Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha (5. 7. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 11.07
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.21
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.55
4 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.55
5 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC DomažliceAC Domažlice 11.72
6 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.92
7 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.05
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.20
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.38
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.39
5 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.54
6 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.79
7 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 12.09
8 Michal StudenýMichal Studený 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 AK BílinaAK Bílina 11.26
2 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 11.30
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.31
4 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.52
5 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 12.00
6 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 12.02
David BenešDavid Beneš 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 11.04 11.00
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.06 9.00
3 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.10 8.00
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.19 7.00
5 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 11.48 6.00
6 Jan OndráčekJan Ondráček 88 AK BílinaAK Bílina 11.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.34 4.00
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.40 3.00
3 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.42 2.00
4 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.44 1.00
5 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.76
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.62
2 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.63
3 Iva VedralováIva Vedralová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.88
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.12
5 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.28
6 Monika HříchováMonika Hříchová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.49
7 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.49
8 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.64
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.71
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.08
4 Karolína ČernáKarolína Černá 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.20
5 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.21
6 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.31
7 Šárka RyndováŠárka Ryndová 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.03
MB Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.57
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.46 11.00
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.51 9.00
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.59 8.00
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.62 7.00
5 Iva VedralováIva Vedralová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.95 6.00
Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.95 4.00
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.03 3.00
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.05 2.00
4 Karolína ČernáKarolína Černá 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.11 1.00
5 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.25
6 Monika HříchováMonika Hříchová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.34
Celkem 6 závodníků