Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (13. 6. 2012)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.12 11.00
2 Radek BekrRadek Bekr 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 29.46 9.00
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 31.08 8.00
4 Dominik DupačDominik Dupač 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 35.61 3.00
David SyrotiukDavid Syrotiuk 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.67 7.00
2 Petr ŠmídPetr Šmíd 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 32.02 6.00
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 32.83 5.00
4 Roman KrichfalushyRoman Krichfalushy 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 34.42 4.00
Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.96 11.00
2 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.91 8.00
3 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.74 6.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 32.04 5.00
5 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 33.26 4.00
6 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 TJ JilemniceTJ Jilemnice 35.52
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.75 9.00
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.72 7.00
3 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 33.74 3.00
4 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 35.42
5 Tereza SteinerováTereza Steinerová 98 TJ JilemniceTJ Jilemnice 35.77
6 Tereza SchmidtováTereza Schmidtová 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 36.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 34.05 2.00
2 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 34.64 1.00
3 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 35.50
4 Martina KostenkováMartina Kostenková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 36.65
5 Lucie JelínkováLucie Jelínková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 40.72
Petra MaternováPetra Maternová 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 6 závodníků