výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otevřené přebory města Přerova

Přerov (20. 6. 2012)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MachálekDavid Machálek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.40
2 Robert DžubaRobert Džuba 95 AK HodonínAK Hodonín 07.66
3 Dalibor ŠvecDalibor Švec 96 AK KroměřížAK Kroměříž 08.17
4 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 08.18
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 08.22
6 Michal KašlíkMichal Kašlík 97 SK PřerovSK Přerov 08.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 09.37
2 Jan JemelkaJan Jemelka 98 SK PřerovSK Přerov 09.75
3 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 10.09
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.31
2 Lucie PavelkováLucie Pavelková 96 SK PřerovSK Přerov 08.45
3 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.46
4 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.83
5 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.11
6 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 09.16
7 Martina KoutňákováMartina Koutňáková 90 SK PřerovSK Přerov 09.38
8 Hana LollkováHana Lollková 96 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 09.47
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK HraniceSK Hranice 08.62
2 Klára KorčekováKlára Korčeková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.31
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 09.63
4 Natálie MandátováNatálie Mandátová 00 SK PřerovSK Přerov 09.71
5 Simona ZdráhalováSimona Zdráhalová 00 SK PřerovSK Přerov 10.02
6 Monika HorákováMonika Horáková 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 10.09
7 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 10.24
8 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová 00 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.79
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 10.02
2 Nikola BenešováNikola Benešová 00 SK HraniceSK Hranice 10.06
3 Eva CagáškováEva Cagášková 01 SK PřerovSK Přerov 10.07
4 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK PřerovSK Přerov 10.08
5 Michaela KrsíčkováMichaela Krsíčková 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 10.40
6 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová 03 SK PřerovSK Přerov 10.63
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 SK PřerovSK Přerov 12.22
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.07
2 Robert DžubaRobert Džuba 95 AK HodonínAK Hodonín 18.20
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 18.74
4 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 19.02
5 Dalibor ŠvecDalibor Švec 96 AK KroměřížAK Kroměříž 19.49
6 Michal KašlíkMichal Kašlík 97 SK PřerovSK Přerov 21.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 22.28
2 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 23.75
3 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 24.89
4 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 25.09
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 20.09
2 Lucie PavelkováLucie Pavelková 96 SK PřerovSK Přerov 20.16
3 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 21.39
4 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 21.96
5 Petra PoučováPetra Poučová 96 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 23.27
6 Martina KoutňákováMartina Koutňáková 90 SK PřerovSK Přerov 23.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VellechováKarolína Vellechová 98 SK PřerovSK Přerov 24.29
2 Simona ZdráhalováSimona Zdráhalová 00 SK PřerovSK Přerov 25.05
3 Eva CagáškováEva Cagášková 01 SK PřerovSK Přerov 25.72
Celkem 3 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 36.26
2 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 37.35
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 40.55
4 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 42.44
5 Jakub RybkaJakub Rybka 98 SK PřerovSK Přerov 46.68
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 53.27
2 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 57.07
3 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 57.65
4 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 62.24
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JemelkaJan Jemelka 98 SK PřerovSK Přerov 54.00
2 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 54.06
3 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 56.35
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 56.41
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 43.69
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 43.74
3 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 44.88
4 Petra PoučováPetra Poučová 96 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 53.58
5 Eva CagáškováEva Cagášková 01 SK PřerovSK Přerov 58.88
6 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová 03 SK PřerovSK Přerov 61.63
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 2:25.26
2 Martin ZávoraMartin Závora 00 SK HraniceSK Hranice 3:08.45
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina PetříkováKateřina Petříková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 2:51.20
Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNF
Celkem 2 závodníků

1000 m - Muži

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:51.14
2 Ondřej ZamecOndřej Zamec 92 SK PřerovSK Přerov 3:01.67
3 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 3:06.55
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 10:36.71
2 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK OlomoucAK Olomouc 10:38.57
3 Ondřej MartinekOndřej Martinek 97 AK OlomoucAK Olomouc 10:51.05
4 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 10:51.09
5 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 11:14.29
6 Robert MazouchRobert Mazouch 93 SK PřerovSK Přerov 11:33.29
7 Jaroslav BližňákJaroslav Bližňák 94 SK PřerovSK Přerov 11:49.90
8 Jan HavlíkJan Havlík 96 AK OlomoucAK Olomouc 11:51.11
Celkem 8 závodníků

3000 m - Ženy

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana LollkováHana Lollková 96 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 13:35.97
Hana TovaryšováHana Tovaryšová 61 SK PřerovSK Přerov DNF
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(st, 20.6.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 11.24
2 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 12.99
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(st, 20.6.2012) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 12.13
2 Natálie MandátováNatálie Mandátová 00 SK PřerovSK Přerov 14.10
3 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK PřerovSK Přerov 32.51
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci

(st, 20.6.2012) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 14.79
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 15.38
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žáci

(st, 20.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 30.56
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 34.64
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Dorostenky

(st, 20.6.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 33.36
2 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 33.83
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 36.50
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 33.63
2 Eliška MachanováEliška Machanová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 34.32
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 34.52
2 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 40.24
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.69
2 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.66
3 Robin NěmecRobin Němec
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
97 1.57
4 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 1.54
5 Jakub RybkaJakub Rybka
SK PřerovSK Přerov
98 1.30
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 1.53
2 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.47
3 Aneta BalůskováAneta Balůsková
SK PřerovSK Přerov
97 1.16
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 6.71 +0.0 m/s
2 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera
SK HraniceSK Hranice
97 4.74 +0.0 m/s
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ZávoraMartin Závora
SK HraniceSK Hranice
00 3.30 +0.0 m/s
2 Jorik NavrátilJorik Navrátil
SK PřerovSK Přerov
00 3.14 +0.6 m/s
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.65 +0.0 m/s
2 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 4.57 +0.0 m/s
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 3.98 +0.0 m/s
4 Petra PoučováPetra Poučová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
96 3.85 +0.0 m/s
5 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK PřerovSK Přerov
90 3.74 +0.0 m/s
6 Hana LollkováHana Lollková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
96 3.69 +0.0 m/s
7 Klára KorčekováKlára Korčeková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
98 3.66 +0.0 m/s
8 Karolína VellechováKarolína Vellechová
SK PřerovSK Přerov
98 3.58 +0.0 m/s
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 3.76 +0.3 m/s
2 Michaela KrsíčkováMichaela Krsíčková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
99 3.36 +1.7 m/s
3 Simona ZdráhalováSimona Zdráhalová
SK PřerovSK Přerov
00 3.26 +0.0 m/s
4 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková
SK PřerovSK Přerov
00 3.19 +1.0 m/s
5 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová
SK HraniceSK Hranice
00 3.18 +0.0 m/s
6 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 3.17 +0.0 m/s
7 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK HraniceSK Hranice
00 3.10 +0.0 m/s
8 Monika HorákováMonika Horáková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
99 3.05 +2.3 m/s
9 Monika HorákováMonika Horáková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
99 2.99 -0.9 m/s
10 Nikola BenešováNikola Benešová
SK HraniceSK Hranice
00 2.76 +0.4 m/s
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
03 3.10 -0.7 m/s
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová
SK PřerovSK Přerov
03 2.81 +0.0 m/s
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip RycekFilip Rycek
SK PřerovSK Přerov
99 10.36
2 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK PřerovSK Přerov
00 05.83
3 David SkopalDavid Skopal
SK PřerovSK Přerov
00 05.77
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŽůrkováAdéla Žůrková
AK KroměřížAK Kroměříž
96 08.29
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 11.55
2 Jan RůžičkaJan Růžička
SK PřerovSK Přerov
97 08.88
3 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 08.06
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK HraniceSK Hranice
82 09.02
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 07.35
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 12.30
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 11.93
3 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 11.75
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 11.89
2 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 10.69
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 32.45
2 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 30.84
3 Jan RůžičkaJan Růžička
SK PřerovSK Přerov
97 23.81
4 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 22.85
5 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 19.20
6 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl
SK HraniceSK Hranice
98 18.36
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 20.84
2 Michaela HanákováMichaela Hanáková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 18.93
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK HraniceSK Hranice
82 18.36
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 34.82
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 31.62
3 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 30.13
4 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 22.75
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 38.69
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 38.25
2 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 29.03
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 32.07
2 Adéla ŽůrkováAdéla Žůrková
AK KroměřížAK Kroměříž
96 22.86
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 48.22
2 Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 36.14
3 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 28.52
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 40.70
2 Michaela HanákováMichaela Hanáková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 32.26
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 23.30
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 43.39
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 37.10
3 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 31.72
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 30.84
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 700g - Veteráni

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef SkálaJosef Skála
SK PřerovSK Přerov
58 38.87
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VrtělPetr Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
89 41.81
2 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 36.09
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip RycekFilip Rycek
SK PřerovSK Přerov
99 50.71
2 David SkopalDavid Skopal
SK PřerovSK Přerov
00 37.23
3 Jorik NavrátilJorik Navrátil
SK PřerovSK Přerov
00 31.05
4 Martin ZávoraMartin Závora
SK HraniceSK Hranice
00 28.30
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK HraniceSK Hranice
00 28.87
2 Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
00 27.82
3 Monika HorákováMonika Horáková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
99 27.31
4 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
03 24.08
5 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 22.33
6 Michaela KrsíčkováMichaela Krsíčková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
99 20.92
7 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová
SK HraniceSK Hranice
00 18.93
8 Gabriela PatalováGabriela Patalová
SK PřerovSK Přerov
03 17.42
9 Nikola BenešováNikola Benešová
SK HraniceSK Hranice
00 17.30
Celkem 9 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaromír KuchařJaromír Kuchař 78 SK HraniceSK Hranice 1338
Poznámky:
10.36 - 29.03 - 36.09
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 1549
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 1473
3 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák 96 SK HraniceSK Hranice 1445
Poznámky:
12.30 - 31.62 - 31.73
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 97 SK PřerovSK Přerov 1577
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov 0974
Poznámky:
8.06 - 22.85 - 28.52
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 0970
Poznámky:
7.35 - 20.50 - 21.97
Celkem 1 závodníků