Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev staršího žactva, moravskoslezký kraj, 4.kolo

Třinec (18. 9. 2012)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 17.97 11.00
2 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.30 9.00
3 Jiří VachJiří Vach 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19.46 6.00
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.53 5.00
5 Tomáš ByrtusTomáš Byrtus 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.71 4.00
6 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.74 3.00
Tomáš PflegerTomáš Pfleger 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MatýsekLukáš Matýsek 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.36 1.00
2 Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.38
3 Dominik JanečekDominik Janeček 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.11
4 Daniel ŠáchaDaniel Šácha 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.31
5 Marian BartaMarian Barta 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.93
Dominik WalicaDominik Walica 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Lukáš KaczmarczykLukáš Kaczmarczyk 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.54 8.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.97 7.00
3 Tomáš BenekTomáš Benek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.04 2.00
4 Adam HajdukAdam Hajduk 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 22.13
5 Dominik BártaDominik Bárta 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.32
6 Pavel BednářPavel Bednář 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.21
7 Jan KudelaJan Kudela 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.72
Patrik ChylaPatrik Chyla 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.99 11.00
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.12 9.00
3 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.30 8.00
4 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.32 7.00
5 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.35 6.00
6 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.20 3.00
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.62 5.00
2 Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.79
3 Veronika SabelováVeronika Sabelová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.50
4 Kateřina MarkováKateřina Marková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.68
5 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.55
Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.07 4.00
2 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.29 2.00
3 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.68 1.00
4 Michelle MichalíkováMichelle Michalíková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.84
5 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.47
Michaela JursováMichaela Jursová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků