Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň

Stará Boleslav (22. 6. 2012)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 22.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 38.94 7.00
2 Antonín MertaAntonín Merta 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.47 5.00
3 Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 42.28 4.00
4 Tomáš VolfTomáš Volf 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.65 3.00
5 Josef HromádkaJosef Hromádka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.74 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 22.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PopelkaDominik Popelka 98 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 43.10 2.00
2 Marek KadlecMarek Kadlec 97 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 45.84
3 Jiří JelínekJiří Jelínek 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.41
4 Martin VoclMartin Vocl 98 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 50.37
MB Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 51.64
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 22.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.75 7.00
2 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.64 5.00
3 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.94 4.00
4 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.54 3.00
MB Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 43.08
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 22.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.59 2.00
2 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.67 1.00
3 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.71
4 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 55.65
MB Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 48.96
MB Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 49.90
Celkem 6 závodníků