Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha (5. 7. 2012)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Gašaj, Matej 81 TJ Spartak Třebíč 30,00
2 Hedvičák, Jaroslav 90 TJ Sokol Kolín-atletika 29,00
3 Lepešková, Klára 93 T. J. Sokol České Budějovice 28,00
4 Křížek, Ladislav 82 AK Bílina 25,00
5 Vedralová, Iva 86 Spartak Praha 4 25,00
6 Hošek, Martin 87 TJ Spartak Třebíč 22,00
7 Sobotka, Ondřej 89 TJ Spartak Třebíč 22,00
8 Peňáz, Pavel 69 TJ Sokol Kolín-atletika 21,00
9 Kotlík, Kamil 77 TJ Spartak Třebíč 21,00
10 Sazima, David 87 Univerzitní sportovní klub Praha 20,00
11 Leidl, Sarah 87 TJ Vodní stavby Tábor 20,00
12 Kouba, Adam 87 AK Bílina 20,00
13 Ledvinová, Lenka 85 AK ŠKODA Plzeň 19,00
14 Machurová, Kamila 82 A. C. Sparta Praha 19,00
15 Buranská, Šárka 89 Spartak Praha 4 19,00
16 Koubková, Anežka 90 Spartak Praha 4 19,00
17 Novotný, Šimon 92 T. J. Sokol České Budějovice 19,00
18 Hamberger, René 92 AC Domažlice 19,00
19 Hezoučká, Šárka 87 A. C. Sparta Praha 18,50
20 Löbb, Róbert 88 TJ Spartak Třebíč 18,00
21 Bečičková, Milena 83 A. C. Sparta Praha 18,00
22 Staněk, Tomáš 91 A. C. Sparta Praha 18,00
23 Kubicová, Zuzana 89 Spartak Praha 4 18,00
24 Čejka, Jan 90 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
25 Chmelařová, Klára 91 Univerzitní sportovní klub Praha 16,00
26 Procházková, Regina 86 Spartak Praha 4 16,00
27 Klúčarová, Stanislava 89 ASK Slavia Praha 15,50
28 Klailová, Kateřina 95 AK ŠKODA Plzeň 15,50
29 Jelínková, Kateřina 96 TJ Vodní stavby Tábor 15,00
30 Holánek, Petr 92 TJ Spartak Třebíč 15,00
31 Chyba, Martin 86 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
32 Lepičová, Petra 82 Spartak Praha 4 15,00
33 Holovský, Arnošt 82 AK Bílina 15,00
34 Coubal, Jakub 78 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
35 Pražáková, Zdeňka 83 TJ Vodní stavby Tábor 14,00
36 Severová, Nela 87 A. C. Sparta Praha 14,00
37 Netymach, Vojtěch 95 TJ Spartak Třebíč 14,00
38 Bakičová, Martina 89 Univerzitní sportovní klub Praha 13,50
39 Svojanovská, Michaela 90 ASK Slavia Praha 13,00
40 Beneš, David 92 Univerzitní sportovní klub Praha 13,00
41 Dupalová, Petra 87 A. C. Sparta Praha 13,00
42 Müllerová, Zděnka 77 TJ Vodní stavby Tábor 13,00
43 Vaňková, Marie 93 Spartak Praha 4 13,00
44 Tlustý, Michal 94 A. C. Sparta Praha 13,00
45 Hupka, Ivan 91 A. C. Sparta Praha 12,00
46 Urban, Petr 89 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
47 Rajmová, Kateřina 89 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
48 Brichta, Jakub 93 AC Domažlice 11,00
49 Jaša, Tomáš 92 AC Domažlice 11,00
50 Pohůnek, Miroslav 83 A. C. Sparta Praha 11,00
51 Brandová-Rauchová, Iva 83 AK ŠKODA Plzeň 11,00
52 Kozelka, Antonín 85 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
53 Ryba, Jakub 86 AK ŠKODA Plzeň 11,00
54 Plíhalová, Kateřina 93 Spartak Praha 4 11,00
55 Šindelář, Jan 93 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
56 Dalecký, Matyáš 94 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
57 Kubeš, Jan 94 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
58 Kašparová, Kateřina 95 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
59 Školová, Andrea 96 AK ŠKODA Plzeň 11,00
60 Kováříková, Klára 97 AK ŠKODA Plzeň 11,00
61 Matysková, Ludmila 89 ASK Slavia Praha 10,50
62 Kašpar, Jan 91 TJ Spartak Třebíč 10,00
63 Turková, Kateřina 91 ASK Slavia Praha 10,00
64 Ondráček, Jan 88 AK Bílina 10,00
65 Novotná, Adéla 94 Univerzitní sportovní klub Praha 10,00
66 Sýkora, Jiří 95 TJ Spartak Třebíč 10,00
67 Švecová, Anna 94 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
68 Hejdrychová, Kateřina 94 ASK Slavia Praha 9,00
69 Hlaváč, Jan 94 AC Domažlice 9,00
70 Šetelíková, Lucie 93 TJ Vodní stavby Tábor 9,00
71 Zimmermannová, Zlata 93 TJ Vodní stavby Tábor 9,00
72 Braná, Zuzana 96 ASK Slavia Praha 9,00
73 Kobiánová, Kristýna 95 ASK Slavia Praha 9,00
74 Ledvina, Jakub 95 AC Domažlice 9,00
75 Tipka, Martin 85 A. C. Sparta Praha 9,00
76 Cais, Ondřej 81 A. C. Sparta Praha 9,00
77 Pyšek, Jaroslav 92 AK ŠKODA Plzeň 9,00
78 Jiroutová, Nikol 92 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
79 Brezíková, Barbora 92 Spartak Praha 4 9,00
80 Vavrečková, Veronika 90 AK ŠKODA Plzeň 9,00
81 Maršánová, Lucie 90 TJ Vodní stavby Tábor 9,00
82 Hummelová, Eva 89 A. C. Sparta Praha 9,00
83 Dvořák, Jiří 89 TJ Spartak Třebíč 9,00
84 Žáčková, Klára 88 Spartak Praha 4 8,00
85 Pittr, Pavel 90 AK ŠKODA Plzeň 8,00
86 Krchová, Zuzana 90 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
87 Krupková, Dominika 92 ASK Slavia Praha 8,00
88 Baláček, Zdeněk 93 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
89 Kotek, Vojtěch 93 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
90 Hrubý, Miroslav 93 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
91 Pršín, Marek 92 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
92 Rygl, Josef 92 TJ Spartak Třebíč 8,00
93 Hofmannová, Sandra 92 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
94 Harom, Tomáš 80 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
95 Bařtipán, Libor 76 AK Bílina 8,00
96 Simon, Zdeněk 60 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
97 Moudrá, Jitka 85 AK ŠKODA Plzeň 8,00
98 Padevětová, Markéta 95 ASK Slavia Praha 8,00
99 Zekuciová, Anna 95 AK ŠKODA Plzeň 8,00
100 Vodičková, Pavla 96 TJ Vodní stavby Tábor 8,00
101 Špindler, David 94 AC Domažlice 8,00
102 Seifert, David 95 Univerzitní sportovní klub Praha 7,50
103 Havelka, Vít 93 Univerzitní sportovní klub Praha 7,50
104 Sluka, Petr 93 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
105 Krejča, Pavel 93 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
106 Hendrychová, Jitka 92 AK Most 7,00
107 Murín, Jan 92 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
108 Kešner, Václav 91 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
109 Korjenková, Aneta 87 AK ŠKODA Plzeň 7,00
110 Luč, Jaroslav 87 AK Bílina 7,00
111 Prajsner, Tomáš 67 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
112 Košťál, Jan 70 A. C. Sparta Praha 7,00
113 Kalát, Josef 55 AK Bílina 7,00
114 Hyška, Martin 77 A. C. Sparta Praha 7,00
115 Nepomucký, Josef 82 A. C. Sparta Praha 7,00
116 Kubová, Iveta 83 AK ŠKODA Plzeň 7,00
117 Dvořák, Michal 95 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
118 Čiviš, Jan 95 AC Domažlice 7,00
119 Hlaváčková, Šárka 95 ASK Slavia Praha 7,00
120 Chládková, Denisa 95 TJ Vodní stavby Tábor 7,00
121 Fleišmanová, Irena 93 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
122 Vondrášková, Denisa 94 ASK Slavia Praha 6,50
123 Zykánová, Adriana 95 TJ Vodní stavby Tábor 6,50
124 Šnajdr, Jan 94 AC Domažlice 6,00
125 Olič, Pavel 94 AC Domažlice 6,00
126 Šacl, Jiří 94 A. C. Sparta Praha 6,00
127 Kálnayová, Klaudia 97 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
128 Mrkvičková, Simona 96 Spartak Praha 4 6,00
129 Hajdovský, Michal 75 A. C. Sparta Praha 6,00
130 Janoušek, Jiří 51 AK Bílina 6,00
131 Valešová, Jana 87 AK ŠKODA Plzeň 6,00
132 Šleis, Tomáš 85 AC Domažlice 6,00
133 Peňáz, Pavel 88 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
134 Machurová, Jitka 88 A. C. Sparta Praha 6,00
135 Dlouhá, Lenka 88 AK Most 6,00
136 Markvartová, Adéla 91 TJ Vodní stavby Tábor 6,00
137 Šubrtová, Barbora 91 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
138 Faist, Jiří 90 AC Domažlice 6,00
139 Brusová, Monika 92 TJ Vodní stavby Tábor 6,00
140 Pokorný, Lukáš 93 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
141 Jiravská, Julie 92 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
142 Hejduk, Zdeněk 89 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
143 Volák, Martin 89 AK ŠKODA Plzeň 5,00
144 Coufal, Jakub 86 AK Bílina 5,00
145 Zeinert, Martin 88 AK ŠKODA Plzeň 5,00
146 Švarc, Vladimír 87 AC Domažlice 5,00
147 Marek, Stanislav 42 TJ Spartak Třebíč 5,00
148 Sekerák, Michal 69 AK Bílina 5,00
149 Rejmannová, Eva 73 AK Most 5,00
150 Zemanová, Dagmar 77 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
151 Studenovská, Lada 82 TJ Vodní stavby Tábor 5,00
152 Svobodová, Eliška 94 AK ŠKODA Plzeň 5,00
153 Černá, Karolína 95 TJ Vodní stavby Tábor 5,00
154 Smejkalová, Veronika 95 AK ŠKODA Plzeň 5,00
155 Kreidlová, Barbora 96 TJ Vodní stavby Tábor 5,00
156 Burianová, Barbora 96 ASK Slavia Praha 5,00
157 Meczlová, Veronika 96 AK ŠKODA Plzeň 5,00
158 Horníková, Tereza 95 AK ŠKODA Plzeň 5,00
159 Klukan, Matěj 95 AC Domažlice 5,00
160 Roháčková, Alena 95 AK ŠKODA Plzeň 4,00
161 Malá, Mariana 96 ASK Slavia Praha 4,00
162 Vojtěchová, Zuzana 96 TJ Vodní stavby Tábor 4,00
163 Pivoňka, Martin 96 AC Domažlice 4,00
164 Hříchová, Monika 94 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
165 Lonek, Jan 94 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
166 Machtová, Petra 93 AK ŠKODA Plzeň 4,00
167 Svobodová, Lucie 96 AK Most 4,00
168 Přástková, Kristýna 97 AK ŠKODA Plzeň 4,00
169 Tománek, Jan 83 AK Bílina 4,00
170 Eibl, Miroslav 80 AK Bílina 4,00
171 Sýkora, Martin 70 AK Bílina 4,00
172 Beran, Václav 91 AK ŠKODA Plzeň 4,00
173 Janoušek, Milan 91 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
174 Antoš, Miloslav 91 AC Domažlice 4,00
175 Strejčková, Tereza 92 Spartak Praha 4 4,00
176 Halaj, Matej 92 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
177 Auersvald, Miloš 92 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
178 Nováčková, Olga 92 AK ŠKODA Plzeň 3,50
179 Jílková, Eva 90 A. C. Sparta Praha 3,00
180 Ujkanovičová, Adriana 80 AK ŠKODA Plzeň 3,00
181 Babková, Lucie 86 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
182 Šturmová, Anita 87 Spartak Praha 4 3,00
183 Franče, Tomáš 88 AK ŠKODA Plzeň 3,00
184 Fiala, Miloš 85 A. C. Sparta Praha 3,00
185 Maruštík, Daniel 94 AK ŠKODA Plzeň 3,00
186 Dufková, Renata 94 A. C. Sparta Praha 3,00
187 Hotový, Lukáš 96 Univerzitní sportovní klub Praha 3,00
188 Stewartová, Moira 95 Spartak Praha 4 3,00
189 Šroubek, Petr 95 AK Bílina 3,00
190 Pincová, Monika 93 TJ Vodní stavby Tábor 2,50
191 Pavlová, Alena 85 AK Most 2,50
192 Pšajdlová, Lenka 86 Spartak Praha 4 2,00
193 Pour, Tomáš 83 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
194 Křížková, Květoslava 90 A. C. Sparta Praha 2,00
195 Hauerová, Andrea 90 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
196 Uvizl, Marek 92 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
197 Vlčková, Gabriela 93 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
198 Nováková, Veronika 93 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
199 Weihrauch, Jaroslav 94 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
200 Kušta, Jan 94 A. C. Sparta Praha 2,00
201 Kubeš, Jiří 95 AK ŠKODA Plzeň 2,00
202 Hradil, Filip 95 AK Bílina 2,00
203 Pehaničová, Lucie 95 AK ŠKODA Plzeň 2,00
204 Pelešková, Gabriela 96 AK Most 2,00
205 Vlčková, Pavla 95 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
206 Bažantová, Simona 95 TJ Vodní stavby Tábor 1,00
207 Šmahel, Michal 94 A. C. Sparta Praha 1,00
208 Jelenová, Nikola 94 ASK Slavia Praha 1,00
209 Musil, Vojtěch 95 TJ Spartak Třebíč 1,00
210 Randáková, Lucie 94 TJ Vodní stavby Tábor 1,00
211 Filingr, Aleš 92 AK ŠKODA Plzeň 1,00
212 Drdová, Martina 90 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
213 Nájemníková, Lucie 88 AK Most 1,00
214 Marek, Tomáš 90 AK ŠKODA Plzeň 1,00
215 Horák, Jan 90 AK ŠKODA Plzeň 1,00
216 Fojtová, Gabriela 86 ASK Slavia Praha 1,00
217 Hartlová, Alena 84 A. C. Sparta Praha 1,00
218 Hajný, Ondřej 87 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
219 Nádvorníková, Barbora 87 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00