Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo mladšího žactva družstev

Šumperk (13. 6. 2012)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc 20.36 11.00
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 20.93 9.00
3 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 21.43 8.00
4 Daniel ŠkrobalaDaniel Škrobala 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 24.02 5.00
5 Martin PlesníkMartin Plesník 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 24.46 3.00
6 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 00 AC ProstějovAC Prostějov 25.27 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KalčíkPavel Kalčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 22.40 7.00
2 Ondřej ŠvábOndřej Šváb 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.95 6.00
3 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 24.24 4.00
4 Jakub MrlinaJakub Mrlina 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 24.78 2.00
5 Martin DittrychMartin Dittrych 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 27.90
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21.43 11.00
2 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 21.45 9.00
3 Alena KrčkováAlena Krčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 21.51 8.00
4 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 22.41 4.00
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 24.32
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MösnerováNatálie Mösnerová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.08 2.00
2 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 23.30 1.00
3 Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 99 AC ProstějovAC Prostějov 24.10
4 Hana HeřmanskáHana Heřmanská 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 24.35
5 Tereza StaňkováTereza Staňková 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.38
6 Barbora RykalováBarbora Rykalová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 24.96
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 00 AK OlomoucAK Olomouc 21.61 7.00
2 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 21.73 6.00
3 Nela MichutováNela Michutová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 22.26 5.00
4 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 23.05 3.00
5 Tereza KalabisováTereza Kalabisová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.41
Celkem 5 závodníků