Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Děčín (30. 6. 2012)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.92 11.00
2 Milan DzuriakMilan Dzuriak
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.89 9.00
3 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 1.86 8.00
4 Petr ŠimonPetr Šimon
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 1.83 7.00
5 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.83 6.00
6 Filip FujdaFilip Fujda
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
89 1.80 5.00
7 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 1.75 4.00
8 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1.70 3.00
9 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 1.70 2.00
Marcel KozákMarcel Kozák
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
89 DNF
Ondřej HettoOndřej Hetto
AC Česká LípaAC Česká Lípa
92 DNP
Bohumil DítěBohumil Dítě
ASK DěčínASK Děčín
96 DNP
Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
ASK DěčínASK Děčín
93 DNP
Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 DNP
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.60 11.00
2 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.60 9.00
3= Denisa HořejšíDenisa Hořejší
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
88 1.50 7.50
3= Anna SchindlerováAnna Schindlerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.50 7.50
5 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.50 6.00
6 Anna FluskováAnna Flusková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 1.50 5.00
7= Lucie MachkováLucie Machková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.45 3.50
7= Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.45 3.50
9= Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.40 1.50
9= Eva DědkováEva Dědková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 1.40 1.50
11 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 1.30
Stefanie BeťárováStefanie Beťárová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 DNF
Eliška HrdáEliška Hrdá
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 DNF
Celkem 13 závodníků