výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva a přípravek

České Budějovice (15. 9. 2012)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.32
2 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.33
3 Martin HrádekMartin Hrádek 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.35
4 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.46
5 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.58
6 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.86
Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.86
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.97
2 Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.05
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.19
5 Aleš KartusekAleš Kartusek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.27
6 Šimon JůzaŠimon Jůza 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.71
7 Adam KrumlAdam Kruml 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.37
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.96
2 Adam MaršíkAdam Maršík 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.03
3 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.30
4 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B 08.38
5 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.60
6 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.78
7 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.26
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.89
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.90
3 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.05
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.55
5 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.87
MB Karel LasovskýKarel Lasovský 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.21
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 07.91
2 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33
3 Nikola BursíkováNikola Bursíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.41
4 Michaela SitterováMichaela Sitterová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.59
5 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B 08.73
6 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.93
7 Katka KulhánkováKatka Kulhánková 03 Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B 09.15
8 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.89
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.45
2 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.46
3 Adéla HálováAdéla Hálová 02 Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B 08.91
4 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.29
5 Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.59
6 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.17
7 Charlote KrákorováCharlote Krákorová 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.39
MB Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.79
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.10
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
3 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.24
4 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
5 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.72
6 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.08
7 Ema KřížkováEma Křížková 03 Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B 09.12
8 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.78
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.18
2 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.34
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.44
4 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.58
5 Veronika ChaňováVeronika Chaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.64
6 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.02
7 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.12
8 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.30
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.46
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.06
4 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.14
5 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.21
6 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.22
7 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.40
Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.05
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.45
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.53
4 Adam HečkoAdam Hečko 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.03
5 Matyáš HavelMatyáš Havel 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.43
6 Dominik JankovskiDominik Jankovski 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.25
Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.51
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.57
3 Tereza LádováTereza Ládová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.63
4 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.65
5 Kateřina OškerováKateřina Oškerová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.71
6 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.79
7 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.83
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.99
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.01
4 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.17
5 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.29
6 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.31
7 Lucie MrázkováLucie Mrázková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.29
MB Michaela GrausamováMichaela Grausamová 97 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.93
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.04
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.52
3 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 20.06
4 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.30
Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 19.66
2 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 19.84
3 Dominik MarešDominik Mareš 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.46
4 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 20.60
5 Jan MyslivecJan Myslivec 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.88
6 Tomáš VejdlTomáš Vejdl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.90
7 Jakub BalejJakub Balej 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.12
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.98
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.28
3 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.00
MB Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.23
MB Tereza SoukupováTereza Soukupová 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 21.88
Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LádováTereza Ládová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.85
2 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.62
3 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.16
4 Alena BurianováAlena Burianová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.08
MB Martina VáchováMartina Váchová 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.00
MB Hana FárováHana Fárová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.16
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.71
David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.77
Jan FleischmannJan Fleischmann 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 42.27
Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.73
Marek DokaMarek Doka 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 56.57
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 46.52
2 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.82
3 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 48.44
MB Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 46.54
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.11
2 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 51.43
3 Alice MajerováAlice Majerová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 63.51
4 Aneta PlitkováAneta Plitková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 63.61
MB Barbora ŠiklováBarbora Šiklová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 57.17
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:52.50
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:01.22
3 Jan RytířJan Rytíř 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.92
4 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:02.38
5 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.17
6 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:04.18
7 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.47
8 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:04.62
9 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.30
10 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:07.80
11 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:08.20
12 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:10.00
13 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:11.52
14 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:15.18
15 Adam KrumlAdam Kruml 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:23.88
16 Jan NevečeřalJan Nevečeřal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:26.00
17 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:31.30
18 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:37.50
MB Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.32
Celkem 19 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:56.43
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.19
3 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.01
4 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.37
5 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:01.83
6 Julie BuzickáJulie Buzická 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:05.44
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:07.43
8 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:09.35
9 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.37
10 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:26.23
11 Daniela KlečanskáDaniela Klečanská 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:30.55
12 Veronika MolováVeronika Molová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:47.13
13 Aneta BachratáAneta Bachratá 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:47.65
Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 14 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:18.05
2 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.75
3 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:40.65
4 Radek BoukalíkRadek Boukalík 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.77
Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.47
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:44.45
3 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:44.87
4 Lucie PreslováLucie Preslová 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:06.81
5 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:23.49
MB Jana MatysováJana Matysová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:52.41
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
Celkem 2 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.49
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.89
3 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.01
4 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.04
5 Jan RytířJan Rytíř 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.09
6 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.11
Matyáš MikulaMatyáš Mikula 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.11
8 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.17
9 Martin DolejšMartin Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.35
10 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.59
11 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.63
12 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.99
13 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.11
14 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.17
15 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.28
16 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.81
17 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.22
MB Jan NevečeřalJan Nevečeřal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.16
Celkem 18 závodníků

50 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.82
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.94
3 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.16
4 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.20
5 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.24
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.30
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.30
8 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.34
9 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.49
10 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.56
11 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.58
12 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.63
13 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B 09.72
Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.72
15 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.73
16 Veronika MolováVeronika Molová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.74
17 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.80
18 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.81
19 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.96
Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.96
21 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.09
22 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.13
23 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.18
24 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.28
25 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.55
26 Jana IvanovováJana Ivanovová 01 Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B 10.70
27 Sarah BašistováSarah Bašistová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.72
28 Daniela KlečanskáDaniela Klečanská 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.81
29 Aneta BachratáAneta Bachratá 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.95
30 Michaela JindrováMichaela Jindrová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.11
31 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 14.80
MB Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.47
Celkem 32 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.69
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.01
3 Adam HečkoAdam Hečko 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 18.77
MB Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.25
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.22
2 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.40
Bára JiřičkováBára Jiřičková 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
2 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.85
2 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.85
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.72
2 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 33.18
3 Filip PazderaFilip Pazdera 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 33.32
4 Adam HečkoAdam Hečko 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 34.07
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.35
2 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.52
3 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.74
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krejčová, Plačková, Černá, Maňasová Krejčová, Plačková, Černá, Maňasová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.63
2 Filipová, Zikešová, Vejdová, Švecová Filipová, Zikešová, Vejdová, Švecová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.83
3 A vJechová, Šetelíková, Štíchová, Zemanová A vJechová, Šetelíková, Štíchová, Zemanová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.99
4 B Holienková, Kaslová, Majerová Plítková B Holienková, Kaslová, Majerová Plítková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 41.37
Celkem 4 závodníků

4 x 800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bočanová, Krejčí, Babková, Soukup, Pinta, Friebelová, Strusková, Šustr Bočanová, Krejčí, Babková, Soukup, Pinta, Friebelová, Strusková, Šustr TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.33
2 Ernst, Faktorová, Kaleš, Kodl, Sak, Urbanová, Němcová, Bendová Ernst, Faktorová, Kaleš, Kodl, Sak, Urbanová, Němcová, Bendová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.23
3 Sitterová, Viktora, Kruml, Švihovcová, Fabiva, Hlava, Buzická, Uhrová Sitterová, Viktora, Kruml, Švihovcová, Fabiva, Hlava, Buzická, Uhrová Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:17.89
4 Pilíková, Halounová, Vandová, Slanková, Jánská, Jarolím, Přif, Kovář Pilíková, Halounová, Vandová, Slanková, Jánská, Jarolím, Přif, Kovář TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:19.15
5 Gysel, Hrolička, Velek, Vašková, Tyšerová, Kundrátová, Vetýšková, Berouská Gysel, Hrolička, Velek, Vašková, Tyšerová, Kundrátová, Vetýšková, Berouská TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:20.25
6 Dolejš, Dolejší, Knížová, Kofroňová, Kotalíková, Martínková, Mašková, Tahy Dolejš, Dolejší, Knížová, Kofroňová, Kotalíková, Martínková, Mašková, Tahy TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:22.73
MB Jodl, Malinský, Krejčí, Bašistová, Kortus, Kartusek, Augustýn, Kratochvíl Jodl, Malinský, Krejčí, Bašistová, Kortus, Kartusek, Augustýn, Kratochvíl T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:15.27
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.281.331.381.431.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78
1 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.78 ------O-OXXO-OOXOXO
2 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.72 ------O-OOOXOOXXX
3 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.60 OOOOOOOXXOOXXX
4= Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.54 ------O-XXX
4= Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.54 -----OOXXX
6 Jan MyslivecJan Myslivec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.48 OOOOOXXX
7 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.48 OOOXXOXXOXXX
8 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00
9 Jakub VeverkaJakub Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98
10 Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99
11 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.331.361.391.421.451.501.551.57
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.42 --OOOOOOXXX
2 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.36 ----OO-XXX
3 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.33 -OOOXXOXXX
4 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.20 -OXXX
5 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 DNP
MB Tereza SoukupováTereza Soukupová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 1.55
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.012.112.212.31
1 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 NV XXX
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 NV XXX
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 NV XXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.91 +0.9 m/s 5.432,45.693,05.520,95.695.782,15.480,05.910,9
2 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.45 +0.4 m/s 5.450,45.201,75.301,05.454.95-0,1X3,75.131,7
3 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.43 +2.1 m/s 4.970,95.432,1-5.43-5.051,9X1,8
4 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.29 +0.7 m/s 5.071,0X1,15.290,75.294.300,9X1,3X1,5
5 Václav DrchalVáclav Drchal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.97 +1.7 m/s X3,74.971,74.590,54.974.681,64.511,5X3,1
6 Dominik MarešDominik Mareš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.53 +1.0 m/s 4.481,74.531,04.510,84.53X3,1X1,6X1,7
7 Tomáš NejdlTomáš Nejdl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.43 +0.2 m/s 4.434.424.084.434.19--
8 Jan MyslivecJan Myslivec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.20 +1.8 m/s 4.174.134.204.204.154.154.02
9 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.04 +2.5 m/s 3.831,1X1,04.042,54.04
10 Josef PrůchaJosef Průcha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 3.98 -1.8 m/s 3.98-1,83.811,02.351,53.98
11 Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.66 +1.5 m/s 3.661,53.470,93.500,93.66
Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 0
Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 0
Jakub VeverkaJakub Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 0
Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.05 +1.7 m/s 4.871,1X1,3X0,94.874.860,85.051,05.021,0
2 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.63 +0.7 m/s X0,7X0,64.621,04.62X1,0X1,14.631,3
3 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.55 +1.1 m/s 4.410,84.551,14.411,04.554.210,94.360,84.441,1
4 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.50 +1.1 m/s X1,14.350,94.271,04.35X0,34.500,5X0,8
5 Aneta VejdováAneta Vejdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.49 +2.2 m/s X0,54.171,14.151,14.174.021,23.101,04.491,1
6 Kateřina OškerováKateřina Oškerová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 4.27 +2.5 m/s 3.791,24.270,83.761,14.27X4.05X
7 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.64 +0.8 m/s 3.440,93.491,03.641,23.643.571,3X0,83.541,0
8 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.50 +1.6 m/s X0,93.010,83.501,13.50
9 Jana BaboučkováJana Baboučková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.44 +1.3 m/s X0,63.440,8X1,13.44
10 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.38 +0.5 m/s X0,83.261,23.381,33.38
11 Lucie MrázkováLucie Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.22 +0.5 m/s 3.221,02.640,7X1,13.22
12 Alena BurianováAlena Burianová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 2.27 +2.2 m/s 2.271,1X0,8X0,72.27
MB Tereza SoukupováTereza Soukupová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 4.18 +0.8 m/s
MB Barbora ŠiklováBarbora Šiklová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.29 +0.2 m/s
MB Michaela GrausamováMichaela Grausamová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
97
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.17 4.173.963.924.17
2 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.13 3.994.084.134.13
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.05 4.053.873.844.05
4 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.94 3.873.323.943.94
5 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.91 X3.853.913.91
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.72 3.723.633.503.72
7 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.68 3.68X3.563.68
8 Aleš KartusekAleš Kartusek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.67 3.673.643.673.67
9 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.66 3.663.492.943.66
10 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.65 3.443.653.603.65
11 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.63 3.343.483.633.63
12 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.60 3.563.383.603.60
13 Kryštof SelnarKryštof Selnar
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
03 3.58 3.58-2.853.58
14 Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.56 3.503.563.523.56
15 Martin HrádekMartin Hrádek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.55 3.463.483.553.55
16 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.55 X3.553.193.55
17 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.55 3.55XX3.55
18 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.47 3.123.472.673.47
19 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.37 3.353.373.253.37
20 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.34 3.343.323.203.34
21 Pavel ViktoraPavel Viktora
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 3.33 3.223.332.973.33
MB Karel LasovskýKarel Lasovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.08
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 4.16 3.514.163.974.16
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 4.12 3.993.924.124.12
3 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 4.08 3.75-4.084.08
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.91 X3.663.913.91
5 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.81 X3.813.733.81
6 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.80 3.593.473.803.80
7 Julie BuzickáJulie Buzická
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.75 3.753.453.443.75
8 Veronika MolováVeronika Molová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.69 3.493.69-3.69
9 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.64 3.643.543.443.64
10 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.64 3.643.503.463.64
11 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.61 3.243.613.533.61
12 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.58 3.583.413.473.58
13 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.51 3.513.373.513.51
14 Natálie VaškováNatálie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.51 3.183.363.513.51
15 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.41 3.243.413.283.41
16 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.40 3.402.532.633.40
17 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.38 3.383.173.123.38
18 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.30 3.273.103.303.30
19 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.28 3.282.903.273.28
20 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.25 3.253.053.053.25
21 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.17 3.083.083.173.17
22 Ema KřížkováEma Křížková
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
03 3.10 2.953.023.103.10
23 Katka KulhánkováKatka Kulhánková
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
03 3.08 3.082.822.823.08
24 Pavla BasíkováPavla Basíková
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
02 3.04 3.043.04X3.04
25 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.03 3.032.992.943.03
26 Adéla HálováAdéla Hálová
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
02 2.98 2.982.932.542.98
27 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 2.96 2.902.822.962.96
28 Veronika ChaňováVeronika Chaňová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 2.93 2.932.712.732.93
29 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 2.84 2.842.782.672.84
30 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 2.28 2.282.071.962.28
MB Aneta BachratáAneta Bachratá
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.02
MB Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 2.91
Nikola PeškováNikola Pešková
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
02 0 0
Jana IvanovováJana Ivanovová
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
01 0 0
Poznámky/pokusy:
" , měřeno z místa odrazu
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.11 09.7210.37X10.37XX11.11
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.54 10.0509.9710.0610.0610.5409.47X
3 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.43 08.4307.2507.8208.4308.2908.1807.83
4 Barbora DědourkováBarbora Dědourková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 08.28 07.4007.87X07.8707.0107.2607.48
5 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 07.87 07.7907.6307.1907.79XXX
6 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 07.79 06.6907.2307.1807.2307.0807.3407.05
7 Aneta PlitkováAneta Plitková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.34 06.1806.3205.5506.3205.6504.9806.28
8 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 06.32 X06.0905.0606.09
9 Lucie MrázkováLucie Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 06.09 05.2605.8705.9205.92
10 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 05.92 X05.4905.4205.49
11 Alena BurianováAlena Burianová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 05.49 X05.3605.2605.36
12 Alice MajerováAlice Majerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 05.36 06.3506.8806.6006.88
MB Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 06.88
Michaela KašováMichaela Kašová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 11.63 11.0610.8710.8511.0610.9111.0311.63
2 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 11.37 11.1611.3710.7611.37XXX
3 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 10.52 10.3310.0710.1910.3309.9310.1110.52
4 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.47 09.3509.4709.1709.4709.21X09.13
5 Jan FleischmannJan Fleischmann
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 08.87 08.0708.8708.4408.8708.3008.28X
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 07.63 07.6307.6207.5407.6307.0007.5007.33
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 35.75 X29.21X29.2135.75X34.71
2 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 34.00 24.8630.22X30.2234.0031.52X
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 29.10 X24.0129.1029.10-XX
4 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 28.98 28.1228.4225.8028.4228.9828.03X
5 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 25.95 25.95X25.13X25.95XXX
6 Šimon HavířŠimon Havíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 20.65 19.4720.1620.6520.65X18.53X
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 20.00 16.2420.0017.7620.0019.5417.8016.42
8 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 18.94 18.9418.0216.4818.94X--
9 Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 13.35 XX13.3513.35
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 0 X--0
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Běh)

Běh (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 20.76 14.55X18.2118.2120.76X19.98
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 20.51 18.90X18.4518.9018.8918.0220.51
3 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 17.27 16.2915.4016.3216.3217.2715.16-
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 32.67 X29.3326.0029.3332.6729.26X
2 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 27.77 24.9726.4424.1726.4425.3526.1327.77
3 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 25.43 22.2019.5124.1924.1924.1625.4325.22
MB Michaela GrausamováMichaela Grausamová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
97 20.37
MB Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 18.05
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 54.83 X48.2154.8354.8341.2945.9949.05
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 40.45 40.4536.5040.0240.4536.70-39.63
3 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 32.43 32.4328.7130.9232.4329.3728.90X
4 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 28.52 26.0226.1528.5228.5228.01X22.94
5 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 28.07 28.0724.1822.7828.0722.98--
6 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 23.10 23.10X21.1723.1019.30--
7 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 22.03 X02.85X02.8518.6521.8722.03
8 Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 20.28 20.2820.1818.9720.28XX19.88
9 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 19.19 19.1917.6116.6719.19---
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 0 0
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 50.25
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 45.67
3 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 44.47
4 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 44.13
5 Martin HrádekMartin Hrádek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 43.47
6 Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 42.91
7 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 40.46
8 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 37.78
9 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 37.51
10 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 37.31
11 Tomáš KalošTomáš Kaloš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 36.63
12 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 36.17
13 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 35.37
14 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 34.52
15 Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 32.68
16 Tomáš KoudelkaTomáš Koudelka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 31.65
17 Ondřej PintaOndřej Pinta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 31.17
18 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 28.23
19 Marian ValášekMarian Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 27.96
20 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 27.18
21 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 25.90
22 Pavel MelkesPavel Melkes
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 21.97
23 Jan NevečeřalJan Nevečeřal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 13.27
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 35.79
2 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 32.93
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 32.79
4 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 30.75
5 Nikola BursíkováNikola Bursíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 29.75
6 Michaela SitterováMichaela Sitterová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 28.81
7 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 28.43
8 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 27.03
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 24.88
10 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 24.26
11 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 24.08
12 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 23.83
13 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 23.29
14 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 22.11
15 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 21.70
16 Pavla MaškováPavla Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 20.47
17 Lenka ZykánováLenka Zykánová
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
02 17.95
18 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 17.63
19 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 15.41
20 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 11.65
Celkem 20 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan RytířJan Rytíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.93
2 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.71
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.60
4 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 08.25
5 Tomáš KalošTomáš Kaloš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.65
6 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.44
7 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 07.34
8 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.12
9 Tomáš KoudelkaTomáš Koudelka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 07.03
10 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.97
11 Ondřej PintaOndřej Pinta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.65
Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 06.65
13 Dominik TahyDominik Tahy
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 06.12
14 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 06.11
15 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 05.41
16 Pavel MelkesPavel Melkes
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 05.12
17 Dominik MarkvartDominik Markvart
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 04.47
Celkem 17 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 11.11
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.14
3 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.86
4 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 07.76
5 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.75
6 Natálie VaškováNatálie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.63
7 Nikola BursíkováNikola Bursíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 07.17
8 Pavla MaškováPavla Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 07.16
9 Katka KulhánkováKatka Kulhánková
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
03 06.71
10 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 06.44
11 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.43
12 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.34
13 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 06.29
14 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 06.09
15 Jana IvanovováJana Ivanovová
Vodní stavby Tábor BVodní stavby Tábor B
01 06.05
16 Veronika ChaňováVeronika Chaňová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 05.88
17 Sarah BašistováSarah Bašistová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 05.82
18 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 05.12
19 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 04.74
20 Daniela KlečanskáDaniela Klečanská
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
03 04.26
21 Charlote KrákorováCharlote Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
05 02.72
Celkem 21 závodníků