Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha (5. 7. 2012)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.10 11.00
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.04 9.00
3 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.97 8.00
4 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
77 1.93 7.00
Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.93 6.00
6 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.88 5.00
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.88 4.00
Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 1.88 3.00
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.88 2.00
10 Tomáš MarekTomáš Marek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 1.74 1.00
11 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 1.66
MB Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.07
Jan KubešJan Kubeš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 DNP
Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 DNP
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 DNP
Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 NM
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.73 11.00
2 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 1.73 9.00
3 Jitka MoudráJitka Moudrá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 1.63 8.00
4= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.63 6.50
4= Martina BakičováMartina Bakičová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 1.63 6.50
6= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.58 4.00
6= Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.58 4.00
6= Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.58 4.00
9 Andrea HauerováAndrea Hauerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 1.58 2.00
10 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.58 1.00
11 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 1.58
12 Martina DrdováMartina Drdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
90 1.53
13 Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.46
14 Alena PavlováAlena Pavlová
AK MostAK Most
85 1.39
MB Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 DNP
Lucie FišerováLucie Fišerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
85 DNP
Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 DNP
Celkem 17 závodníků