Národní finále atletického čtyřboje praktických a speciálních ZŠ
Olomouc (14. 6. 2012)skok daleký - Žáci
(čt, 14.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš DankoLukáš Danko
Ústecký kraj |
97 | 5.10 | 4.88 | 5.10 | 4.88 | 5.10 | 402 | |||||||||||
2 |
Martin HanušMartin Hanuš
Jihomoravský kraj |
97 | 5.06 | 5.06 | 3.55 | 4.84 | 5.06 | 394 | |||||||||||
3 |
Roman StojkaRoman Stojka
Ústecký kraj |
97 | 5.05 | 4.57 | 4.82 | 5.05 | 5.05 | 392 | |||||||||||
4 |
David TomiDavid Tomi
Středočeský kraj |
97 | 4.93 | 4.63 | 4.93 | 4.78 | 4.93 | 369 | |||||||||||
5 |
Josef FlachsJosef Flachs
Jihomoravský kraj |
97 | 4.83 | 4.67 | 4.72 | 4.83 | 4.83 | 350 | |||||||||||
6 |
Miroslav ŠatraMiroslav Šatra
Ústecký kraj |
97 | 4.83 | 4.83 | 4.39 | 4.49 | 4.83 | 350 | |||||||||||
7 |
Jakub MöseJakub Möse
Středočeský kraj |
96 | 4.76 | 4.23 | 4.36 | 4.76 | 4.76 | 337 | |||||||||||
8 |
Vojtěch BeňákVojtěch Beňák
Plzeňský kraj |
96 | 4.72 | 4.72 | 4.50 | 4.48 | 4.72 | 330 | |||||||||||
9 |
Jindřich VaňkátJindřich Vaňkát
Středočeský kraj |
97 | 4.68 | X | X | 4.68 | 4.68 | 323 | |||||||||||
10 |
Michal NanárMichal Nanár
Plzeňský kraj |
96 | 4.60 | 4.48 | 4.60 | 4.60 | 4.60 | 308 | |||||||||||
11 |
David ČimárDavid Čimár
Plzeňský kraj |
97 | 4.48 | 4.23 | 3.84 | 4.48 | 4.48 | 287 | |||||||||||
12 |
Patrik VlčekPatrik Vlček
Hlavní město Praha |
96 | 4.45 | X | X | 4.45 | 4.45 | 281 | |||||||||||
13 |
Patrik GáborPatrik Gábor
Olomoucký kraj |
97 | 4.43 | 4.43 | X | 4.19 | 4.43 | 278 | |||||||||||
14 |
Andrej PolhošAndrej Polhoš
Pardubický kraj |
97 | 4.43 | 4.04 | 4.43 | 2.76 | 4.43 | 278 | |||||||||||
15 |
Dominik ZajícDominik Zajíc
Olomoucký kraj |
97 | 4.29 | 4.25 | 4.29 | 4.19 | 4.29 | 254 | |||||||||||
16 |
Roman SvobodaRoman Svoboda
Pardubický kraj |
97 | 4.27 | 4.08 | X | 4.27 | 4.27 | 250 | |||||||||||
17 |
Jan PašekJan Pašek
Hlavní město Praha |
96 | 4.22 | 3.97 | 4.08 | 4.22 | 4.22 | 242 | |||||||||||
18 |
David HanákDavid Hanák
Jihomoravský kraj |
97 | 4.19 | 3.69 | 3.80 | 4.19 | 4.19 | 237 | |||||||||||
19 |
Patrik ŽigaPatrik Žiga
Hlavní město Praha |
96 | 4.11 | 3.91 | 4.11 | 3.84 | 4.11 | 224 | |||||||||||
20 |
Marek PatkáňMarek Patkáň
Olomoucký kraj |
96 | 3.93 | 3.82 | 3.52 | 3.93 | 3.93 | 195 | |||||||||||
21 |
Jan LimberkJan Limberk
Pardubický kraj |
98 | 3.81 | 3.52 | 3.81 | X | 3.81 | 176 | |||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Žáci 2 (čt, 14.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PatočkaTomáš Patočka
Zlínský kraj |
97 | 5.15 | 4.92 | 5.15 | 5.00 | 5.15 | 411 | |||||||||||
2 |
Patrik HavlásekPatrik Havlásek
Moravskoslezský kraj |
97 | 5.13 | 4.96 | 5.13 | 5.12 | 5.13 | 407 | |||||||||||
3 |
Pavel BandyPavel Bandy
Moravskoslezský kraj |
96 | 5.11 | 3.92 | 5.11 | 4.72 | 5.11 | 404 | |||||||||||
4 |
Petr HolickýPetr Holický
Jihočeský kraj |
96 | 4.97 | 4.67 | X | 4.97 | 4.97 | 377 | |||||||||||
5 |
Miloš PfeiferMiloš Pfeifer
Královéhradecký kraj |
97 | 4.92 | 4.89 | 4.85 | 4.92 | 4.92 | 367 | |||||||||||
6 |
Jan VopatřilJan Vopatřil
Zlínský kraj |
96 | 4.90 | X | 4.90 | X | 4.90 | 363 | |||||||||||
7 |
Michal HorvátMichal Horvát
Liberecký kraj |
97 | 4.85 | 4.66 | 4.85 | 4.65 | 4.85 | 354 | |||||||||||
8 |
Martin HorváthMartin Horváth
Jihočeský kraj |
96 | 4.73 | 4.28 | 4.73 | X | 4.73 | 332 | |||||||||||
9 |
Michal GroerMichal Groer
Královéhradecký kraj |
97 | 4.69 | 4.69 | 4.69 | X | 4.69 | 324 | |||||||||||
10 |
Roland TóthRoland Tóth
Liberecký kraj |
97 | 4.68 | 4.30 | 4.57 | 4.68 | 4.68 | 323 | |||||||||||
11 |
Patrik MakulaPatrik Makula
Královéhradecký kraj |
97 | 4.57 | 4.30 | 4.57 | 4.09 | 4.57 | 303 | |||||||||||
12 |
Denis ČárnyDenis Čárny
Liberecký kraj |
98 | 4.57 | X | 4.57 | X | 4.57 | 303 | |||||||||||
13 |
Martin SvobodaMartin Svoboda
Vysočina |
97 | 4.50 | 4.31 | 4.50 | 4.28 | 4.50 | 290 | |||||||||||
14 |
Miroslav FloriánMiroslav Florián
Karlovarský kraj |
97 | 4.44 | 3.97 | 4.10 | 4.44 | 4.44 | 280 | |||||||||||
15 |
David OndřejDavid Ondřej
Moravskoslezský kraj |
98 | 4.42 | 4.20 | 4.42 | X | 4.42 | 276 | |||||||||||
16 |
Michal CsergeMichal Cserge
Karlovarský kraj |
96 | 4.40 | 4.30 | 4.40 | X | 4.40 | 273 | |||||||||||
17 |
Nikolas MakulaNikolas Makula
Karlovarský kraj |
97 | 4.32 | 3.86 | 4.23 | 4.32 | 4.32 | 259 | |||||||||||
18 |
Roman FeriRoman Feri
Vysočina |
96 | 4.29 | X | 4.06 | 4.29 | 4.29 | 254 | |||||||||||
19 |
Jaroslav ZelenkaJaroslav Zelenka
Vysočina |
97 | 4.27 | 4.07 | 4.27 | 4.21 | 4.27 | 250 | |||||||||||
20 |
Dominik ŠeďaDominik Šeďa
Zlínský kraj |
96 | 4.18 | 3.94 | 3.73 | 4.18 | 4.18 | 235 | |||||||||||
21 |
Robert KodymRobert Kodym
Jihočeský kraj |
97 | 3.12 | 2.93 | 3.12 | X | 3.12 | 80 | |||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 14.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zita HorváthováZita Horváthová
Plzeňský kraj |
96 | 3.82 | 3.82 | 3.53 | 3.57 | 3.82 | 267 | |||||||||||
2 |
Magdalena HarangováMagdalena Harangová
Ústecký kraj |
98 | 3.82 | X | 3.30 | 3.82 | 3.82 | 267 | |||||||||||
3 |
Růžena MunyováRůžena Munyová
Ústecký kraj |
97 | 3.71 | 3.39 | 3.53 | 3.71 | 3.71 | 244 | |||||||||||
4 |
Nataša KováčováNataša Kováčová
Pardubický kraj |
98 | 3.66 | X | 3.51 | 3.66 | 3.66 | 233 | |||||||||||
5 |
Kateřina HoláKateřina Holá
Plzeňský kraj |
96 | 3.62 | 3.45 | 3.62 | 3.53 | 3.62 | 225 | |||||||||||
6 |
Sabina VeseláSabina Veselá
Jihomoravský kraj |
97 | 3.62 | 2.93 | 3.50 | 3.62 | 3.62 | 225 | |||||||||||
7 |
Zlatice ČurejováZlatice Čurejová
Ústecký kraj |
97 | 3.60 | 3.48 | 3.53 | 3.60 | 3.60 | 220 | |||||||||||
8 |
Nikola ZárubováNikola Zárubová
Pardubický kraj |
97 | 3.48 | 3.48 | 2.79 | 3.38 | 3.48 | 196 | |||||||||||
9 |
Martina MochováMartina Mochová
Hlavní město Praha |
98 | 3.47 | X | X | 3.47 | 3.47 | 194 | |||||||||||
10 |
Bára NápravníkováBára Nápravníková
Plzeňský kraj |
97 | 3.45 | X | 3.45 | 3.05 | 3.45 | 190 | |||||||||||
11 |
Petra PátečkováPetra Pátečková
Jihomoravský kraj |
97 | 3.41 | 2.92 | X | 3.41 | 3.41 | 182 | |||||||||||
12 |
Veronika MikundováVeronika Mikundová
Olomoucký kraj |
97 | 3.37 | 3.37 | 3.33 | 3.17 | 3.37 | 174 | |||||||||||
13 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Středočeský kraj |
00 | 3.32 | 3.32 | 3.05 | 3.19 | 3.32 | 165 | |||||||||||
14 |
Marie RepašskáMarie Repašská
Pardubický kraj |
97 | 3.32 | X | 3.32 | 3.18 | 3.32 | 165 | |||||||||||
15 |
Lucie BrožkováLucie Brožková
Středočeský kraj |
98 | 3.28 | 3.25 | 3.25 | 3.28 | 3.28 | 157 | |||||||||||
16 |
Diana TománkováDiana Tománková
Olomoucký kraj |
98 | 3.16 | 3.16 | X | 3.15 | 3.16 | 135 | |||||||||||
17 |
Denisa ČerveňákováDenisa Červeňáková
Olomoucký kraj |
97 | 3.16 | X | 3.12 | 3.16 | 3.16 | 135 | |||||||||||
18 |
Michaela SucháMichaela Suchá
Středočeský kraj |
96 | 3.11 | X | 3.11 | 2.79 | 3.11 | 126 | |||||||||||
19 |
Marie KormanováMarie Kormanová
Hlavní město Praha |
98 | 3.10 | 2.62 | 3.10 | X | 3.10 | 124 | |||||||||||
20 |
Miloslava VránováMiloslava Vránová
Jihomoravský kraj |
97 | 2.90 | 2.28 | 2.90 | 2.87 | 2.90 | 91 | |||||||||||
Kateřina MátlováKateřina Mátlová
Hlavní město Praha |
97 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Žákyně 2 (čt, 14.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šarlota FerkováŠarlota Ferková
Moravskoslezský kraj |
96 | 4.20 | 3.68 | 4.20 | 3.87 | 4.20 | 355 | |||||||||||
2 |
Jana ŠrámkováJana Šrámková
Zlínský kraj |
98 | 4.06 | 4.06 | X | 3.73 | 4.06 | 322 | |||||||||||
3 |
Valentýna IlléšováValentýna Illéšová
Zlínský kraj |
98 | 3.80 | 2.61 | 3.80 | 3.50 | 3.80 | 263 | |||||||||||
4 |
Eva JelínkováEva Jelínková
Vysočina |
97 | 3.68 | X | X | 3.68 | 3.68 | 237 | |||||||||||
5 |
Daniela KlanicováDaniela Klanicová
Zlínský kraj |
98 | 3.63 | 2.99 | 3.63 | 3.38 | 3.63 | 227 | |||||||||||
6 |
Pavlína MatyskováPavlína Matysková
Královéhradecký kraj |
97 | 3.62 | 3.48 | 3.62 | X | 3.62 | 225 | |||||||||||
7 |
Pavla BrhelováPavla Brhelová
Královéhradecký kraj |
99 | 3.60 | 3.51 | 3.57 | 3.60 | 3.60 | 220 | |||||||||||
8 |
Marie WiltschkováMarie Wiltschková
Jihočeský kraj |
96 | 3.60 | 3.47 | 3.37 | 3.60 | 3.60 | 220 | |||||||||||
9 |
Linda ŽidováLinda Židová
Moravskoslezský kraj |
97 | 3.45 | X | X | 3.45 | 3.45 | 190 | |||||||||||
10 |
Věra BalogováVěra Balogová
Karlovarský kraj |
98 | 3.34 | 3.22 | 3.26 | 3.34 | 3.34 | 168 | |||||||||||
11 |
Hana FialováHana Fialová
Liberecký kraj |
96 | 3.34 | 3.18 | 3.34 | 3.16 | 3.34 | 168 | |||||||||||
12 |
Karolína TrnkováKarolína Trnková
Vysočina |
97 | 3.33 | 3.05 | 3.23 | 3.33 | 3.33 | 167 | |||||||||||
13 |
Olga JakubůvováOlga Jakubůvová
Vysočina |
98 | 3.33 | X | 3.33 | 3.17 | 3.33 | 167 | |||||||||||
14 |
Anna WiltschkováAnna Wiltschková
Jihočeský kraj |
96 | 3.29 | 3.29 | 3.00 | X | 3.29 | 159 | |||||||||||
15 |
Karolína VáchováKarolína Váchová
Liberecký kraj |
97 | 3.28 | 2.94 | 3.28 | 3.16 | 3.28 | 157 | |||||||||||
16 |
Simona HorváthováSimona Horváthová
Jihočeský kraj |
97 | 3.20 | 3.19 | 3.04 | 3.20 | 3.20 | 142 | |||||||||||
17 |
Kateřina KavůrkováKateřina Kavůrková
Karlovarský kraj |
98 | 3.07 | 2.95 | X | 3.07 | 3.07 | 119 | |||||||||||
18 |
Klára ŘezáčováKlára Řezáčová
Karlovarský kraj |
99 | 3.00 | 3.00 | 2.90 | X | 3.00 | 107 | |||||||||||
19 |
Marcela BaloghováMarcela Baloghová
Královéhradecký kraj |
96 | 2.95 | 2.91 | 2.95 | 2.55 | 2.95 | 99 | |||||||||||
20 |
Dana HýskováDana Hýsková
Liberecký kraj |
98 | 2.81 | 2.81 | X | X | 2.81 | 76 | |||||||||||
Nataša HorváthováNataša Horváthová
Moravskoslezský kraj |
97 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Celkem 21 závodníků |