Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího a mladšího žactva

Jablonec nad Nisou (16. 6. 2012)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.21
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.45
3 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.70
4 Marek MikulaMarek Mikula 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.37
5 Daniel RůtaDaniel Růta 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 12.53
2 Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 12.74
3 Jan Nepomuk PrausJan Nepomuk Praus 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.42
4 Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14.77
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.88
2 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.12
3 Hana KouckáHana Koucká 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.62
4 Natálie KopčanováNatálie Kopčanová 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.08
5 Michala TruhlářováMichala Truhlářová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14.04
Nicole CinkováNicole Cinková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.45
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.78
3 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.01
4 Natálie KůtkováNatálie Kůtková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.31
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.41
6 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.60
7 Tereza VaníčkováTereza Vaníčková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.09
Celkem 7 závodníků