výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Děčín (30. 6. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ahmad HazerAhmad Hazer 89 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most
3 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
4 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
5 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
6 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Jakub ČernýJakub Černý 93 ASK DěčínASK Děčín DNP
Poznámky:
Z technických důvodů nezměřen čas. Pouze určeno pořadí.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.00
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.23
Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.73
Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.34
David KoňaříkDavid Koňařík 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.24
Petr ScigelPetr Scigel 83 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.14
Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.49
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.82
3 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 11.93
4 Jakub PetrtýlJakub Petrtýl 94 AK MostAK Most 12.38
5 Leo VuillienLeo Vuillien 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12.59
MB Marek FolprechtMarek Folprecht 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.48
Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ahmad HazerAhmad Hazer 89 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.00
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 9.00
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8.00
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 7.00
5 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6.00
6 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5.00
Poznámky:
Z technických důvodů čas nezměřen.
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.6.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.39 4.00
2 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.45 3.00
3 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.62 2.00
4 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 11.82 1.00
5 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.08
6 Jakub PetrtýlJakub Petrtýl 94 AK MostAK Most 12.34
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.96
2 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 13.36
3 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.55
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.78
5 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.04
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.16
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.50
3 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.58
4 Veronika Doubravová Veronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.73
5 Radka SolničkováRadka Solničková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.69
6 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 17.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.6.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.37
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.64
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.77
4 Anna HomérováAnna Homérová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.09
5 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.40
6 Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.94
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 30.6.2012) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.84 11.00
2 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.17 9.00
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.22 8.00
4 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 13.28 7.00
5 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.34 6.00
6 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.47 5.00
7 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.64 4.00
8 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.71 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 30.6.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.67 2.00
2 Veronika Doubravová Veronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.69 1.00
3 Anna HomérováAnna Homérová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.10
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.66
5 Radka SolničkováRadka Solničková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.75
6 Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.90
7 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.49
Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 8 závodníků