Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III kolo KP družstev mužů,žen,juniorů a dorostu JČ kraje

Nová Včelnice (9. 9. 2012)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Vernarec, Michal 89 Bechyňský atlet.klub Bechyně 33,00
2 Blažek, Rudolf 68 Bechyňský atlet.klub Bechyně 29,00
3 Sobíšek, Jiří 77 Atletika Písek, o.s. 26,00
4 Louma, Jaromír 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 26,00
5 Pokorný, Jakub 91 Bechyňský atlet.klub Bechyně 25,00
6 Csirik, Jiří 92 Atletika Písek, o.s. 25,00
7 Tomasko, Jakub 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25,00
8 Šafařík, Radek 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 23,00
9 Háša, Michal 81 Bechyňský atlet.klub Bechyně 23,00
10 Prkna, Vojtěch 85 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 23,00
11 Pešta, Jan 83 Bechyňský atlet.klub Bechyně 21,00
12 Hrubý, Miroslav 93 T. J. Sokol České Budějovice 21,00
13 Rybák, Michal 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 20,00
14 Zabloudilová, Hana 91 TJ Sokol Milevsko 19,00
15 Mašková, Monika 96 TJ Vodní stavby Tábor 19,00
16 Mejta, Vojtěch 92 Bechyňský atlet.klub Bechyně 18,00
17 Matějka, Jan 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 18,00
18 Fleischmann, Pavel 63 Bechyňský atlet.klub Bechyně 17,00
19 Hrychová, Eva 88 TJ Sokol Milevsko 17,00
20 Reitinger, Jakub 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 17,00
21 Hrychová, Pavla 90 TJ Sokol Milevsko 17,00
22 Chládková, Denisa 95 TJ Vodní stavby Tábor 16,00
23 Zikmund, Miroslav 84 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 15,00
24 Novák, Pavel 48 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14,00
25 Kučerová, Tereza 92 TJ Jiskra Třeboň 14,00
26 Machová, Miroslava 94 T. J. Sokol České Budějovice 14,00
27 Vlčková, Pavla 95 T. J. Sokol České Budějovice 14,00
28 Kraus, Dominik 96 TJ Vodní stavby Tábor 14,00
29 Jelínková, Kateřina 96 TJ Vodní stavby Tábor 14,00
30 Vodičková, Pavla 96 TJ Vodní stavby Tábor 13,00
31 Srbová, Michaela 98 TJ Jiskra Třeboň 13,00
32 Kraus, Jakub 96 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
33 Havlíček, Josef 94 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
34 Řežábková, Jana 93 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
35 Kozlík, Ladislav 96 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12,00
36 Studený, Michal 95 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
37 Srogončík, Filip 95 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
38 Kočí, Jan 95 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
39 Bažantová, Simona 95 TJ Vodní stavby Tábor 12,00
40 Křiklán, Michal 93 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
41 Debnar, Martin 92 Atletika Písek, o.s. 11,00
42 Stejskal, Ladislav 77 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11,00
43 Toman, Václav 82 Bechyňský atlet.klub Bechyně 11,00
44 Cais, František 97 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11,00
45 Čížková, Nikol 98 TJ Jiskra Třeboň 9,00
46 Bednář, Vít 87 TJ Jiskra Třeboň 9,00
47 Vaš, David 90 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
48 Pfauser, Pavel 84 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 8,00
49 Sodomka, Milan 76 TJ Jiskra Třeboň 8,00
50 Pašek, Michal 97 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
51 Machová, Ivana 96 TJ Vodní stavby Tábor 8,00
52 Kotek, David 97 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
53 Lepešková, Klára 93 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
54 Pícha, Petr 96 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
55 Medek, Martin 96 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7,00
56 Habalová, Hana 95 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
57 Rokos, Ivan 59 TJ Jiskra Třeboň 6,00
58 Melicharová, Tereza 98 TJ Jiskra Třeboň 5,00
59 Řezáčová, Lucie 96 TJ Sokol Milevsko 5,00
60 Šlechtová, Denisa 95 TJ Sokol Milevsko 4,00
61 Blažková, Magdaléna 98 TJ Sokol Milevsko 3,00