Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (25. 8. 2012)

Skok daleký - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.38 11.00
2 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6.36 9.00
3 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.29 8.00
4 Ali HazerAli Hazer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
84 6.17 7.00
5 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.10 6.00
6 David NehasilDavid Nehasil
ASK DěčínASK Děčín
77 5.99 5.00
7 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 5.90 4.00
8 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 5.62 3.00
9 Jaroslav CaldaJaroslav Calda
ASK DěčínASK Děčín
52 5.59 2.00
10 Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.26 1.00
11 Petr ŠimonPetr Šimon
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.20
12 David KoňaříkDavid Koňařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
92 5.18
13 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.06
MB Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 7.14
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 5.09 11.00
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.89 9.00
3 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.87 8.00
4 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 4.87 7.00
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.84 6.00
6 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.77 5.00
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.76 4.00
8 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.67 3.00
9 Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 4.64 2.00
10 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.62 1.00
11 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.58
12 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.47
13 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.44
14 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.42
15 Eliška HrdáEliška Hrdá
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.39
16 Anna HomérováAnna Homérová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.28
17 Veronika Doubravová Veronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.27
18 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.25
19 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.25
20 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.05
21 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 4.02
22 Sabina GreéováSabina Greéová
ASK DěčínASK Děčín
94 3.88
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 0
Celkem 23 závodníků