Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo družstev mladšího žactva i krajský přebor jednotlivců

Prostějov (10. 9. 2012)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 10.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.85 11.00
2 Šimon HronŠimon Hron
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.69 9.00
3 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.55 8.00
4 Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.45 7.00
5 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.35 6.00
6 Jan SloukaJan Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.25 5.00
7 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.18 4.00
8 Tomáš LangTomáš Lang
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.10 3.00
9 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.08 2.00
10 Patrik DorazilPatrik Dorazil
AK Olomouc BAK Olomouc B
00 3.95 1.00
11 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.92
12 Jan KarkoškaJan Karkoška
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.77
13 Matěj TrochtaMatěj Trochta
SK PřerovSK Přerov
99 3.73
14 František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 3.63
15 Benjamin LipenskýBenjamin Lipenský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 3.60
16 Marek HlobilMarek Hlobil
AK Olomouc BAK Olomouc B
00 3.41
17 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.41
18 Jiří BrablecJiří Brablec
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.32
19 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.29
20 Michal HeclMichal Hecl
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 3.18
21 Filip KociánFilip Kocián
AC ProstějovAC Prostějov
00 2.99
22 Marek VančuraMarek Vančura
AC ProstějovAC Prostějov
00 2.98
MB Jan KybličkaJan Kyblička
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.29
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 10.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.44 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.34 9.00
3 Barbora Vobořilová Barbora Vobořilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.16 8.00
4 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.13 7.00
5 Zuzana SkálováZuzana Skálová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.11 6.00
6 Alena KrčkováAlena Krčková
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.11 5.00
7 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.08 4.00
8 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.05 3.00
9 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.04 2.00
10 Karolína KlímováKarolína Klímová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.95 1.00
11 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.90
12 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.89
13 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.88
14 Alžběta HomolováAlžběta Homolová
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.85
15 Karolína MelkováKarolína Melková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.85
16 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.83
17 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.78
18 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.78
19 Nikol MaťováNikol Maťová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.76
20 Adéla BarákováAdéla Baráková
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.73
21 Nikola BíláNikola Bílá
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.65
22 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.64
23 Viktorie KrátkáViktorie Krátká
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.62
24 Klára MinxováKlára Minxová
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.61
25 Kamila SmítalováKamila Smítalová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.55
26 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.53
27 Vendula MynářováVendula Mynářová
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.51
28 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.38
29 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková
SK PřerovSK Přerov
00 3.13
30 Sabina MoravcováSabina Moravcová
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.12
31 Tereza NovákováTereza Nováková
AK OlomoucAK Olomouc
99 2.91
MB Adéla VišňovskáAdéla Višňovská
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.17
MB Vendula SkoupáVendula Skoupá
AK ŠternberkAK Šternberk
01 2.89
MB Simona ZárychtováSimona Zárychtová
AC ProstějovAC Prostějov
99 2.69
Veronika KrčmářováVeronika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 NM
Celkem 35 závodníků