Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (12. 9. 2012)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.631.661.70 Body
1 Ladislav KolaLadislav Kola
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
97 1.66 XXX 11.00
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.63 XXX 9.00
3 David SyrotiukDavid Syrotiuk
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 1.55 XXX 8.00
4= Marek VíchMarek Vích
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.55 XXX 6.50
4= Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.55 XXX 6.50
6= Tomáš DostálTomáš Dostál
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 1.50 XXX 4.50
6= Vojtěch NěmečekVojtěch Němeček
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 1.50 XXX 4.50
8 Ondřej PetrOndřej Petr
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 1.50 XXX 3.00
9 Pavel BartášekPavel Bartášek
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 1.50 XXX 2.00
10 Marek KučeraMarek Kučera
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 1.45 XXX 1.00
11 Michal TopferMichal Topfer
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 1.40 XXX
12 Dominik DupačDominik Dupač
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.40 XXX
13 Daniel RůtaDaniel Růta
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 1.35 XXX
14 Petr HollmannPetr Hollmann
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.35 XXX
15 Miroslav KozelkaMiroslav Kozelka
TJ LIAZ Jablonec n.N. BTJ LIAZ Jablonec n.N. B
98 XXX
16 Daniel HákDaniel Hák
TJ LIAZ Jablonec n.N. BTJ LIAZ Jablonec n.N. B
98
17 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97
18 Filip ŠťastnýFilip Šťastný
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.551.581.61 Body
1 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.58 ---OOOOXOXOXXX 11.00
2 Michaela RandákováMichaela Randáková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.48 OOOOXOOXXX 9.00
3 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.40 OOOOXXX 8.00
4 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.40 OOXXOOXXX 7.00
5 Markéta PrůšováMarkéta Průšová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 1.40 OXOXOXOXXX 6.00
6 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 1.35 OOOXXX 5.00
7 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
98 1.35 OXOOXXX 4.00
8 Petra MaternováPetra Maternová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.35 OOXOXXX 3.00
9 Nikol HlouškováNikol Hloušková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
98 1.30 OXOXXX 2.00
10 Anna SvobodováAnna Svobodová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 1.25 OXXX 1.00
11 Kristýna GutováKristýna Gutová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.25 XOXXX
Celkem 11 závodníků