výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (25. 8. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 11.28
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.52
3 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.76
4 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.85
5 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.51
6 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.28
2 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 11.77
3 Petr KocandaPetr Kocanda 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.94
4 Jakub RussJakub Russ 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.25
5 David KoňaříkDavid Koňařík 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.50
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.42
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.52
2 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.71
3 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.85
4 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.30
5 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 12.31
6 Leo VuillienLeo Vuillien 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12.76
7 Marek ŠímaMarek Šíma 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.40
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 25.8.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.28 11.00
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.32 9.00
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.43 8.00
4 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.47 7.00
5 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 11.82 6.00
Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.8.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.58 4.00
2 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.65 3.00
3 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.68 2.00
4 Petr KocandaPetr Kocanda 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.96 1.00
5 Jakub RussJakub Russ 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.18
Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.44
2 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.61
3 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.77
4 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.15
5 Anna HomérováAnna Homérová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.22
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.49
7 Barbora CimburkováBarbora Cimburková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.06
MB Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.34
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.67
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.75
4 Nela GajdošováNela Gajdošová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.18
5 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.29
6 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.72
7 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.14
2 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.95
3 Veronika Doubravová Veronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.13
4 Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.30
5 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.38
6 Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.81
7 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.13
8 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.36
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 25.8.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.93 11.00
2 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.30 9.00
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.31 8.00
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.74 7.00
5 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.77 6.00
Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.8.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.68 4.00
2 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.88 3.00
3 Veronika Doubravová Veronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.91 2.00
4 Nela GajdošováNela Gajdošová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.04 1.00
5 Anna HomérováAnna Homérová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.12
6 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.24
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.03 11.00
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.93 8.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 23.31 6.00
4 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.77
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 22.90 9.00
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.30 7.00
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.47 5.00
4 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.74 3.00
5 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.14 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.58 4.00
2 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.44 1.00
3 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 24.67
4 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.91
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.50
2 David KoňaříkDavid Koňařík 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.57
3 Leo VuillienLeo Vuillien 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 25.91
4 Marek ŠímaMarek Šíma 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.40
Petr KocandaPetr Kocanda 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 26.86 11.00
2 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.54 9.00
3 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.89 8.00
4 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.05 7.00
5 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.07 6.00
6 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.17 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.38 4.00
2 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 28.71 3.00
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.72 2.00
4 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.20
5 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.23
6 Nikola Krýdová Nikola Krýdová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.35
2 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.42
3 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 30.40
4 Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 30.52
5 Barbora CimburkováBarbora Cimburková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 31.28
6 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 31.36
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela GajdošováNela Gajdošová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.07 1.00
2 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.16
3 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.45
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 30.77
5 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 31.38
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.76
MB Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.71
MB Aneta HouškováAneta Houšková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 31.60
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 51.70 11.00
2 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 51.86 9.00
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.95 8.00
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.55 7.00
5 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.83 6.00
6 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 58.89
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 54.24 5.00
2 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 54.61 4.00
3 David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 55.34 3.00
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 55.73 2.00
5 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.74 1.00
Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 61.82 11.00
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 62.78 9.00
3 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.04 8.00
4 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 63.28 7.00
5 Nikola Krýdová Nikola Krýdová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 65.10 4.00
6 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 65.51 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 64.07 6.00
2 Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 64.64 5.00
3 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 66.69 2.00
MB Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
MB Hana ČeluskováHana Čelusková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 67.77
MB Aneta HouškováAneta Houšková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 70.47
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 AK MostAK Most 2:04.80 11.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:05.69 9.00
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:05.87 8.00
4 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.14 7.00
5 Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:06.59 6.00
6 Jakub HlasJakub Hlas 89 ASK DěčínASK Děčín 2:08.92 5.00
7 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:09.86 4.00
8 Roman PapíkRoman Papík 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:10.49 3.00
9 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 AK MostAK Most 2:11.42 2.00
10 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:25.90 1.00
11 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:26.46
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:24.66 11.00
2 Tereza DubskáTereza Dubská 89 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:26.59 9.00
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:31.27 8.00
4 Martina FialováMartina Fialová 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:37.65 7.00
5 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:38.14 6.00
7 Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:38.14 5.00
7 Klára MachkováKlára Machková 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:39.76 4.00
8 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:47.29 3.00
9 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:56.55 2.00
MB Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:51.65
MB Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:34.91
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 4:23.89 11.00
2 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 AK MostAK Most 4:25.59 9.00
3 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:31.71 8.00
4 Jan KrupičkaJan Krupička 82 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 4:31.73 7.00
5 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:39.95 6.00
6 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:40.31 5.00
7 Ivan ElischerIvan Elischer 60 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:40.72 4.00
8 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:45.90 3.00
9 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 ASK DěčínASK Děčín 5:00.05 2.00
10 Jan BambasJan Bambas 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:16.49 1.00
MB Jakub HurychJakub Hurych 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:32.29
Petr GabrielPetr Gabriel 82 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Roman PapíkRoman Papík 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:10.16 11.00
2 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:14.54 9.00
3 Tereza DubskáTereza Dubská 89 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:16.21 8.00
4 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:28.69 7.00
5 Lea ChvalovskáLea Chvalovská 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:30.97 6.00
6 Martina FialováMartina Fialová 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:36.97 5.00
7 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:52.50 4.00
8 Denisa HořejšíDenisa Hořejší 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:56.70 3.00
9 Martina HoláMartina Holá 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6:30.13 2.00
MB Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:39.19
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.21 11.00
2 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 17.29 9.00
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.97 7.50
Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.97 7.50
5 Michaela SklenářováMichaela Sklenářová 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 18.48 5.00
Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 18.39 6.00
2 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.83 4.00
3 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.27 3.00
4 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.43 2.00
MB Stefanie BeťárováStefanie Beťárová 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.43
Veronika MatoškováVeronika Matošková 93 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 16.82 11.00
2 Pavel JinekPavel Jinek 82 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 16.96 9.00
3 Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.57 8.00
4 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.82 7.00
5 Ondřej MiszárOndřej Miszár 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 18.87 6.00
6 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.54 5.00
7 David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.66 4.00
8 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK DěčínASK Děčín 19.82 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
MB Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.86
MB Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.63
MB Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.74
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 59.43 11.00
2 David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 60.76 8.00
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 61.54 6.00
4 Ondřej MiszárOndřej Miszár 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 61.69 5.00
5 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 65.07 3.00
6 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 66.22 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 59.49 9.00
2 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 60.89 7.00
3 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK DěčínASK Děčín 64.06 4.00
4 David NehasilDavid Nehasil 77 ASK DěčínASK Děčín 69.24 1.00
5 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 70.35
MB Marek FolprechtMarek Folprecht 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.16
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 68.72 11.00
2 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 69.87 9.00
3 Michaela SklenářováMichaela Sklenářová 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 71.23 7.00
4 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 72.66 6.00
5 Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 74.08 5.00
6 Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 81.52 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 70.77 8.00
2 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 77.52 4.00
3 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 79.89 3.00
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 81.72 1.00
MB Stefanie BeťárováStefanie Beťárová 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 87.66
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10:13.06 11.00
2 Martin RoubíčekMartin Roubíček 75 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10:24.34 9.00
3 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:48.68 8.00
4 Jan KrupičkaJan Krupička 82 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 10:57.14 7.00
5 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11:10.14 6.00
6 Ondřej MotlOndřej Motl 94 ASK DěčínASK Děčín 11:11.80 5.00
7 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 11:13.34 4.00
8 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 ASK DěčínASK Děčín 11:47.72 3.00
9 Jakub HorákJakub Horák 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12:08.96 2.00
10 Jan HandlířJan Handlíř 78 ASK DěčínASK Děčín 12:15.39 1.00
Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 67 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DNF
Matěj LačnýMatěj Lačný 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13:05.32 11.00
2 Denisa HořejšíDenisa Hořejší 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13:48.00 9.00
3 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13:53.37 8.00
4 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14:01.87 7.00
5 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14:36.00 6.00
6 Adéla VávrováAdéla Vávrová 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15:54.62 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mizsár, Ptáček M., Ptáček J., Kříž Mizsár, Ptáček M., Ptáček J., Kříž AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 3:36.60 11.00
2 Nejedlý, Chalupníček, Videcký, Stupka Nejedlý, Chalupníček, Videcký, Stupka AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:40.35 9.00
3 Horák, Svitek, Čermák, Házer Horák, Svitek, Čermák, Házer Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:41.22 8.00
4 Šíma, Bernášek,Preiss, Nohava Šíma, Bernášek,Preiss, Nohava A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:46.97 5.00
5 Neumann, Plaček, Hlas, Veindl Neumann, Plaček, Hlas, Veindl ASK DěčínASK Děčín 3:52.18 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Duzila, Barvík, Barta, Posel Duzila, Barvík, Barta, Posel USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:45.20 7.00
2 Koňařík, ČesalD., Cmíral, Novotný Koňařík, ČesalD., Cmíral, Novotný AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:46.45 6.00
3 Machač, Gabriel, Russ ,Jinek Machač, Gabriel, Russ ,Jinek Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:59.45 3.00
4 Čmuda, Handlíř, Motl, Nehasil Čmuda, Handlíř, Motl, Nehasil ASK DěčínASK Děčín 4:18.75 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nekvindová, Wožnická, Praská, Bartušková Nekvindová, Wožnická, Praská, Bartušková AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:18.65 11.00
2 Bezuchová, Dubská, Klimovičová, Vlasáková Bezuchová, Dubská, Klimovičová, Vlasáková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:23.04 9.00
3 Řeháková,Vernerová, Všelichová, Vitásková Řeháková,Vernerová, Všelichová, Vitásková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:27.01 8.00
4 Prokopová, Lesniková, Vobrátilová G., Machková Prokopová, Lesniková, Vobrátilová G., Machková USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:35.33 7.00
5 Drunecká, Houdová, Ryzáková, Doubravová Drunecká, Houdová, Ryzáková, Doubravová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:45.39 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hořejší, Sabadosh, Kindlová, Králíčková Hořejší, Sabadosh, Kindlová, Králíčková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:41.13 6.00
2 Kutílková, Semrádová, Krýdová, Holá Kutílková, Semrádová, Krýdová, Holá TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:45.31 5.00
3 Čalounová, Kužílková, Fialová, Hořejší Čalounová, Kužílková, Fialová, Hořejší SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:46.42 3.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.83 11.00
2 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1.80 9.00
3 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.80 8.00
4 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 1.80 7.00
5 Petr ŠimonPetr Šimon
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 1.75 6.00
6 Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 1.75 5.00
7 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 1.75 4.00
8 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 1.70 3.00
9= Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
ASK DěčínASK Děčín
93 1.70 1.50
9= Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.70 1.50
Vít RusVít Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
75 NP
Milan DzuriakMilan Dzuriak
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 NP
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.63 11.00
2 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
95 1.60 9.00
3 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.53 8.00
4 Denisa HořejšíDenisa Hořejší
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
88 1.50 7.00
5= Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.45 5.50
5= Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.45 5.50
7 Lucie MachkováLucie Machková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.45 4.00
8 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.45 3.00
9 Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.40 2.00
10 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.35 1.00
11 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 1.30
12 Eliška HrdáEliška Hrdá
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.30
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan HrdinaJan Hrdina
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 3.60 11.00
2 Vít RusVít Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
75 3.60 9.00
3 Jan VideckýJan Videcký
AC Česká LípaAC Česká Lípa
85 3.20 8.00
4 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 3.20 7.00
5 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 3.00 6.00
6 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 2.80 5.00
7 Tomáš ParnicaTomáš Parnica
AK MostAK Most
80 2.80 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.10 11.00
2 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 2.90 9.00
3= Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.80 7.50
3= Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 2.80 7.50
5 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.60 6.00
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 2.50 5.00
7 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 2.40 4.00
8 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 2.40 3.00
9 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 2.30 2.00
MB Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.30
MB Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 3.00
MB Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.80
MB Beáta KaňkováBeáta Kaňková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 NZ
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.38 11.00
2 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6.36 9.00
3 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.29 8.00
4 Ali HazerAli Hazer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
84 6.17 7.00
5 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.10 6.00
6 David NehasilDavid Nehasil
ASK DěčínASK Děčín
77 5.99 5.00
7 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 5.90 4.00
8 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 5.62 3.00
9 Jaroslav CaldaJaroslav Calda
ASK DěčínASK Děčín
52 5.59 2.00
10 Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.26 1.00
11 Petr ŠimonPetr Šimon
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.20
12 David KoňaříkDavid Koňařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
92 5.18
13 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.06
MB Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 7.14
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 5.09 11.00
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.89 9.00
3 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.87 8.00
4 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 4.87 7.00
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.84 6.00
6 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.77 5.00
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.76 4.00
8 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.67 3.00
9 Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 4.64 2.00
10 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.62 1.00
11 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.58
12 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.47
13 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.44
14 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.42
15 Eliška HrdáEliška Hrdá
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.39
16 Anna HomérováAnna Homérová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.28
17 Veronika Doubravová Veronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.27
18 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.25
19 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.25
20 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.05
21 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 4.02
22 Sabina GreéováSabina Greéová
ASK DěčínASK Děčín
94 3.88
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 0
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 13.32 11.00
2 Petr MykaPetr Myka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
82 13.12 9.00
3 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 12.52 8.00
4 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
ASK DěčínASK Děčín
93 12.19 7.00
5 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 12.05 6.00
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 NM
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 10.57 11.00
2 Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 10.11 9.00
3 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 10.00 8.00
4 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 09.99 7.00
5 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 09.86 6.00
6 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 09.69 5.00
7 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 09.65 4.00
MB Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 11.01
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 11.74 11.00
2 Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10.88 9.00
3 Pavla JelínkováPavla Jelínková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
94 10.63 8.00
4 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.14 7.00
5 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 10.06 6.00
6 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 09.90 5.00
7 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 09.76 4.00
8 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 08.78 3.00
9 Anna BílkováAnna Bílková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 08.42 2.00
10 Martina FrancováMartina Francová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
85 07.86 1.00
11 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 07.72
12 Sabina GreéováSabina Greéová
ASK DěčínASK Děčín
94 07.54
13 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 07.12
14 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 06.96
15 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 05.91
MB Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 09.92
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 NP
Pavla BulvováPavla Bulvová
ASK DěčínASK Děčín
95 NP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
82 15.51 11.00
2 Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
81 14.52 9.00
3 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 14.16 8.00
4 Vladimír MaškaVladimír Maška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
73 13.55 7.00
5 Pavel JinekPavel Jinek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
82 12.40 6.00
6 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 12.36 5.00
7 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 12.20 4.00
8 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.18 3.00
9 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 11.68 2.00
10 Milan ŠochmanMilan Šochman
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
94 11.36 1.00
11 Martin KošťálMartin Košťál
ASK DěčínASK Děčín
88 11.34
12 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 11.19
13 Lukáš BubeníčekLukáš Bubeníček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
89 11.00
14 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 10.84
15 Miroslav VolfMiroslav Volf
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
70 10.43
16 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 09.26
Ondřej HynekOndřej Hynek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 NP
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 43.79 11.00
2 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 32.70 9.00
3 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 31.39 8.00
4 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 30.84 7.00
5 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 30.28 6.00
6 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 29.69 5.00
7 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 29.55 4.00
8 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 29.48 3.00
9 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 28.95 2.00
10 Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 27.87 1.00
11 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 25.03
12 Martina FrancováMartina Francová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
85 24.04
13 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 22.61
14 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 22.23
15 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 20.07
16 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 16.68
17 Tereza ZítováTereza Zítová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 15.88
18 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 15.58
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 NP
Pavla BulvováPavla Bulvová
ASK DěčínASK Děčín
95 NP
Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 NM
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
82 54.49 11.00
2 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 41.02 9.00
3 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 39.75 8.00
4 Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
81 39.38 7.00
5 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 37.44 6.00
6 Martin KošťálMartin Košťál
ASK DěčínASK Děčín
88 37.39 5.00
7 Pavel JinekPavel Jinek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
82 36.03 4.00
8 Jaroslav LánskýJaroslav Lánský
AK MostAK Most
92 35.88 3.00
9 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 35.30 2.00
10 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 35.06 1.00
11 Lukáš BubeníčekLukáš Bubeníček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
89 33.83
12 David MikuleckýDavid Mikulecký
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 22.76
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 NP
Vít RusVít Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
75 NP
Vladimír MaškaVladimír Maška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
73 NP
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 48.57 11.00
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 41.29 9.00
3 Gabriela KomorousováGabriela Komorousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 39.44 8.00
4 Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 37.09 7.00
5 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 35.69 6.00
6 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 34.96 5.00
7 Pavla JelínkováPavla Jelínková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
94 34.08 4.00
8 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 34.06 3.00
9 Anna BílkováAnna Bílková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 30.33 2.00
10 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 29.30 1.00
11 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 27.88
12 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 27.40
13 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 27.18
14 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 22.17
15 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 21.22
Pavla BulvováPavla Bulvová
ASK DěčínASK Děčín
95 NP
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 NP
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladimír MaškaVladimír Maška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
73 57.06 11.00
2 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 50.35 9.00
3 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 50.12 8.00
4 Jakub KellerJakub Keller
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 48.73 7.00
5 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 45.77 6.00
6 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 43.59 5.00
7 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 43.12 4.00
8 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 41.73 3.00
9 Petr VrbaPetr Vrba
AK MostAK Most
92 38.56 2.00
10 Ondřej HynekOndřej Hynek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 36.51 1.00
11 David MikuleckýDavid Mikulecký
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 36.09
12 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 23.46
Tomáš NovákTomáš Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 NP
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 34.17 11.00
2 Nikola DoležalováNikola Doležalová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 33.50 9.00
3 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 33.20 8.00
4 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 31.90 7.00
5 Martina FrancováMartina Francová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
85 31.56 6.00
6 Tereza ZítováTereza Zítová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 28.00 5.00
7 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 23.07 4.00
8 Veronika MatoškováVeronika Matošková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 22.96 3.00
9 Anna BílkováAnna Bílková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 22.10 2.00
10 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 19.14 1.00
11 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 17.21
MB Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 21.28
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HynekOndřej Hynek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 56.34 11.00
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek
AK MostAK Most
87 54.05 9.00
3 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 51.82 8.00
4 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 50.10 7.00
5 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 49.35 6.00
6 Jaroslav LánskýJaroslav Lánský
AK MostAK Most
92 47.92 5.00
7 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 47.81 4.00
8 Miroslav VolfMiroslav Volf
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
70 46.66 3.00
9 Jakub KamešJakub Kameš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 46.65 2.00
10 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
ASK DěčínASK Děčín
93 46.24 1.00
11 Martin KošťálMartin Košťál
ASK DěčínASK Děčín
88 45.78
12 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 44.73
13 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 43.86
14 Lukáš BubeníčekLukáš Bubeníček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
89 42.76
15 Jan ReinJan Rein
ASK DěčínASK Děčín
63 42.25
16 Milan ŠochmanMilan Šochman
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
94 41.61
17 Jan HrdinaJan Hrdina
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 38.52
18 Tomáš ParnicaTomáš Parnica
AK MostAK Most
80 35.70
MB Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 72.37
MB Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 46.43
MB Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 43.82
Celkem 21 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej MotlOndřej Motl 94 ASK DěčínASK Děčín 11
2 Pavel SvobodaPavel Svoboda 80 ASK DěčínASK Děčín 9
3 Jiří PtákJiří Pták 51 ASK DěčínASK Děčín 7
4 Milan PivoňkaMilan Pivoňka 42 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6
5 Bernard MüllerBernard Müller 42 ASK DěčínASK Děčín 6
6 Jan ReinJan Rein 63 ASK DěčínASK Děčín 8
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 175.50
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 157.00
3 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 138.00
4 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 116.50
5 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 116.00
6 KVARY KVARY AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 109.00
7 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 085.00
8 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 072.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 203.50
2 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 195.00
3 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 162.50
4 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 124.00
5 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 097.00
6 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 089.00
7 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 052.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x400 m, 100 m, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m
Celkem 7 závodníků