Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1

Třinec (26. 8. 2012)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 26.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SikoraLukáš Sikora 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.51 11.00
2 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.69 9.00
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 61.90 8.00
4 Jiří NavrátíkJiří Navrátík 77 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 62.85 7.00
5 Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.88 6.00
6 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 64.97 5.00
7 Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 65.69 3.00
8 Jakub HolekJakub Holek 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 66.53 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 26.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 65.57 4.00
2 Jakub DedekJakub Dedek 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 66.31 2.00
3 Jakub VedraJakub Vedra 95 SK HraniceSK Hranice 66.89
4 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 67.39
5 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice 67.59
6 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 73.11
7 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 74.82
Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNF
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Finále)

Finále (ne, 26.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 66.12 7.00
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.32 5.00
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 69.79 4.00
4 Zuzana HrinováZuzana Hrinová 86 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 79.22 3.00
5 Jana TruksováJana Truksová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 84.11 2.00
6 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 90.58 1.00
MS Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 64.65
Celkem 7 závodníků