Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň

Stará Boleslav (22. 6. 2012)

skok daleký - Žáci

(pá, 22.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.26 7.00
2 Lukáš MalýLukáš Malý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.24 5.00
3 Jakub VeselýJakub Veselý
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 5.20 4.00
4 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.11 3.00
5 Ludvík HrabovskýLudvík Hrabovský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.04 2.00
6 Ondřej DoležalOndřej Doležal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.83 1.00
7 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.76
8 David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.59
9 Robert BalogRobert Balog
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
98 4.51
10 Martin MelezínekMartin Melezínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.49
11 Daniel EichlerDaniel Eichler
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
97 4.44
12 Martin GladkovMartin Gladkov
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.41
13 Tomáš PokornýTomáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.39
14 Marek KadlecMarek Kadlec
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
97 4.28
Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.28
16 Ondřej SixtaOndřej Sixta
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 4.27
17 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.22
18 Jiří JelínekJiří Jelínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.11
19 Václav KopáčekVáclav Kopáček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.87
20 Michael CepekMichael Cepek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.44
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 22.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.83 7.00
2 Hana KlepetkováHana Klepetková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.72 5.00
3 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.65 4.00
4 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.64 3.00
5 Johana DivišováJohana Divišová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.47 2.00
6 Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.42 1.00
7 Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.39
8 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.29
9 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.97
10 Viktorie EliášováViktorie Eliášová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
97 3.92
11 Petra PotměšilováPetra Potměšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.64
12 Kateřina KouglováKateřina Kouglová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
98 3.52
13 Šárka DlouháŠárka Dlouhá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.46
14 Barbora ErbenováBarbora Erbenová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
98 3.28
MB Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
99 4.12
Michaela MatouškováMichaela Matoušková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 DNP
Petra ChalupováPetra Chalupová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 DNP
Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 DNP
Celkem 18 závodníků