Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha (5. 7. 2012)

trojskok - Muži (Finále)

Finále (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.75 11.00
2 Ondřej CaisOndřej Cais
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
81 14.05 9.00
3 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
77 13.76 8.00
4 Martin HyškaMartin Hyška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
77 13.38 7.00
5 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
78 13.35 6.00
6 David SazimaDavid Sazima
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 13.13 5.00
7 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 12.85 4.00
8 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.54 3.00
9 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 12.44 2.00
10 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 12.43 1.00
11 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 12.14
12 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 11.95
Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 NP
Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 NP
Martin ChybaMartin Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
86 NP
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 NP
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 NP
Celkem 17 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.91 11.00
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.88 9.00
3 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 11.79 8.00
4 Martina BakičováMartina Bakičová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 11.67 7.00
5 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.56 6.00
6 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 11.29 5.00
7 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.25 4.00
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 10.96 3.00
9 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 10.84 2.00
10 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.61 1.00
11 Olga NováčkováOlga Nováčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 10.52
12 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 10.49
13 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 10.45
14 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 10.36
15 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 09.91
16 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 09.90
17 Andrea HauerováAndrea Hauerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 09.88
Celkem 17 závodníků