3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Hradec Králové (8. 9. 2012)200 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 8.9.2012) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SoučekMichal Souček | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.69 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 8.9.2012) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.41 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Marek LochmanMarek Lochman | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.18 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.89 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 25.18 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PerhačJan Perhač | 97 | SK Týniště nad Orlicí | 26.59 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy
(so, 8.9.2012) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Žaneta LangrováŽaneta Langrová | 91 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 26.91 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 8.9.2012) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová | 96 | TJ Dvůr Králové n/L. | 27.07 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 8.9.2012) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dana ProkopováDana Prokopová | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.13 | |||||||||||||||
MB | Annemarie SkálováAnnemarie Skálová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 28.37 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |