Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD staršího žactva

Meziboří (20. 6. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.54
2 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 07.87
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.10
4 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.50
5 Jakub NovýJakub Nový 98 AK Most "B"AK Most "B" 08.71
6 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.04
7 Lubomír KotlárLubomír Kotlár 98 AK Most "B"AK Most "B" 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TremelRoman Tremel 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.61
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.90
3 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.17
4 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.84
5 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 AK Most "B"AK Most "B" 09.06
Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Martin KokoškaMartin Kokoška 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 08.02
2 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.10
3 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK MostAK Most 08.11
4 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.12
MB Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.10
MB Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.61
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 20.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TremelRoman Tremel 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.54 11.00
2 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.54 9.00
3 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.93 8.00
4 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 07.97 7.00
5 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 08.02 6.00
6 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.10 5.00
7 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.12 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (st, 20.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK MostAK Most 08.07 4.00
2 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.28 3.00
3 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.66 2.00
4 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.81 1.00
5 Jakub NovýJakub Nový 98 AK Most "B"AK Most "B" 08.84
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.40
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.47
3 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.90
4 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.99
5 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 09.41
6 Debora DomeckáDebora Domecká 00 ASK DěčínASK Děčín 10.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 20.6.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.49
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.60
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 08.97
4 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.11
5 Šárka PetrdlíkováŠárka Petrdlíková 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.89
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.56
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.69
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 AK MostAK Most 08.81
4 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.03
5 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 09.36
6 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 09.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 20.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.70
2 Tereza GrundováTereza Grundová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.43
3 Natálie Ester ZíkováNatálie Ester Zíková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.77
MB Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.37
MB Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.56
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 20.6.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.44 11.00
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.49 9.00
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.57 8.00
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.62 7.00
5 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.67 6.00
6 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 20.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.77 4.00
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 AK MostAK Most 08.90 3.00
3= Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.99 1.50
3= Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 08.99 1.50
5 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.06
6 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.26
Celkem 6 závodníků