Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo KP Olomouckého kraje atletických přípravek

Olomouc (7. 6. 2012)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.96
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.03
3 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil 02 SK PřerovSK Přerov 10.37
4 Jan SíbrJan Síbr 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.14
5 Michal FrantíkMichal Frantík 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.50
6 Richard GogolkaRichard Gogolka 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.61
7 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ UničovTJ Uničov 14.13
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajárekJan Majárek 01 SK PřerovSK Přerov 09.37 9.00
2 Jan KymličkaJan Kymlička 01 AK ŠternberkAK Šternberk 09.75
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.38
4 Martin PolášekMartin Polášek 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.65
5 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.11
6 Štěpán VojtekŠtěpán Vojtek 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.25
7 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.62
8 matyáš Malinamatyáš Malina 05 TJ UničovTJ Uničov 14.19
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 TJ UničovTJ Uničov 09.49 5.50
2 David ŠebestaDavid Šebesta 02 TJ UničovTJ Uničov 10.22
3 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.38
4 Ondřej KonášekOndřej Konášek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.33
5 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.02
6 Tomáš kristTomáš krist 02 SK HraniceSK Hranice 12.31
7 Petr PodešvaPetr Podešva 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.49
Alexander DutkaAlexander Dutka 04 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.43 7.00
2 Petr KomínekPetr Komínek 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.98
3 Václav VybíralVáclav Vybíral 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.38
4 Vilém ČechVilém Čech 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.16
5 Vojtěch VagnerVojtěch Vagner 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.25
6 kryštof krudenckryštof krudenc 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.78
7 Matyáš HolíkMatyáš Holík 02 SK PřerovSK Přerov 12.71
8 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK ŠternberkAK Šternberk 14.39
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GedeonPetr Gedeon 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.40 8.00
2 Matouš HrdličkaMatouš Hrdlička 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.60 3.00
3 Šimon KuchaříkŠimon Kuchařík 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.48
4 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.61
5 Rostislav PavlíčekRostislav Pavlíček 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.23
6 Kryštof ŠefčíkKryštof Šefčík 02 AK OlomoucAK Olomouc 11.23
7 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.40
8 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK PřerovSK Přerov 11.94
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 01 TJ UničovTJ Uničov 09.49 5.50
2 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK PřerovSK Přerov 09.62 2.00
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.70 1.00
4 františek Randýsekfrantišek Randýsek 03 SK HraniceSK Hranice 10.80
5 Šimon TřískaŠimon Tříska 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.09
6 Pavel DohnalPavel Dohnal 04 AK OlomoucAK Olomouc 11.38
7 Lukáš JílekLukáš Jílek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.10
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChmelářJan Chmelář 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.05
2 Daniel DvořákDaniel Dvořák 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.53
3 Marek BrokešMarek Brokeš 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.00
4 Ondřej ZlámalOndřej Zlámal 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.57
5 David JuříčekDavid Juříček 05 AK OlomoucAK Olomouc 11.67
6 Tvrdý OnřejTvrdý Onřej 01 AC ProstějovAC Prostějov 11.68
7 Jiří MatějJiří Matěj 04 AK OlomoucAK Olomouc 11.85
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 09.51 4.00
2 Michal HořejšMichal Hořejš 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.13
3 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ UničovTJ Uničov 10.69
4 Michal ZbraněkMichal Zbraněk 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.82
5 Matyáš SadilMatyáš Sadil 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.36
6 Kryštof KuchaříkKryštof Kuchařík 04 AK OlomoucAK Olomouc 11.94
7 Petr KrátkýPetr Krátký 06 AK ŠternberkAK Šternberk 19.74
Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý 01 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FenclJiří Fencl 01 AK ŠternberkAK Šternberk 09.29 11.00
2 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.68
3 Albrecht KryštofAlbrecht Kryštof 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.87
4 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 11.09
5 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 11.97
6 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK ŠternberkAK Šternberk 12.85
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít CharvátVít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 10.72
2 Štěpán NešporŠtěpán Nešpor 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.01
3 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.54
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ForajtováMarkéta Forajtová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.16 3.50
2 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ UničovTJ Uničov 10.20
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.24
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.08
5 Kateřina LipkováKateřina Lipková 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.14
6 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 11.15
7 Klára HybnerováKlára Hybnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 11.84
8 Ellen BorkováEllen Borková 04 SK PřerovSK Přerov 11.95
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.15 5.50
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.19
3 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 11.23
4 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.44
5 Marika KolářováMarika Kolářová 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.49
6 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK PřerovSK Přerov 12.46
7 Nikol SklenářováNikol Sklenářová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 13.23
8 Eliška CHládkováEliška CHládková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 13.84
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.18 1.50
2 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.64
3 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.11
4 Andrea PoulíčkovkáAndrea Poulíčkovká 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.21
5 Petra MališkováPetra Mališková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.84
6 Denisa HuňováDenisa Huňová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.45
7 Jana SadilováJana Sadilová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.55
Nela ZabloudilováNela Zabloudilová 02 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.93 8.00
2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.33
3 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 10.37
4 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.46
5 Barbora SidorováBarbora Sidorová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.28
6 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.68
7 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 06 TJ UničovTJ Uničov 11.79
8 Nikola DostálováNikola Dostálová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.32
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ UničovTJ Uničov 10.14 7.00
2 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.15 5.50
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 10.16 3.50
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.27
5 Nikola JarošováNikola Jarošová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.79
6 Helena DospivováHelena Dospivová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.93
7 Klára PrzepiorováKlára Przepiorová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 12.60
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 09.37 11.00
2 Aneta ŠubrtováAneta Šubrtová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.18 1.50
3 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.96
4 Petra ŠindlerováPetra Šindlerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 11.42
5 Natálie ZacharováNatálie Zacharová 03 SK PřerovSK Přerov 12.28
6 Ema PernicováEma Pernicová 04 AK OlomoucAK Olomouc 12.46
7 Sára LukašákováSára Lukašáková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.57
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.70 9.00
2 Tereza ŠirokáTereza Široká 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.23
3 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 01 TJ UničovTJ Uničov 10.25
4 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.63
5 Judita KolářováJudita Kolářová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.31
6 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.51
7 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 12.94
8 Karla KubíčkováKarla Kubíčková 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 13.09
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:04.33 11.00
2 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:08.72 9.00
3 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:09.96 8.00
4 Eva CagáškováEva Cagášková 01 SK PřerovSK Přerov 2:10.86 7.00
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:13.66 6.00
6 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:14.26 5.00
7 Kateřina TurkováKateřina Turková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:16.10 4.00
8 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 01 TJ UničovTJ Uničov 2:17.21 3.00
9 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:17.93 2.00
10 Vendula SkoupáVendula Skoupá 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:19.13 1.00
11 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 2:19.75
12 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ UničovTJ Uničov 2:23.82
13 Nela ZabloudilováNela Zabloudilová 02 SK PřerovSK Přerov 2:25.04
14 kristýna Podjuklovákristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 2:28.47
15 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 2:32.06
Celkem 15 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:44.10 11.00
2 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 TJ UničovTJ Uničov 2:46.72 9.00
3 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 01 TJ UničovTJ Uničov 2:46.75 8.00
4 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:54.25 7.00
5 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:57.07 6.00
6 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:59.78 5.00
7 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 2:59.79 4.00
8 Tobiáš HandlTobiáš Handl 02 AK ŠternberkAK Šternberk 3:03.32 3.00
9 Jan MajárekJan Majárek 01 SK PřerovSK Přerov 3:03.89 2.00
10 Petr KomínekPetr Komínek 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:04.39 1.00
11 Dan BurdějDan Burděj 02 SK HraniceSK Hranice 3:04.67
12 Zdenek SmrčekZdenek Smrček 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:07.90
13 Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 3:10.66
Celkem 13 závodníků

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši

(čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 13.40 11.00
2 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 13.50 9.00
3 Vlastik ŘímskýVlastik Římský 01 AK ŠternberkAK Šternberk 14.00 8.00
4 Matouš HrdličkaMatouš Hrdlička 01 AK OlomoucAK Olomouc 14.20 7.00
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK OlomoucAK Olomouc 14.40 6.00
6= Dan BurdějDan Burděj 02 SK HraniceSK Hranice 14.50 4.50
6= Jan ChmelářJan Chmelář 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.50 4.50
8= Daniel MetlíkDaniel Metlík 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 14.60 2.50
8= Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 14.60 2.50
10 Martin HaukMartin Hauk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.70 1.00
11= ondřej Navrátilondřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 14.80
11= Erik RaclavskýErik Raclavský 02 AK OlomoucAK Olomouc 14.80
13= Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 14.90
13= Václav VybíralVáclav Vybíral 03 AK OlomoucAK Olomouc 14.90
15 Tomáš HanákTomáš Hanák 02 AK OlomoucAK Olomouc 15.00
16 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 15.10
17 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK OlomoucAK Olomouc 15.20
18 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 AK OlomoucAK Olomouc 15.40
19 Kryštof ŠefčíkKryštof Šefčík 02 AK OlomoucAK Olomouc 15.60
20 Ondra DokoupilOndra Dokoupil 02 SK HraniceSK Hranice 15.70
21 Michal ZbraněkMichal Zbraněk 03 AK OlomoucAK Olomouc 15.80
22 Matyáš SadilMatyáš Sadil 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.90
23= Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 16.00
23= Štěpán VojtekŠtěpán Vojtek 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.00
23= Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 16.00
26= Ondřej KonášekOndřej Konášek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.30
26= David StřídaDavid Střída 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.30
28= David StaněkDavid Staněk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.40
28= Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.40
28= Pavel DohnalPavel Dohnal 04 AK OlomoucAK Olomouc 16.40
31= Vojtěch VagnerVojtěch Vagner 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.50
31= Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK OlomoucAK Olomouc 16.50
33= františek Randýsekfrantišek Randýsek 03 SK HraniceSK Hranice 16.70
33= Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.70
33= Šimon LukášákŠimon Lukášák 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.70
33= Matěj SkácelMatěj Skácel 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.70
33= Kryštof KuchaříkKryštof Kuchařík 04 AK OlomoucAK Olomouc 16.70
38 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 16.80
39 David JuříčekDavid Juříček 05 AK OlomoucAK Olomouc 16.90
40 Ondřej ZlámalOndřej Zlámal 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 17.10
41 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 17.20
42 kryštof krudenckryštof krudenc 03 AK OlomoucAK Olomouc 17.30
43 Jiří MatějJiří Matěj 04 AK OlomoucAK Olomouc 17.50
44 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 17.60
45= Lukáš JílekLukáš Jílek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.70
45= Šimon TřískaŠimon Tříska 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 17.70
45= Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 17.70
48 Matyáš HolíkMatyáš Holík 02 SK PřerovSK Přerov 17.80
49= marek Jančamarek Janča 02 SK PřerovSK Přerov 17.90
49= Tomáš kristTomáš krist 02 SK HraniceSK Hranice 17.90
51 Pavel KardašPavel Kardaš 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 18.00
52 Petr PodešvaPetr Podešva 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 18.10
53= Jakub RadaJakub Rada 04 SK HraniceSK Hranice 18.20
53= Vítek PavlíčekVítek Pavlíček 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 18.20
55= Michal SkácelMichal Skácel 06 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 18.40
55= Michal HagerMichal Hager 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 18.40
57 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK PřerovSK Přerov 18.50
58= Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 18.60
58= Richard GogolkaRichard Gogolka 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 18.60
60 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK ŠternberkAK Šternberk 18.70
61 Michal FrantíkMichal Frantík 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 18.90
62 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 19.50
63 Vojtěch NovákVojtěch Novák 04 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 19.90
64 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ UničovTJ Uničov 22.00
65 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK ŠternberkAK Šternberk 24.80
66 matyáš Malinamatyáš Malina 05 TJ UničovTJ Uničov 25.30
67 Petr KrátkýPetr Krátký 06 AK ŠternberkAK Šternberk 33.00
Alexander DutkaAlexander Dutka 04 AK OlomoucAK Olomouc 0
Lukáš NovákLukáš Novák 01 AK OlomoucAK Olomouc 0
Celkem 69 závodníků

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky

(čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠirokáTereza Široká 02 AK OlomoucAK Olomouc 14.14 11.00
2 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ UničovTJ Uničov 14.50 9.00
3 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.09 8.00
4= Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 15.15 6.50
4= Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 15.15 6.50
6 Veronika TurkováVeronika Turková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.30 5.00
7 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.43 4.00
8= Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 AK OlomoucAK Olomouc 15.50 2.00
8= Kateřina GieselováKateřina Gieselová 02 AK OlomoucAK Olomouc 15.50 2.00
8= Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 15.50 2.00
11 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 15.70
12 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 15.80
13 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 15.98
14= Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.00
14= Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 AK OlomoucAK Olomouc 16.00
16 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová 03 SK PřerovSK Přerov 16.10
17 Nikola JarošováNikola Jarošová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.11
18 Alena PodešvováAlena Podešvová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 16.25
19 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 16.30
20 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková 02 SK PřerovSK Přerov 16.40
21 Marika KolářováMarika Kolářová 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.50
22 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.70
23 Barbora SidorováBarbora Sidorová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.80
24 Judita KolářováJudita Kolářová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.86
25 Anežka LýskováAnežka Lýsková 03 SK HraniceSK Hranice 17.00
26= Petra MališkováPetra Mališková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 17.10
26= Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 17.10
28 Natálie ZacharováNatálie Zacharová 03 SK PřerovSK Přerov 17.30
29= kristýna Podjuklovákristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 17.50
29= Ema PernicováEma Pernicová 04 AK OlomoucAK Olomouc 17.50
31 Ellen BorkováEllen Borková 04 SK PřerovSK Přerov 17.90
32 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 18.00
33= Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 06 TJ UničovTJ Uničov 18.20
33= Nela ZabloudilováNela Zabloudilová 00 AK OlomoucAK Olomouc 18.20
35 Kateřina HajnyšováKateřina Hajnyšová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.31
36= Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 18.50
36= Klára HybnerováKlára Hybnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 18.50
38 Eliška ValentováEliška Valentová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.80
39 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK PřerovSK Přerov 18.90
40 Jana SadilováJana Sadilová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.30
41 Helena DospivováHelena Dospivová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 19.50
42 Nikola DostálováNikola Dostálová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 20.50
43 Nikol SklenářováNikol Sklenářová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 20.80
44 Klára PrzepiorováKlára Przepiorová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 22.70
45 Eliška CHládkováEliška CHládková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 23.44
46 Denisa HuňováDenisa Huňová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 23.50
Julie PoláškováJulie Polášková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 0
Celkem 47 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 GEDEON,KYMLIČKA,ŘÍMSKÝ,FENSL GEDEON,KYMLIČKA,ŘÍMSKÝ,FENSL AK ŠternberkAK Šternberk 36.31 11.00
2 VYLÍČIL,KNEISL,NAVRATIL,PLŠKO VYLÍČIL,KNEISL,NAVRATIL,PLŠKO SK PřerovSK Přerov 37.71 9.00
3 Macháček, Žaloudík, Nýdecký, Šebesta Macháček, Žaloudík, Nýdecký, Šebesta TJ UničovTJ Uničov 38.09 8.00
4 Lekeš, Šanovec, Vagner, Duda Lekeš, Šanovec, Vagner, Duda AK OlomoucAK Olomouc 38.32 7.00
5 Brokeš, Hauk, Komínek, Pešek Brokeš, Hauk, Komínek, Pešek TJ ŠumperkTJ Šumperk 40.72 3.00
6 HOFFINGER,GOGOLKA,MELTÍK,MACOUN HOFFINGER,GOGOLKA,MELTÍK,MACOUN TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 46.14
7 Bubela,Frantík,Polášek,Kardaš Bubela,Frantík,Polášek,Kardaš Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 47.89
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 HANDL,GRÉGR,DOLEŽAL,CHARVÁT HANDL,GRÉGR,DOLEŽAL,CHARVÁT AK ŠternberkAK Šternberk 38.37 6.00
2 Vybíral, Šidlák, Poledna, Novotný Vybíral, Šidlák, Poledna, Novotný AK OlomoucAK Olomouc 39.71 5.00
3 Harapát, Konášek, Kotrlý, Sadil Harapát, Konášek, Kotrlý, Sadil TJ ŠumperkTJ Šumperk 40.16 4.00
4 NESVADBA,ČECH,KUPKA,JANOŠÍK NESVADBA,ČECH,KUPKA,JANOŠÍK AK ŠternberkAK Šternberk 41.66 2.00
5 Sadil M., Vavřík, Staněk, Vojtek Sadil M., Vavřík, Staněk, Vojtek TJ ŠumperkTJ Šumperk 42.95 1.00
6 BUDAŘ,HOLÍK,JANČA,REZEK BUDAŘ,HOLÍK,JANČA,REZEK SK PřerovSK Přerov 44.49
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forajtová, Horová, Korgerová, Šubrtová Forajtová, Horová, Korgerová, Šubrtová TJ ŠumperkTJ Šumperk 37.96 11.00
2 Žáčková, Třeštíková, Vrubelová, Červená Žáčková, Třeštíková, Vrubelová, Červená TJ UničovTJ Uničov 39.29 8.00
3 Křížková, Sisková, Gieselová, Široká Křížková, Sisková, Gieselová, Široká AK OlomoucAK Olomouc 39.82 7.00
4 Divišová, Hajduková, Procházková, Válková Divišová, Hajduková, Procházková, Válková TJ ŠumperkTJ Šumperk 39.86 6.00
5 Niebauerová, Poulíčková, Stloukalová, Šišková Niebauerová, Poulíčková, Stloukalová, Šišková AK OlomoucAK Olomouc 41.68 3.00
6 Jarošová,Kolářová,kolářová,Střídová Jarošová,Kolářová,kolářová,Střídová Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 43.08 1.00
7 Maksová,Matochová,Valentová,Hajnyšová Maksová,Matochová,Valentová,Hajnyšová TJ ŠumperkTJ Šumperk 47.24
8 Huňová,Mališková,Polášková,Vrtalová Huňová,Mališková,Polášková,Vrtalová Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 47.59
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Urbášková, Krejčířová, Krejčířová, Kučerová Urbášková, Krejčířová, Krejčířová, Kučerová AK ŠternberkAK Šternberk 38.96 9.00
2 Navrátilová, Vašinová, Zabloudilová, Cagášková Navrátilová, Vašinová, Zabloudilová, Cagášková SK PřerovSK Přerov 40.66 5.00
3 Hoffingerová, Lipková, Petrová, Kostelná Hoffingerová, Lipková, Petrová, Kostelná TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 41.50 4.00
4 Grégrová, Pospíšilová, Skoupá, Šindlerová Grégrová, Pospíšilová, Skoupá, Šindlerová AK ŠternberkAK Šternberk 42.53 2.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří FenclJiří Fencl
AK ŠternberkAK Šternberk
01 4.39 11.00
2 Jan MajárekJan Majárek
SK PřerovSK Přerov
01 4.25 9.00
3 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
01 4.14 8.00
4 Petr GedeonPetr Gedeon
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.99 7.00
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.90 6.00
6 Michal HořejšMichal Hořejš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 3.87 5.00
7 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.86 4.00
8 Radim PlškoRadim Plško
SK PřerovSK Přerov
01 3.80 3.00
9 Šimon KneislŠimon Kneisl
SK PřerovSK Přerov
01 3.80 2.00
10 Matouš HrdličkaMatouš Hrdlička
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.76 1.00
11 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.76
12 Jan KymličkaJan Kymlička
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.72
13 Samuel DudaSamuel Duda
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.71
14 Radim VagnerRadim Vagner
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.60
15 Vlastik ŘímskýVlastik Římský
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.60
16 ondřej Navrátilondřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
01 3.57
17 Lubomír BezděkLubomír Bezděk
SK HraniceSK Hranice
02 3.53
18 Vojtěch KotrlýVojtěch Kotrlý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.50
19 Martin HaukMartin Hauk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.49
20 Dan BurdějDan Burděj
SK HraniceSK Hranice
02 3.46
21 Ondra DokoupilOndra Dokoupil
SK HraniceSK Hranice
02 3.42
22 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 3.35
23 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 3.31
24 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil
SK PřerovSK Přerov
02 3.28
25 Matěj PešekMatěj Pešek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 3.27
26 Jan ŠalmanJan Šalman
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.27
27 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.19
28 Jan SíbrJan Síbr
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.17
29 Vojtěch VagnerVojtěch Vagner
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.15
30 františek Randýsekfrantišek Randýsek
SK HraniceSK Hranice
03 3.12
31 Marek BrokešMarek Brokeš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.05
32 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.04
33 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.93
34 Vilém ČechVilém Čech
AK ŠternberkAK Šternberk
03 2.91
35 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK OlomoucAK Olomouc
03 2.86
36 Kryštof ŠefčíkKryštof Šefčík
AK OlomoucAK Olomouc
02 2.85
37 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý
AC ProstějovAC Prostějov
01 2.82
38 David StřídaDavid Střída
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.82
39 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 2.45
40 Vítek PavlíčekVítek Pavlíček
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.29
41 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
04 2.05
Alexander DutkaAlexander Dutka
AK OlomoucAK Olomouc
04 0
Celkem 42 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.34 11.00
2 Bára KučerováBára Kučerová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 4.07 9.00
3 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 3.73 8.00
4 Kateřina TurkováKateřina Turková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 3.66 7.00
5 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 3.65 6.00
6 Markéta ForajtováMarkéta Forajtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.47 5.00
7 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK PřerovSK Přerov
01 3.46 4.00
8 Aneta ŠubrtováAneta Šubrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 3.45 3.00
9 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 3.42
10 Eva CagáškováEva Cagášková
SK PřerovSK Přerov
01 3.36 2.00
11 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.35 1.00
12 Vendula SkoupáVendula Skoupá
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.25
13 Markéta MachováMarkéta Machová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.20
14 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 3.11
15 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 2.92
16 Anežka LýskováAnežka Lýsková
SK HraniceSK Hranice
03 2.80
17 Kateřina SiskováKateřina Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
04 2.72
18 Anna GardiánováAnna Gardiánová
SK PřerovSK Přerov
04 2.67
19 Ellen BorkováEllen Borková
SK PřerovSK Přerov
04 2.66
20 Ema TrávníčkováEma Trávníčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 2.60
21 Natálie ZacharováNatálie Zacharová
SK PřerovSK Přerov
03 2.58
22 Nikola DostálováNikola Dostálová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 2.47
23 Karla KubíčkováKarla Kubíčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 2.44
24 Nikol SklenářováNikol Sklenářová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 1.93
Celkem 24 závodníků

hod diskem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 25.50 11.00
2 Zdenek SmrčekZdenek Smrček
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 22.20 9.00
3 Erik RaclavskýErik Raclavský
AK OlomoucAK Olomouc
00 18.10 8.00
4= Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK OlomoucAK Olomouc
02 17.10 6.50
4= Šimon LukášákŠimon Lukášák
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 17.10 6.50
6 Vojtěch KotrlýVojtěch Kotrlý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 16.40 5.00
7 Adam KupkaAdam Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
01 16.00 4.00
8 Martin MyslínMartin Myslín
AK OlomoucAK Olomouc
00 15.20 3.00
9 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 14.60 2.00
10 Šimon KuchaříkŠimon Kuchařík
AK OlomoucAK Olomouc
01 14.50
11 Rostislav PavlíčekRostislav Pavlíček
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 14.10 1.00
12 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
03 14.00
13 David ŠebestaDavid Šebesta
TJ UničovTJ Uničov
02 13.95
14 Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK ŠternberkAK Šternberk
02 13.60
15 Martin PolášekMartin Polášek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 12.80
16 Jiří SadilJiří Sadil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 12.60
17 David StaněkDavid Staněk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 12.30
18 Jakub CHlupJakub CHlup
AK OlomoucAK Olomouc
01 12.00
19 Vítek PavlíčekVítek Pavlíček
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 11.40
20 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 11.20
21 Pavel KešelákPavel Kešelák
AK ŠternberkAK Šternberk
00 11.00
22 Štěpán NešporŠtěpán Nešpor
AK ŠternberkAK Šternberk
03 10.90
23 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
05 10.45
24 Vít CharvátVít Charvát
AK ŠternberkAK Šternberk
01 10.40
25 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 10.20
26 Tomáš HanákTomáš Hanák
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.35
27 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 08.80
28 Jakub RadaJakub Rada
SK HraniceSK Hranice
04 08.00
29 matyáš Malinamatyáš Malina
TJ UničovTJ Uničov
05 05.80
30 Tomáš MondekTomáš Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
07 04.10
31 Petr KrátkýPetr Krátký
AK ŠternberkAK Šternberk
00 03.90
Celkem 31 závodníků

hod diskem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KřížkováAnna Křížková
AK OlomoucAK Olomouc
01 16.00 11.00
2 Alena PodešvováAlena Podešvová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 14.70 9.00
3 Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
01 13.50 8.00
4 Anežka LýskováAnežka Lýsková
SK HraniceSK Hranice
03 13.15 7.00
5 Kateřina SiskováKateřina Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
04 12.30 6.00
6 Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 11.90 5.00
7 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 11.00 4.00
8 kristýna Podjuklovákristýna Podjuklová
SK HraniceSK Hranice
03 09.85 3.00
9 Kateřina GieselováKateřina Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.80 2.00
10 Sára LukašákováSára Lukašáková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 07.80 1.00
11 Helena DospivováHelena Dospivová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 07.70
12 Kateřina LipkováKateřina Lipková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 07.20
13 Ema TrávníčkováEma Trávníčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 06.80
14 Eliška CHládkováEliška CHládková
AK ŠternberkAK Šternberk
06 06.50
15 Klára PrzepiorováKlára Przepiorová
AK ŠternberkAK Šternberk
06 05.10
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
01 42.00 11.00
2 Zdenek SmrčekZdenek Smrček
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 41.50 9.00
3 Šimon KuchaříkŠimon Kuchařík
AK OlomoucAK Olomouc
01 38.50 8.00
4 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 37.50 7.00
5 Michal HořejšMichal Hořejš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 37.00 6.00
6 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 36.50 5.00
7 Adam JanošíkAdam Janošík
AK ŠternberkAK Šternberk
01 35.00 4.00
8 Erik RaclavskýErik Raclavský
AK OlomoucAK Olomouc
02 34.00 3.00
9 Radim VagnerRadim Vagner
AK OlomoucAK Olomouc
01 33.00
10= Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 31.00
10= Adam KupkaAdam Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
01 31.00 2.00
12 Jakub CHlupJakub CHlup
AK OlomoucAK Olomouc
01 30.50
13= Rostislav PavlíčekRostislav Pavlíček
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 30.00 1.00
13= Martin MyslínMartin Myslín
SK HraniceSK Hranice
02 30.00
15 Matěj PešekMatěj Pešek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 29.50
16 Jan SíbrJan Síbr
AC ProstějovAC Prostějov
02 29.00
17 Jan ChmelářJan Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 28.50
18 Šimon LukášákŠimon Lukášák
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 28.00
19 Ondra DokoupilOndra Dokoupil
SK HraniceSK Hranice
02 27.00
20 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 26.50
21= Štěpán VojtekŠtěpán Vojtek
SK HraniceSK Hranice
02 26.00
21= Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK OlomoucAK Olomouc
02 26.00
23 Albrecht KryštofAlbrecht Kryštof
AC ProstějovAC Prostějov
02 25.00
24 Tomáš HanákTomáš Hanák
AK OlomoucAK Olomouc
02 24.50
25= Kryštof KuchaříkKryštof Kuchařík
AK OlomoucAK Olomouc
04 24.00
25= Šimon TřískaŠimon Tříska
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 24.00
27 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 22.00
28 marek Jančamarek Janča
SK PřerovSK Přerov
02 21.00
29 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK OlomoucAK Olomouc
03 20.50
30= Tvrdý OnřejTvrdý Onřej
AC ProstějovAC Prostějov
01 20.00
30= Petr ŠkvorPetr Škvor
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 20.00
30= Ondřej ZlámalOndřej Zlámal
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 20.00
33 Štěpán NešporŠtěpán Nešpor
AK ŠternberkAK Šternberk
03 19.50
34 David StřídaDavid Střída
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 19.00
35 kryštof krudenckryštof krudenc
AK OlomoucAK Olomouc
03 18.00
36 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 17.50
37= Jakub RadaJakub Rada
SK HraniceSK Hranice
04 17.00
37= Richard HorákRichard Horák
TJ UničovTJ Uničov
06 17.00
39 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 16.50
40 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 16.00
41 David JuříčekDavid Juříček
AK OlomoucAK Olomouc
05 15.00
42 Jiří MatějJiří Matěj
AK OlomoucAK Olomouc
04 14.50
43= Petr PodešvaPetr Podešva
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 14.00
43= Tomáš kristTomáš krist
SK HraniceSK Hranice
02 14.00
45 Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ UničovTJ Uničov
05 13.50
46 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
03 12.00
47 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
04 08.50
Daniel MetlíkDaniel Metlík
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 0
Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
01 0
Celkem 49 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 7.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
01 41.50 11.00
2 Anna KřížkováAnna Křížková
AK OlomoucAK Olomouc
01 29.00 9.00
3 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
03 25.00 8.00
4 Kateřina SiskováKateřina Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
04 24.00 7.00
5 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 23.00 6.00
6 Veronika TurkováVeronika Turková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 22.50 5.00
7= Andrea PoulíčkovkáAndrea Poulíčkovká
AK OlomoucAK Olomouc
03 20.50 3.50
7= Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 20.50
7= Petra ŠindlerováPetra Šindlerová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 20.50 3.50
10 Anna MaksováAnna Maksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 20.00 2.00
11 Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 19.50 1.00
12= Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 17.00
12= Alena PodešvováAlena Podešvová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 17.00
14 Barbora SidorováBarbora Sidorová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 16.00
15 Sára LukašákováSára Lukašáková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 14.50
16 Julie PoláškováJulie Polášková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 14.00
17 Klára HybnerováKlára Hybnerová
TJ UničovTJ Uničov
04 13.50
18= Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 12.50
18= Ema TrávníčkováEma Trávníčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 12.50
20 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 11.50
21 Ema PernicováEma Pernicová
AK OlomoucAK Olomouc
04 11.00
22 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 10.50
23= Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková
TJ UničovTJ Uničov
06 09.00
23= Kateřina HajnyšováKateřina Hajnyšová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 09.00
25 Karla KubíčkováKarla Kubíčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 08.50
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 135.50
2 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 103.00
3 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 040.00
4 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 036.00
5 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 026.00
6 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 020.50
7 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 020.00
8 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 011.00
Poznámky:
Stav po: 50 m př., disk 1kg, 4x60 m, 800 m, dálka, kriket, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 126.00
2 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 086.50
3 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 058.00
4 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 037.00
5 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 035.50
6 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 026.00
7 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 013.00
8 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 010.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 50 m př., disk 1kg, dálka, 60 m, 600 m, kriket, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků