výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD staršího žactva

Meziboří (20. 6. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.54
2 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 07.87
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.10
4 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.50
5 Jakub NovýJakub Nový 98 AK Most "B"AK Most "B" 08.71
6 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.04
7 Lubomír KotlárLubomír Kotlár 98 AK Most "B"AK Most "B" 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TremelRoman Tremel 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.61
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.90
3 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.17
4 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.84
5 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 AK Most "B"AK Most "B" 09.06
Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Martin KokoškaMartin Kokoška 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 08.02
2 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.10
3 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK MostAK Most 08.11
4 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.12
MB Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.10
MB Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.61
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 20.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TremelRoman Tremel 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.54 11.00
2 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.54 9.00
3 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.93 8.00
4 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 07.97 7.00
5 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 08.02 6.00
6 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.10 5.00
7 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.12 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (st, 20.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK MostAK Most 08.07 4.00
2 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.28 3.00
3 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.66 2.00
4 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.81 1.00
5 Jakub NovýJakub Nový 98 AK Most "B"AK Most "B" 08.84
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.40
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.47
3 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.90
4 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.99
5 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 09.41
6 Debora DomeckáDebora Domecká 00 ASK DěčínASK Děčín 10.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.49
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.60
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 08.97
4 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.11
5 Šárka PetrdlíkováŠárka Petrdlíková 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.89
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.56
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.69
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 AK MostAK Most 08.81
4 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.03
5 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 09.36
6 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 09.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.70
2 Tereza GrundováTereza Grundová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.43
3 Natálie Ester ZíkováNatálie Ester Zíková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.77
MB Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.37
MB Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.56
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 20.6.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.44 11.00
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.49 9.00
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.57 8.00
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.62 7.00
5 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.67 6.00
6 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 20.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.77 4.00
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 AK MostAK Most 08.90 3.00
3= Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.99 1.50
3= Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 08.99 1.50
5 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.06
6 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.26
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 37.99 11.00
2 Roman TremelRoman Tremel 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 40.16 9.00
3 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 40.39 8.00
4 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 40.69 7.00
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 41.67 6.00
6 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 42.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 42.48 4.00
2 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 43.33 3.00
3 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 44.05 2.00
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 47.82 1.00
5 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 47.88
Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LhotákOndřej Lhoták 97 AK Most "B"AK Most "B" 50.99
2 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 52.16
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 54.01
4 Lubomír KotlárLubomír Kotlár 98 AK Most "B"AK Most "B" 57.25
MB Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 45.41
Martin KokoškaMartin Kokoška 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 46.25 11.00
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 46.45 9.00
3 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 47.47 8.00
4 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 47.83 5.00
5 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 48.17 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 47.74 7.00
2 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 47.76 6.00
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 48.67 3.00
4 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 48.78 2.00
5 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.38
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 51.27 1.00
2 Tereza GrundováTereza Grundová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.82
3 Šárka PetrdlíkováŠárka Petrdlíková 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 53.29
MB Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.79
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 4:53.52 11.00
2 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK MostAK Most 5:12.02 9.00
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:16.81 8.00
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:24.77 7.00
5 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:25.74 6.00
6 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:41.04 5.00
7 Ondřej LhotákOndřej Lhoták 97 AK Most "B"AK Most "B" 6:04.19 4.00
8 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:18.95 3.00
Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:07.86 11.00
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 5:44.87 9.00
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:01.32 8.00
4 Markéta AntlováMarkéta Antlová 98 AK BílinaAK Bílina 6:26.78 7.00
5 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 6:51.87 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK MostAK Most 14.84 11.00
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 16.02 9.00
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 16.03 8.00
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.89 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.62 6.00
2 Ondřej HouškaOndřej Houška 97 AK MostAK Most 17.63 5.00
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.25 4.00
4 Viktor LicekViktor Licek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.94 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.29 3.00
2 Ondřej LhotákOndřej Lhoták 97 AK Most "B"AK Most "B" 21.91 1.00
Jan MarekJan Marek 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.17 11.00
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.20 8.00
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.86 7.00
4 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.97 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 18.33 4.00
2 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 18.64 3.00
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 19.75 1.00
4 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.08
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.51 2.00
2 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 20.06
3 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AK MostAK Most 20.22
4 Tereza KindlováTereza Kindlová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 AK MostAK Most 17.01 9.00
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 18.14 5.00
3 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.58
4 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 21.72
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David AulickýDavid Aulický
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 5.59 5.435.59-5.59--- 11.00
2 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk
AK MostAK Most
97 5.31 5.314.575.135.315.235.034.98 9.00
3 Pavel PrchalPavel Prchal
AK MostAK Most
98 5.14 4.735.144.845.144.65X3.39 8.00
4 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 5.09 5.094.873.835.095.094.96X 7.00
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
AK MostAK Most
99 5.09 X4.875.095.094.98X4.98 6.00
6 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 5.06 3.964.76X4.765.064.895.00 5.00
7 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 4.32 3.654.134.234.233.834.324.16 4.00
8 Dominik PikešDominik Pikeš
AK MostAK Most
98 4.28 3.874.234.254.254.284.084.03 3.00
9 Kryštof VilkKryštof Vilk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 4.21 4.214.003.904.21 2.00
10 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 4.15 4.15X3.984.15 1.00
11 Jakub NovýJakub Nový
AK Most "B"AK Most "B"
98 3.89 -3.89X3.89
12 Viktor LicekViktor Licek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.70 X3.703.473.70
13 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.36 3.362.83X3.36
14 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK DěčínASK Děčín
99 3.13 2.563.13-3.13
Jakub SukJakub Suk
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 DNP
Jan MarekJan Marek
AK MostAK Most
97 DNP
Roman TremelRoman Tremel
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.84 4.754.844.644.84 11.00
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 4.73 4.734.27-4.73X4.36X 9.00
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
AK MostAK Most
98 4.64 4.614.644.584.64X4.61X 8.00
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.40 4.204.304.284.304.40XX 7.00
5 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.37 4.274.37-4.37 6.00
6 Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.35 XX4.354.354.08-- 5.00
7 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.34 4.344.083.774.344.334.184.21 4.00
8 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
98 4.29 4.294.234.244.29 3.00
9 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.27 XX4.274.27 2.00
10 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.22 4.094.22-4.22 1.00
11 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 4.22 4.22XX4.22
12 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.18 3.87X4.184.18
13 Lenka KuncováLenka Kuncová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.12 3.984.123.884.12
14 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 4.00 3.893.984.004.00
15 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 3.94 X3.643.943.94
16 Lucie VáňováLucie Váňová
AK MostAK Most
97 3.75 3.573.643.753.75
17 Michaela KalováMichaela Kalová
ASK DěčínASK Děčín
97 3.70 3.483.613.703.70
18 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco
AK BílinaAK Bílina
98 3.67 3.673.533.183.67
19 Tereza GrundováTereza Grundová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 3.54 3.543.053.363.54
20 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.53 3.403.533.483.53
21 Šárka PetrdlíkováŠárka Petrdlíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.29 2.693.053.293.29
22 Markéta AntlováMarkéta Antlová
AK BílinaAK Bílina
98 3.26 3.26--3.26
23 Debora DomeckáDebora Domecká
ASK DěčínASK Děčín
00 3.22 3.22XX3.22
24 Anežka KoubkováAnežka Koubková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 3.17 3.17XX3.17
Nela RybáčkováNela Rybáčková
AK MostAK Most
98 0 -XX0
Adéla CivínováAdéla Civínová
AK MostAK Most
98 0 ----
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 11.44 11.4410.7211.1011.44 11.00
2 Nikola ProchováNikola Prochová
AK MostAK Most
97 09.02 08.5908.6308.7708.7709.0208.2508.66 9.00
3 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 08.79 07.9507.5907.9807.9808.1808.7908.62 8.00
4 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.14 07.3008.14X08.14 7.00
5 Lucie VáňováLucie Váňová
AK MostAK Most
97 08.02 08.0207.40X08.02 6.00
6 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 07.95 07.9506.9107.7507.95 5.00
7 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 07.91 07.4407.4407.9107.91 4.00
8 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 07.75 07.2907.75X07.75 3.00
9 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 07.25 06.53X07.2507.25 2.00
10 Barbora JiráskováBarbora Jirásková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 07.04 06.5007.0406.7407.04 1.00
11 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 06.75 06.7506.7006.1406.75
MB Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 07.28
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 15.59 15.5913.9315.3115.5914.9915.1114.97 11.00
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 11.91 -11.9111.7311.91XXX 9.00
3 Martin JirkalMartin Jirkal
AK MostAK Most
97 11.85 11.85XX11.8511.4410.8511.69 8.00
4 Ondřej NovákOndřej Novák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 09.42 08.3408.4908.6608.6608.7208.2309.42 7.00
5 Jakub NovýJakub Nový
AK Most "B"AK Most "B"
98 08.87 08.5007.6108.8708.8708.5007.9208.19 6.00
6 Kryštof PixaKryštof Pixa
AK Most "B"AK Most "B"
99 08.74 08.7408.0407.7508.7408.4008.3607.98 5.00
7 Martin ŠvarcMartin Švarc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 07.82 07.4106.9107.8207.8207.4107.5007.51 4.00
8 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 07.38 07.0607.3807.3507.38X06.4507.06 3.00
9 Lubomír KotlárLubomír Kotlár
AK Most "B"AK Most "B"
98 06.17 06.1606.17X06.17 2.00
MB Dominik BížaDominik Bíža
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 07.81
Jan MarekJan Marek
AK MostAK Most
97 DNP 0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 40.91 11.00
2 Martin JirkalMartin Jirkal
AK MostAK Most
97 39.38 9.00
3 Pavel PrchalPavel Prchal
AK MostAK Most
98 31.13 8.00
4 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 28.75 7.00
5 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 26.05 6.00
6 Ondřej NovákOndřej Novák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 24.18 5.00
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 22.89 4.00
8 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 21.12 3.00
9 Jiří JahodářJiří Jahodář
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 18.87 2.00
10 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 18.38 1.00
11 Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 16.31
12 Viktor LicekViktor Licek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 15.14
MB Roman ŠnajdrRoman Šnajdr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 22.64
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně

(st, 20.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 26.80 11.00
2 Nikola ProchováNikola Prochová
AK MostAK Most
97 21.28 9.00
3 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 18.10 8.00
4 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 17.87 7.00
5 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 17.45 6.00
6 Markéta AntlováMarkéta Antlová
AK BílinaAK Bílina
98 15.21 5.00
7 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 14.98 4.00
8 Natálie Ester ZíkováNatálie Ester Zíková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 12.63 3.00
Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 174.00
2 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 094.00
3 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 070.00
4 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 031.00
5 BKMOS BKMOS AK Most "B"AK Most "B" 018.00
6 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 005.00
Poznámky:
Stav po: 1500 m, 100 m př., disk 1kg, koule 4kg, dálka, 60 m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 300 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 105.50
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 084.00
3 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 081.50
4 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 038.00
5 DUCHC DUCHC AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 024.00
6 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 023.00
7 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 018.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, koule 3kg, dálka, 60 m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 100 m př., 300 m, 300 m
Celkem 7 závodníků