Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bělská míle a rámcové atletické závody

Bělá nad Radbuzou (13. 9. 2012)

1 anglická míle - Muži (Finále)

Finále (čt, 13.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:33.07
2 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 4:35.78
3 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:36.13
4 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 4:42.58
5 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:44.83
6 Petr KamicPetr Kamic 82 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 4:47.53
7 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:09.88
8 Vítězslav FronkVítězslav Fronk 74 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:23.35
9 Radek VeselýRadek Veselý 92 Tatran ChodovTatran Chodov 5:28.25
10 Miroslav BendaMiroslav Benda 62 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:38.23
11 Petr HöllPetr Höll 68 Tatran ChodovTatran Chodov 5:40.49
12 Petr BeroušekPetr Beroušek 62 Sokol PostřekovSokol Postřekov 6:07.49
13 Petr HammerlePetr Hammerle 72 CaparticeCapartice 6:16.37
14 Zbyněk LevičkaZbyněk Levička 69 AC DomažliceAC Domažlice 6:25.76
15 Karel FaitKarel Fait 50 Agropodnik DomažliceAgropodnik Domažlice 6:27.91
16 Josef ŠtefekJosef Štefek 71 SK BAS BabylonSK BAS Babylon 6:40.35
17 Vladimír SýkoraVladimír Sýkora 56 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 7:16.99
18 František MärzFrantišek März 43 Sokol KoutSokol Kout 8:10.83
Celkem 18 závodníků

1 anglická míle - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BielikJan Bielik 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:49.98
2 Vojtěch JaklVojtěch Jakl 96 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5:55.53
Celkem 2 závodníků

1 anglická míle - Ženy (Finále)

Finále (čt, 13.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 5:22.44
2 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:27.80
3 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5:31.76
4 Vendula FronkováVendula Fronková 84 AC DomažliceAC Domažlice 5:41.50
5 Stanislava ForsterováStanislava Forsterová 78 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 5:41.70
Michaela LevičkováMichaela Levičková 82 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků

1 anglická míle - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 13.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:42.25
2 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:14.40
Celkem 2 závodníků