Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. sokolské úterý

Opava (21. 8. 2012)
skok vysoký - Ženy (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.50
2 Karolína MališováKarolína Mališová 966109 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.45
2 Natálie JanyškováNatálie Janyšková 975214 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.45
skok o tyči - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 930513 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.72
2 Tomáš VeverkaTomáš Veverka 920528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.37
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 931213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.17
skok o tyči - Ženy (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra KozelkováPetra Kozelková 915315 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.41
2 Eva SobotíkováEva Sobotíková 955719 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.51
3 Hana KlimentováHana Klimentová 986218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.22
skok daleký - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří KlepekJiří Klepek 910306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7.00
2 Mateusz MagieraMateusz Magiera 930721 ROW RybnikROW Rybnik 6.62
3 Aleksander GembalczykAleksander Gembalczyk 940920 ROW RybnikROW Rybnik 6.56
skok daleký - Žáci (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denis KukelkaDenis Kukelka 990627 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.86
2 Adam LacekAdam Lacek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.89
3 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.30
skok daleký - Ženy (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka KošárkováLenka Košárková 925726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.52
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4.93
skok daleký - Žákyně (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4.45
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4.37
3 Hana KlimentováHana Klimentová 986218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.17
trojskok - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David BělicaDavid Bělica 930406 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.04
2 Tomáš KummerTomáš Kummer 950521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.10
hod diskem 1kg - Ženy (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agnieszka PyrtekAgnieszka Pyrtek 921124 ROW RybnikROW Rybnik 42.04
2 Denisa BekováDenisa Beková 936022 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.74
3 Pavla KuklováPavla Kuklová 956101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 36.02
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej WitoszekOndřej Witoszek 960420 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.77
2 Matouš VajdaMatouš Vajda 960303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.20
hod diskem 1,75kg - Junioři (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal HanákMichal Hanák 940627 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.14
hod diskem 2kg - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 920719 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 41.71
2 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 900514 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 41.56
3 Kamil BaroŃKamil BaroŃ 75 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.77
hod oštěpem 500g - Dorostenky (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra HarasimovaPetra Harasimova 976027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.50
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.91
hod oštěpem 600g - Ženy (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela HanákováMichaela Hanáková 935801 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.91
hod oštěpem 700g - Dorostenci (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub VedraJakub Vedra 950908 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 50.78
2 Matouš VajdaMatouš Vajda 960303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.90
3 Milan KomárekMilan Komárek 930405 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.81
hod oštěpem 800g - Muži (úterý, 21.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Remigiusz CzajaRemigiusz Czaja 900106 ROW RybnikROW Rybnik 49.12
2 Jan HolecJan Holec 821218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.55
3 Jaromír BlažekJaromír Blažek 78 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.99