Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné III. kolo KPD Středočeského a Libereckého kraje dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (15. 9. 2012)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.42 7.00
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 6.23 5.00
3 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6.17 4.00
4 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 5.80 3.00
Pavel ČechlovskýPavel Čechlovský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 DNP
Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 DNP
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DemelJan Demel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 6.31 7.00
2 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 6.14 5.00
3 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6.07 4.00
4 Petr FořtPetr Fořt
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.97 3.00
5 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 5.92 2.00
6 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 5.79 1.00
7 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 5.78
8 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.48
9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 5.34
10 Roman StránskýRoman Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 5.28
11 Tomáš DostálTomáš Dostál
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 5.12
12 Jiří KuntJiří Kunt
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.04
13 David KoubskýDavid Koubský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.82
Matouš FrancMatouš Franc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 DNP
Jan PaidarJan Paidar
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 DNP
Marek ProcházkaMarek Procházka
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 DNP
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4.99 7.00
2 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 4.90 5.00
3 Jana ŠimáčkováJana Šimáčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
96 4.83 4.00
4 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4.66 3.00
5 Kateřina KlapkováKateřina Klapková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 4.39 2.00
6 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.09 1.00
7 Alena PavláskováAlena Pavlásková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 3.73
8 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 DNP
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.02 7.00
2 Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.00 5.00
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 4.93 4.00
4 Martina KostenkováMartina Kostenková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.73 3.00
5 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.69 2.00
6 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.68 1.00
7 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.68
8 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.39
9 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.37
10 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.37
11 Aneta ŠmídováAneta Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.23
12 Anna HomérováAnna Homérová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.16
13 Simona ŽďárskáSimona Žďárská
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 3.97
14 Lucie KobernováLucie Kobernová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 3.80
15 Barbara BenešováBarbara Benešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.47
Celkem 15 závodníků