Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo mladšího žactva družstev

Šumperk (13. 6. 2012)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.10 11.00
2 Petr HavierPetr Havier 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.50 9.00
3 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.73 8.00
4 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.31 7.00
5 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.32 6.00
6 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 11.98 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠvábOndřej Šváb 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.31 2.00
2 Jakub MrlinaJakub Mrlina 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13.35
3 Tomáš MíčekTomáš Míček 99 SK PřerovSK Přerov 14.49
4 David KrálDavid Král 99 AK Olomouc BAK Olomouc B 14.81
Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 13.6.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 11.52 5.00
2 Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK OlomoucAK Olomouc 12.11 3.00
3 Jakub CmíralJakub Cmíral 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.53 1.00
4 Viktor JanečkaViktor Janečka 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.76
5 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14.44
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.26 11.00
2 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.50 9.00
3 Barbora Vobořilová Barbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.58 8.00
4 Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.15 5.00
5 Lucie VeseláLucie Veselá 99 AC ProstějovAC Prostějov 12.29
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.52 2.00
2 Eliška LarvováEliška Larvová 99 AC ProstějovAC Prostějov 11.64 1.00
3 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 99 AK OlomoucAK Olomouc 12.07
4 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová 00 AC ProstějovAC Prostějov 12.34
5 Tereza KalabisováTereza Kalabisová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 13.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona ŠíblováIlona Šíblová 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.07 7.00
2 Vendula FoukalováVendula Foukalová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 11.19 4.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 11.66
4 Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.19
5 Ema CetkovskáEma Cetkovská 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.88
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 13.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.11 6.00
2 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.39 3.00
3 Eliška GrmelováEliška Grmelová 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.67
4 Zuzana SoldánováZuzana Soldánová 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.68
5 Nikola BíláNikola Bílá 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.92
Celkem 5 závodníků