáková
4DVCB4DVCB
02 04.50
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Ondřej MarienkaOndřej Marienka
CZSTRCZSTR
98 09.23
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
SOKCBSOKCB
00 54.11 11
2 Jan MickaJan Micka
SOKCBSOKCB
99 52.85 9
3 Jan ŠprinclJan Šprincl
NVCELNVCEL
99 52.82 8
4 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
CECCBCECCB
99 41.79 7
5 Ondřej SkládalOndřej Skládal
NVCELNVCEL
99 41.57 6
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
SOKCBSOKCB
99 41.06 5
7 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TABORTABOR
99 39.89 4
8 Vít JandaVít Janda
TABORTABOR
00 39.34 3
9 Jan HoráčekJan Horáček
NVCELNVCEL
99 39.11 2
10 Marek DókaMarek Dóka
TABORTABOR
99 38.61 1
11 Jakub HesJakub Hes
TABORTABOR
99 37.78
12 Matyáš HavelMatyáš Havel
SOKCBSOKCB
00 36.71
13 Jan VeldaJan Velda
SOKCBSOKCB
99 35.46
14 Martin MužíkMartin Mužík
TABORTABOR
00 29.59
15 Jakub BrožJakub Brož
CECCBCECCB
00 28.91
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana VáchováHana Váchová
MILEVMILEV
99 51.91 11
2 Erika KofroňováErika Kofroňová
MILEVMILEV
99 48.70 9
3 Eva NěmcováEva Němcová
NVCELNVCEL
99 41.16 8
4 Michaela FarováMichaela Farová
TABORTABOR
00 38.05 7
5 Vendula BenedováVendula Benedová
JITREJITRE
99 35.72 6
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TABORTABOR
00 35.37 5
7 Lucie NovákováLucie Nováková
TABORTABOR
99 33.77 4
8 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TABORTABOR
99 33.67 3
9 Tereza SkotnicováTereza Skotnicová
SKOKJHSKOKJH
99 32.26 2
10 Šárka LouvarováŠárka Louvarová
JITREJITRE
99 32.18 1
11 Nela HusárováNela Husárová
SKOKJHSKOKJH
99 31.88
12 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
4DVCB4DVCB
00 31.48
13 Veronika ZemanováVeronika Zemanová
MILEVMILEV
00 28.06
14 Martina KamenickáMartina Kamenická
4DVCB4DVCB
99 26.90
15 Aneta PlitkováAneta Plitková
TABORTABOR
00 26.89
16 Tereza HalgašováTereza Halgašová
TABORTABOR
00 26.40
17 Pavla BrejchováPavla Brejchová
NVCELNVCEL
99 23.36
18 Kateřina SmoleňováKateřina Smoleňová
4DVCB4DVCB
01 22.58
19 Petra BečkováPetra Bečková
MILEVMILEV
00 19.32
20 Anna CábováAnna Cábová
4DVCB4DVCB
01 19.16
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Nová Včelnice TJ Nová Včelnice NVCELNVCEL 142
2 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice SOKCBSOKCB 131
3 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor TABORTABOR 116
4 SK Čečova Č. Budějovice SK Čečova Č. Budějovice CECCBCECCB 37
5 SK Větřní SK Větřní SKVETSKVET 24
Celkem 5 závodníků