Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. sokolské úterý

Opava (21. 8. 2012)
100 m - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří KlepekJiří Klepek 910306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.52
2 Mateusz KokoszekMateusz Kokoszek 960520 ROW RybnikROW Rybnik 11.61
3 Pawel KedziorPawel Kedzior 930928 ROW RybnikROW Rybnik 11.61
100 m - Ženy (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lenka KošárkováLenka Košárková 925726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.81
2 Magdalena KowalskaMagdalena Kowalska 950825 ROW RybnikROW Rybnik 13.15
3 Natálie JanyškováNatálie Janyšková 975214 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.39
600 m - Žákyně (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1:52.05
2 Jana OvšákováJana Ovšáková 015105 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1:53.73
800 m - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš NěmecLukáš Němec 930925 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:57.18
2 Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:18.32
3 David ZátopekDavid Zátopek 000623 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 3:05.16
800 m - Ženy (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.33
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:21.74
3 Helena BenčováHelena Benčová 985627 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:29.90
1500 m - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan FousekJan Fousek 910111 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 4:31.63
2 Radek PaveraRadek Pavera 820210 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:33.68
1500 m - Ženy (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oliwia BzdakOliwia Bzdak 950830 ROW RybnikROW Rybnik 5:09.45
2 Karolina WojaczekKarolina Wojaczek 960705 ROW RybnikROW Rybnik 5:10.87
3000 m - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:11.07
2 Adam RausAdam Raus 931009 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:19.12
3 Michal ŠkrobánekMichal Škrobánek 970904 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:11.34
5000 m - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 940311 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17:01.76
2 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17:05.44
3 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 950330 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17:08.72