Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Děčín (30. 6. 2012)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.54 11.00
2 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6.45 9.00
3 Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 6.28 8.00
4 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.22 7.00
5 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 6.14 6.00
6 Petr ScigelPetr Scigel
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
83 6.06 5.00
7 Jaroslav CaldaJaroslav Calda
ASK DěčínASK Děčín
52 5.82 4.00
8 Filip FujdaFilip Fujda
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
89 5.74 3.00
9 David KoňaříkDavid Koňařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
92 5.31 2.00
10 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 4.24 1.00
Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 DNP
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.17 11.00
2 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.94 9.00
3 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.92 8.00
4 Hana KnotkováHana Knotková
ASK DěčínASK Děčín
95 4.88 7.00
5 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.72 6.00
6 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.63 5.00
7 Eliška HrdáEliška Hrdá
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.59 4.00
8 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.58 3.00
9 Eva DědkováEva Dědková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 4.57 2.00
10 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 4.52 1.00
11 Veronika Doubravová Veronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.52
12 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.51
13 Anna HomérováAnna Homérová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.39
14 Dominika ŠmídováDominika Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 4.35
15 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.32
16 Anna FluskováAnna Flusková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 4.31
17 Halyna BrekhliychukHalyna Brekhliychuk
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 4.19
18 Tereza GažúrováTereza Gažúrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 4.15
Celkem 18 závodníků