Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev staršího žactva, moravskoslezký kraj, 4.kolo

Třinec (18. 9. 2012)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Veselá, Natálie 97 TJ TŽ Třinec 31,00
2 Čermák, Tomáš 97 TJ Sokol Opava 29,00
3 Tabačková, Nikol 98 Atletika Poruba o.s. 29,00
4 Gamonová, Patricie 98 Atletika Poruba o.s. 28,00
5 Fleischerová, Simona 98 SSK Vítkovice 27,00
6 Guzik, Vojtěch 97 Atletika Poruba o.s. 27,00
7 Dostálová, Veronika 97 TJ Sokol Opava 27,00
8 Ryšánek, Vojtěch 97 Atletika Poruba o.s. 27,00
9 Belák, Jan 97 Atletika Poruba o.s. 25,00
10 Šustek, Martin 97 TJ Sokol Opava 25,00
11 Babiš, Ivo 97 Atletika Poruba o.s. 24,00
12 Šmach, Matěj 97 TJ Sokol Opava 23,00
13 Šnobelová, Adéla 98 SSK Vítkovice 23,00
14 Sýkorová, Michaela 98 Atletika Poruba o.s. 23,00
15 Kotásek, Filip 98 SSK Vítkovice 23,00
16 Gřundělová, Nela 97 TJ Sokol Opava 22,50
17 Hluchá, Vendula 97 TJ Sokol Opava 22,00
18 Valášek, Jakub 98 TJ Start Havířov 22,00
19 Fojcik, Adam 98 TJ Jäkl Karviná 22,00
20 Smolka, Adam 98 TJ Sokol Opava 21,00
21 Falharová, Pavla 97 Atletika Poruba o.s. 21,00
22 Zeman, Dalibor 97 SSK Vítkovice 21,00
23 Vlk, Adam 97 TJ Jäkl Karviná 20,00
24 Šařec, Adam 97 TJ TŽ Třinec 19,00
25 Oberherrová, Nikol 97 TJ Sokol Opava 19,00
26 Tesarčík, Jan 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 19,00
27 Piekielko, Daniel 98 SSK Vítkovice 18,00
28 Juřicová, Alena 97 Atletika Poruba o.s. 18,00
29 Kasprowicz, Daniel 97 TJ Sokol Opava 17,00
30 Frantová, Kateřina 97 SSK Vítkovice 16,50
31 Palkovičová, Petra 97 TJ Sokol Opava 16,00
32 Harasimova, Petra 97 TJ Sokol Opava 16,00
33 Ščerbová, Petra 98 TJ TŽ Třinec 16,00
34 Rašková, Adéla 98 SSK Vítkovice 15,00
35 Parikrupa, Michal 98 TJ Jäkl Karviná 15,00
36 Lisníková, Soňa 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 15,00
37 Dietrichová, Kateřina 97 TJ Sokol Opava 14,00
38 Rašková, Iveta 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 14,00
39 Stabryn, Miroslav 97 SSK Vítkovice 14,00
40 Pyszny, Wojciech 97 TJ Jäkl Karviná 14,00
41 Boček, Jiří 97 TJ Sokol Opava 13,00
42 Chlebiková, Aneta 97 TJ TŽ Třinec 13,00
43 Pavlučková, Tereza 97 Atletika Poruba o.s. 13,00
44 Bajer, Karel 97 TJ Start Havířov 13,00
45 Špilháčková, Pavlína 98 TJ Sokol Opava 13,00
46 Čaganová, Monika 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 13,00
47 Vojtek, Lukáš 98 TJ Start Havířov 13,00
48 Křížkovská, Barbora 98 Atletika Poruba o.s. 12,00
49 Lichnovská, Martina 98 SSK Vítkovice 12,00
50 Novák, Michal 97 TJ Sokol Opava 12,00
51 Ščuka, Radim 97 TJ Start Havířov 12,00
52 Pfleger, Tomáš 97 TJ Sokol Opava 12,00
53 Palzer, Vít 97 TJ Sokol Opava 11,00
54 Vacurová, Vendula 98 Atletika Poruba o.s. 11,00
55 Byrtus, Tomáš 97 TJ TŽ Třinec 11,00
56 Samcová, Romana 97 TJ TŽ Třinec 11,00
57 Zawada, Ondřej 97 TJ TŽ Třinec 11,00
58 Vongová, Zuzana 97 Atletika Poruba o.s. 11,00
59 Bártová, Veronika 98 Atletika Poruba o.s. 11,00
60 Lubojacká, Ivana 98 TJ TŽ Třinec 11,00
61 Kovačechová, Veronika 98 Atletika Poruba o.s. 11,00
62 Šimečková, Michaela 97 Atletika Poruba o.s. 11,00
63 Vlčková, Veronika 97 Atletika Poruba o.s. 11,00
64 Salamon, Ludvík 98 TJ Jäkl Karviná 11,00
65 Stankuš, Christian 98 SSK Vítkovice 11,00
66 Slavík, Denis 98 SSK Vítkovice 10,00
67 Bartoš, Filip 98 TJ Start Havířov 10,00
68 Miková, Barbora 98 Atletika Poruba o.s. 10,00
69 Vach, Jiří 97 TJ Start Havířov 10,00
70 Chrastina, Marek 97 TJ TŽ Třinec 10,00
71 Pešová, Dominika 98 TJ Sokol Opava 10,00
72 Tacina, Michal 98 TJ TŽ Třinec 9,00
73 Sobotka, Martin 97 TJ Sokol Opava 9,00
74 Salamonová, Alexandra 98 TJ Start Havířov 9,00
75 Growková, Tereza 98 Atletika Poruba o.s. 9,00
76 Klimentová, Hana 98 TJ Sokol Opava 9,00
77 Mikulášková, Lenka 98 Atletika Poruba o.s. 8,00
78 Kublová, Kristýna 98 Atletika Poruba o.s. 8,00
79 Jursová, Michaela 98 TJ TŽ Třinec 8,00
80 Řehulková, Markéta 98 TJ Sokol Opava 8,00
81 Čech, Marek 98 SSK Vítkovice 8,00
82 Sonek, Tomáš 98 TJ Sokol Opava 8,00
83 Dubil, Ivo 97 TJ Sokol Opava 8,00
84 Žemla, Daniel 97 SSK Vítkovice 8,00
85 Láryš, Lukáš 97 Atletika Poruba o.s. 8,00
86 Ruszová, Tereza 98 TJ TŽ Třinec 8,00
87 Žůrková, Amálie 98 TJ Sokol Opava 7,00
88 Cepek, Daniel 97 Atletika Poruba o.s. 7,00
89 Pyszko, Michal 97 TJ TŽ Třinec 7,00
90 Opatřilová, Kristýna 97 SSK Vítkovice 7,00
91 Haltof, Dominik 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 7,00
92 Bárta, Vojtěch 98 SSK Vítkovice 7,00
93 Pusch, Petr 98 TJ Sokol Opava 7,00
94 Kijanica, Michael 98 Atletika Poruba o.s. 7,00
95 Helusová, Šárka 98 Atletika Poruba o.s. 7,00
96 Lazarová, Barbora 98 TJ TŽ Třinec 6,00
97 Czeczotka, Marek 98 TJ TŽ Třinec 6,00
98 Holásková, Nikola 97 TJ Sokol Opava 6,00
99 Matýsek, Lukáš 97 TJ Sokol Opava 6,00
100 Vítečková, Zuzana 94 SSK Vítkovice 6,00
101 Klement, Aleš 97 TJ Sokol Opava 5,00
102 Benek, Tomáš 97 SSK Vítkovice 5,00
103 Zahradník, Jiří 97 Atletika Poruba o.s. 5,00
104 Škrobánek, Michal 97 TJ Sokol Opava 5,00
105 Lassek, Robin 97 TJ TŽ Třinec 5,00
106 Drtilová, Monika 97 TJ Sokol Opava 5,00
107 Šácha, Daniel 97 Atletika Poruba o.s. 5,00
108 Michalíková, Michelle 97 Atletika Poruba o.s. 5,00
109 Horáková, Jana 98 TJ Sokol Opava 5,00
110 Hořínek, Vojtěch 98 TJ Sokol Opava 4,00
111 Martinák, Zdeněk 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 4,00
112 Bláhová, Hana 98 Atletika Poruba o.s. 4,00
113 Svobodová, Michaela 98 TJ Sokol Opava 4,00
114 Janeček, Dominik 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 4,00
115 Varechová, Monika 97 SSK Vítkovice 4,00
116 Smijová, Martina 97 TJ Sokol Opava 3,00
117 Ochvatová, Pavlína 97 TJ Sokol Opava 3,00
118 Kristin, Adam 97 SSK Vítkovice 3,00
119 Miska, Jan 97 Atletika Poruba o.s. 3,00
120 Scholaster, Vojtěch 98 SSK Vítkovice 3,00
121 Zahradníček, Jakub 98 SSK Vítkovice 2,00
122 Červeňáková, Lucie 98 TJ Sokol Opava 2,00
123 Modrák, Michal 98 SSK Vítkovice 2,00
124 Fizková, Renáta 97 TJ TŽ Třinec 2,00
125 Krausová, Martina 98 SSK Vítkovice 2,00
126 Vítková, Natálie 98 Atletika Poruba o.s. 2,00
127 Hudcová, Veronika 98 SSK Vítkovice 2,00
128 Víchová, Veronika 98 TJ Sokol Opava 2,00
129 Krainová, Agnieszka 98 TJ TŽ Třinec 2,00
130 Nákelná, Andrea 98 TJ Start Havířov 2,00
131 Benda, Jiří 97 TJ Start Havířov 2,00
132 Janáčková, Tereza 97 SSK Vítkovice 2,00
133 Bugyi, Josef 97 TJ Start Havířov 1,00
134 Grygarová, Denisa 98 SSK Vítkovice 1,00
135 Podzemná, Julie 98 SSK Vítkovice 1,00
136 Kudela, Jan 98 Atletika Poruba o.s. 1,00
137 Barta, Marian 98 Atletika Poruba o.s. 1,00
138 Fluxa, Marek 98 SSK Vítkovice 1,00