Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva

Ústí nad Labem (5. 9. 2012)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 5.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 2:16.44 11.00
2 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK MostAK Most 2:19.09 9.00
3 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 2:19.95 8.00
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:23.32 7.00
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:26.56 6.00
6 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 2:42.45 5.00
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 Most BMost B 2:45.28 4.00
8 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:48.05 3.00
9 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:49.82 2.00
Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most DQ
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 5.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:39.97 11.00
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 2:42.47 9.00
3 Veronika SrpováVeronika Srpová 97 AK MostAK Most 2:54.73 8.00
4 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:57.99 7.00
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:00.62 6.00
6 Tereza GrundováTereza Grundová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:04.64 5.00
7 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:07.64 4.00
8 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:08.15 3.00
9 Lenka HabadováLenka Habadová 97 AK MostAK Most 3:08.34 2.00
10 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 3:10.34 1.00
11 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:11.44
12 Jana AndrusováJana Andrusová 97 AK MostAK Most 3:14.14
13 Tereza Stejskalová Tereza Stejskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:19.13
14 Markéta AntlováMarkéta Antlová 98 AK BílinaAK Bílina 3:25.41
MB Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:03.51
Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 17 závodníků