výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C

Chodov (12. 9. 2012)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.36
2 Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.83
3 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.16
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2012) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.55 7.00
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.06 5.00
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.33 4.00
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.45 3.00
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.51 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.91 1.00
2 Petr JelenPetr Jelen 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.65
3 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.08
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.59
2= Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 08.62
2= Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AK SokolovAK Sokolov 08.62
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.70
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.98
Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 08.92 2.00
2 Josefína DuchkováJosefína Duchková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.04
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.32
4 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.38
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KřepelováEliška Křepelová 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.69
2 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.14
Iva ŠípováIva Šípová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.25 11.00
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.34 9.00
3 Natálie TatyNatálie Taty 00 AK SokolovAK Sokolov 09.65 8.00
4 Terezie HofmanováTerezie Hofmanová 00 AK SokolovAK Sokolov 09.82 6.00
5 Michaela MrázkováMichaela Mrázková 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.88 5.00
6 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.08 2.00
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.14 1.00
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.21
4 Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.26
5 Klementýna KepkováKlementýna Kepková 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.40
Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.76 7.00
2 Jessica SaksonováJessica Saksonová 99 AK SokolovAK Sokolov 10.00 4.00
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.33
4 Aneta LeščinskáAneta Leščinská 00 AK SokolovAK Sokolov 10.56
5 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.88
6 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.10
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.95 3.00
2 Michaela HammerováMichaela Hammerová 00 AK SokolovAK Sokolov 12.80
Celkem 2 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RozhonJan Rozhon 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.09
2 Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.31
3 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.27
David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21.61 7.00
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.78 5.00
3 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.46 4.00
4 Fabián LochschmidtFabián Lochschmidt 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27.85 3.00
5 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 29.26 2.00
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AK SokolovAK Sokolov 21.15
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.17
3 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 21.49
4 Josefína DuchkováJosefína Duchková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.76
5 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 22.14
6 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.15
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.44
2 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.45
3 Eliška KřepelováEliška Křepelová 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.67
4 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 25.37
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.85 9.00
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.08 8.00
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 23.65 3.00
4 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.59 3.00
5 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.27 0.50
Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.48 5.00
2 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 25.27 0.50
3 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.53
4 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.86
5 Klementýna KepkováKlementýna Kepková 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.17
6 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.65
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.52 7.00
2 Eliška HavlanováEliška Havlanová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.93 6.00
3 Terezie HofmanováTerezie Hofmanová 00 AK SokolovAK Sokolov 25.25 2.00
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.49
5 Aneta LeščinskáAneta Leščinská 00 AK SokolovAK Sokolov 28.33
6 Michaela HammerováMichaela Hammerová 00 AK SokolovAK Sokolov 31.87
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica SaksonováJessica Saksonová 99 AK SokolovAK Sokolov 24.24 6.00
2 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.57 4.00
3 Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.86
Celkem 3 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RozhonJan Rozhon 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:19.43
2 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:27.98
Celkem 2 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:38.01 7.00
2 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:41.27 5.00
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:42.58 4.00
4 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:47.85 3.00
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:47.87 2.00
6 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:47.93 1.00
7 Fabián LochschmidtFabián Lochschmidt 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:49.04
8 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:05.80
9 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:17.09
10 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:39.77
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:46.22 11.00
2 Jana DivišováJana Divišová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:47.65 9.00
3 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 3:48.49 8.00
4 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:48.70 7.00
5 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:48.77 6.00
6 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:53.69 5.00
7 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:53.74 4.00
8 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3:55.15 3.00
9 Aneta LeščinskáAneta Leščinská 00 AK SokolovAK Sokolov 3:59.02 2.00
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.66 7.00
2 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.68 5.00
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.11 3.00
4 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.33 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.05 4.00
2 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.63 1.00
3 Jiří BrabecJiří Brabec 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.70
4 Patrik DudaPatrik Duda 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.77
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 11.35 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 11.79 9.00
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.08 8.00
4 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.03 7.00
5 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.61 6.00
6 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.87 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.64 5.00
2 Eliška HavlanováEliška Havlanová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.80 4.00
3 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 14.57 2.00
4 Barbora PetránkováBarbora Petránková 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 14.72 1.00
5 Eliška ValušováEliška Valušová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 15.08
6 Jana DivišováJana Divišová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.16
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tyrpekl, Duda, Petrikovič, Had Tyrpekl, Duda, Petrikovič, Had SKP Union ChebSKP Union Cheb 37.02 7.00
2 Brabec, Dubovský, Gurban, Šaroch Brabec, Dubovský, Gurban, Šaroch ŠAK ChodovŠAK Chodov 37.18 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nohejlová, Poláková, Maydlová, Škrnová Nohejlová, Poláková, Maydlová, Škrnová SKP Union ChebSKP Union Cheb 38.36 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel KortusPavel Kortus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.37 7.00
2 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 1.32 5.00
3 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.27 4.00
Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 NM
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 1.37 11.00
2 Eliška HavlanováEliška Havlanová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
99 1.32 9.00
3 Barbora PetránkováBarbora Petránková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 1.22 8.00
4 Michaela MrázkováMichaela Mrázková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 1.17 7.00
5 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.12 6.00
6 Zuzana ŠtrudlováZuzana Štrudlová
AK SokolovAK Sokolov
00 1.02 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 4.06 7.00
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 4.04 5.00
3 Patrik DudaPatrik Duda
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 3.63 4.00
4 Jiří BrabecJiří Brabec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.54 3.00
5 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.22 2.00
6 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.16 1.00
Alexandr OpletalAlexandr Opletal
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 4.07 11.00
2 Natálie TatyNatálie Taty
AK SokolovAK Sokolov
00 3.92 9.00
3 Eliška BrožkováEliška Brožková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 3.89 8.00
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
01 3.89 7.00
5 Michaela MrázkováMichaela Mrázková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 3.85 6.00
6 Terezie HofmanováTerezie Hofmanová
AK SokolovAK Sokolov
00 3.81 5.00
7 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
01 3.78 4.00
8 Markéta PincováMarkéta Pincová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
99 3.68 3.00
9 Barbora PetránkováBarbora Petránková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 3.50 2.00
10 Jessica SaksonováJessica Saksonová
AK SokolovAK Sokolov
99 3.47 1.00
11 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 3.39
12 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 3.31
13 Klára FrišováKlára Frišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 3.28
14 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.19
15 Tereza KošíkováTereza Košíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 3.15
16 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
02 1.80
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 09.43 7.00
2 Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 08.15 5.00
3 David TichotaDavid Tichota
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 07.45 4.00
4 Jan LališJan Lališ
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 06.97 3.00
5 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 06.80 2.00
6 Marek DubovskýMarek Dubovský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 06.73 1.00
7 Tomáš KůtekTomáš Kůtek
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 06.18
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 11.78 7.00
2 Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 08.91 5.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 06.64 11.00
2 Zuzana ŠtrudlováZuzana Štrudlová
AK SokolovAK Sokolov
00 06.04 9.00
3 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 05.91 8.00
4 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 05.28 7.00
5 Eliška ValušováEliška Valušová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 05.11 6.00
6 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 04.82 5.00
7 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 04.65 4.00
8 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 04.48 3.00
9 Klementýna KepkováKlementýna Kepková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 03.64 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
97 35.30
2 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 28.36
3 Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 20.70
4 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 15.51
Tereza SedlákováTereza Sedláková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LališJan Lališ
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 51.31 7.00
2 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 47.64 5.00
3 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 46.54 4.00
4 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl
SKP Union ChebSKP Union Cheb
63 45.55 3.00
5 David TichotaDavid Tichota
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 43.21 2.00
6 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 40.05 1.00
7 Marek DubovskýMarek Dubovský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 39.41
8 Adam PincAdam Pinc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
01 30.92
9 Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 26.91
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ValušováEliška Valušová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 38.86 11.00
2 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 38.75 9.00
3 Natálie TatyNatálie Taty
AK SokolovAK Sokolov
00 35.25 8.00
4 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 32.73 7.00
5 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
01 31.12 6.00
6 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
01 30.91 5.00
7 Zuzana ŠtrudlováZuzana Štrudlová
AK SokolovAK Sokolov
00 30.49 4.00
8 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
99 29.37 3.00
9 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 27.45 2.00
10 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
02 22.67 1.00
11 Michaela HammerováMichaela Hammerová
AK SokolovAK Sokolov
00 19.43
12 Markéta PincováMarkéta Pincová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
99 16.98
Celkem 12 závodníků