Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev staršího žactva, moravskoslezký kraj, 4.kolo

Třinec (18. 9. 2012)
60 m - Žáci (úterý, 18.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.57 11.00
2 Wojciech PysznyWojciech Pyszny 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.65 9.00
3 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.82 8.00
60 m - Žáci (úterý, 18.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří VachJiří Vach 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.21 4.00
2 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.26 3.00
3 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.28 2.00
60 m - Žákyně (úterý, 18.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.48 11.00
2 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.50 9.00
3 Simona FleischerováSimona Fleischerová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.89 8.00
60 m - Žákyně (úterý, 18.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.11 4.00
2 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.12 3.00
3 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.13 2.00
800 m - Žáci (úterý, 18.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:04.02 11.00
2 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:12.40 9.00
3 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:13.38 8.00
800 m - Žákyně (úterý, 18.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:27.38 11.00
2 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:31.75 9.00
3 Romana SamcováRomana Samcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:33.81 8.00
1500 m - Žáci (úterý, 18.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:51.54 11.00
2 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:52.20 9.00
3 Ivo DubilIvo Dubil 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:57.41 8.00
1500 m - Žákyně (úterý, 18.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:24.09 11.00
2 Tereza GrowkováTereza Growková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:30.86 9.00
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:36.25 8.00