Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo

Frýdek-Místek (19. 6. 2012)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 19.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel VittekDaniel Vittek 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:57.68 5.00
2 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:59.08 4.00
3 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 60 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:13.72 2.00
4 Daniel ŠáchaDaniel Šácha 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:32.17
5 Martin DrápalMartin Drápal 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:34.35
6 Marek ČechMarek Čech 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:46.54
7 Marek ŠvachaMarek Švacha 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:52.14
8 Josef WendaJosef Wenda 98 TJ KrnovTJ Krnov 6:00.29
9 Petr KoniorPetr Konior 98 TJ KrnovTJ Krnov 6:36.99
10 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:37.91
Patrik FreitPatrik Freit 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 19.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:47.31 11.00
2 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:51.63 9.00
3 Dominik HaltofDominik Haltof 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:55.42 8.00
4 Daniel KopecDaniel Kopec 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:56.78 7.00
5 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:57.23 6.00
6 Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:10.73 3.00
7 Jiří BendaJiří Benda 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:23.66 1.00
8 Jan JelenJan Jelen 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5:36.92
9 Kryštof MalíkKryštof Malík 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:37.00
10 Martin ŠtefekMartin Štefek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:58.41
11 Tomáš KovaříkTomáš Kovařík 97 TJ KrnovTJ Krnov 7:08.95
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 19.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza GrowkováTereza Growková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:10.31 11.00
2 Romana SamcováRomana Samcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:20.55 9.00
3 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:21.09 8.00
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:40.99 7.00
5 Amálie Žůrková Amálie Žůrková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:48.45 6.00
6 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:00.62 5.00
7 Denisa VáclavíkováDenisa Václavíková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:09.91 4.00
8 Pavlína OchvatováPavlína Ochvatová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:35.32 3.00
Celkem 8 závodníků