Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa Atletiky Chrudim

Chrudim (6. 6. 2012)
skok daleký - Dorostenci (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik VltavskýPatrik Vltavský 96 CHRUDICHRUDI 4.63
2 Václav PilařVáclav Pilař 96 CHRUDICHRUDI 4.56
3 Jan BosákJan Bosák 96 CHRUDICHRUDI 4.55
skok daleký - Ml. žáci (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 CHRUDICHRUDI 4.78 341
2 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI 4.59 306
3 Petr DaněkPetr Daněk 00 CHRUDICHRUDI 4.02 209
skok daleký - Dorostenky (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška DuškováEliška Dušková 96 CHRUDICHRUDI 3.83
2 Lucie FormanováLucie Formanová 96 CHRUDICHRUDI 3.80
3 Kateřina PilcováKateřina Pilcová 96 CHRUDICHRUDI 3.72
skok daleký - Žákyně (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie LedvinováViktorie Ledvinová 97 CHRUDICHRUDI 4.26
2 Martina KyselováMartina Kyselová 97 CHRUDICHRUDI 3.69
skok daleký - Ml. žákyně (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 4.45 416
2 Barbora TicháBarbora Tichá 99 CHRUDICHRUDI 4.04 317
3 Natalie MorchováNatalie Morchová 99 CHRUDICHRUDI 3.98 303
vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HorákováBarbora Horáková 96 CHRUDICHRUDI 09.01 465
2 Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková 96 CHRUDICHRUDI 08.28 417
3 Eliška DuškováEliška Dušková 96 CHRUDICHRUDI 07.88 292
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr GrulichPetr Grulich 97 CHRUDICHRUDI 11.78 593
2 Jakub VančuraJakub Vančura 97 CHRUDICHRUDI 10.33 505
3 Petr JirásekPetr Jirásek 98 CHRUDICHRUDI 09.45 453
hod diskem 1kg - Žáci (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr JirásekPetr Jirásek 98 CHRUDICHRUDI 30.98 484
2 Petr GrulichPetr Grulich 97 CHRUDICHRUDI 28.91 443
3 Jakub VančuraJakub Vančura 97 CHRUDICHRUDI 28.40 433
hod diskem 1kg - Dorostenky (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HorákováBarbora Horáková 96 CHRUDICHRUDI 20.33 284
2 Eliška DuškováEliška Dušková 96 CHRUDICHRUDI 17.35 230
3 Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková 96 CHRUDICHRUDI 17.21 228
hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková 96 CHRUDICHRUDI 27.49 429
2 Barbora HorákováBarbora Horáková 96 CHRUDICHRUDI 25.68 395
3 Eliška DuškováEliška Dušková 96 CHRUDICHRUDI 19.86 286
hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr GrulichPetr Grulich 97 CHRUDICHRUDI 37.96 413
2 Jakub VančuraJakub Vančura 97 CHRUDICHRUDI 28.86 283
3 Petr JirásekPetr Jirásek 98 CHRUDICHRUDI 25.95 243
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 CHRUDICHRUDI 61.44 406
2 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI 49.86 307
3 Adam KadlcAdam Kadlc 00 CHRUDICHRUDI 47.56 287
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 6.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 45.08 418
2 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 41.70 376
3 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 CHRUDICHRUDI 37.15 321