III. kolo MPD staršího žactva, skupina A
Praha-Strahov (19. 6. 2012)150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 19.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít HartychVít Hartych | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.98 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.15 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin RačkoMartin Račko | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin PanáčekMartin Panáček | 98 | SK Kotlářka Praha | 20.37 | 2.00 | ||||||||||||||
Metoděj ŠíchaMetoděj Šícha | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 19.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SantolíkVáclav Santolík | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 19.45 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš MáraJonáš Mára | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.64 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Duc Tuan Anh TranDuc Tuan Anh Tran | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.90 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŠvarcJakub Švarc | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.11 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Michal KubelkaMichal Kubelka | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.59 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 19.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej JanoušekOndřej Janoušek | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.86 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | David KalabisDavid Kalabis | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.02 | |||||||||||||||
3 | František HozaFrantišek Hoza | 98 | SK Kotlářka Praha | 21.41 | |||||||||||||||
4 | Pavel SieglPavel Siegl | 98 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.06 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 19.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 20.24 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 20.33 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza PeřinováTereza Peřinová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.41 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Johana ZafarováJohana Zafarová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.95 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.05 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Zuzana SkácelováZuzana Skácelová | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.89 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 19.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika RybářováDominika Rybářová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.36 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.41 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.72 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta VeselkováMarkéta Veselková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.96 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Anna CranfordováAnna Cranfordová | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.04 | |||||||||||||||
MB | Terezie SkotnickáTerezie Skotnická | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 19.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta KundrátováIveta Kundrátová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.05 | |||||||||||||||
2 | Marie HegenbartováMarie Hegenbartová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.30 | |||||||||||||||
3 | Michaela SlukováMichaela Sluková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.45 | |||||||||||||||
4 | Denisa BíbrlíkováDenisa Bíbrlíková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.70 | |||||||||||||||
5 | Jana SantolíkováJana Santolíková | 98 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.72 | |||||||||||||||
MB | Aneta JagschováAneta Jagschová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 23.58 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 19.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HaklováBarbora Haklová | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.34 | |||||||||||||||
2 | Aneta JavorskáAneta Javorská | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.67 | |||||||||||||||
3 | Kristýna BuršíkováKristýna Buršíková | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 22.97 | |||||||||||||||
4 | Anna PřecechtělováAnna Přecechtělová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 23.08 | |||||||||||||||
5 | Gabriela HampelováGabriela Hampelová | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 25.57 | |||||||||||||||
MB | Kateřina LinhartováKateřina Linhartová | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |